Rajcsanyi Icus

Rajcsanyi Icus adatlapja

Regisztráció2015.04.28
Utoljára itt2015.07.06

2015. április 28.a párjával járt itt
Mi gyakran járunk le Budapestről ide, sőt 2x ott volt az OEP támogatott kezelésem is ami 2x 15 alkalommal történt, de ezenkivül is szoktunk leutazni 3-4 napra, legutóbb az idén márciusban az elmaradt disznotoros napokra utaztunk le. Az appartmanok jók, kicsit elfogytak már a fogyóeszközként használatos, poharak, kávéfőzők, tea fözök, kevés a tányér, és edényből sincs tul sok, pedig EZ ÖNELLÁTÓS Appartmann .
Kiváló 2015. április 28.családjával járt itt
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.
2015. április 28.a párjával járt itt
MI SZINTÉN SZERETJÜK A WELLNESS HOTELOKAT! Párommal voltam egy kellemes, 3 napos wellnessre idén tavaly márciusban. Nekunk nagyon tetszik minden, a kiszolgálás elsőosztályú,a személyzet figyelmes, bőoséges a svédasztalos félpanzió,szerintem mindenki találhat fogára való ételt. Mi biztosan leszünk még itt,visszatéruűnk.