rakospatak

rakospatak adatlapja

Regisztráció2020.01.18
Utoljára itt2023.10.12

Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
A TV szolgáltató program kezelője (program guide) egyszerűen nem működik. Nem tudni, hogy éppen mi megy a csatornán, mi következik. Ajánlanám a Telekom változatát, ami teljeskörű szolgáltatást nyújt. Hiányzik a HIRTV, mint csatorna választék. Mi például nem szeretjük az RTL Klubot. Apró dolgokra jobban kellene odafigyelni.
Felhasználó fényképei:
Ensana Thermal Sárvár Sárvár -
2023. július 19.a párjával járt itt
1. a csapból folyó víz minősége nem kellemes. Erősen vegyszer szagú, még a fürdőszobát is elárasztja a viz szaga. Inni belőle csak kényszeredetten lehet. 2. manapság az ember sok kütyüt használ. Nekem négyet kellett töltenem, de nem volt elég konnektor. Mivel a mágneskártya kihúzásával megszünt az áramellátás, bajba kerültem a töltöttséggel.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük, korábbi vendégünkként őszintén és mindenre kiterjedően megírta véleményét. Mint minden felújítás, úgy esetünkben is, változással jár, s bár törekedtünk arra, hogy a szoba praktikussága minden igényt kielégítsen, az sajnos nem jár mindig sikerrel.
2023. július 25., , Hunguest Hotel Panoráma
Kiváló 2020. január 18.a párjával járt itt
Kevés volt a magyar tv csatorna, így az okostelefonunk TvGo szolgáltatását kellett igénybe vennünk a mobilinternetünk segítségével, mivel gyenge volt a wi-fi.
Német vendég alig volt, talán egy pár, mégis volt vagy 10 német csatorna. Orosz vendég nagyon sok volt, de orosz csatorna alig. Ezeken könnyen lehetne segíteni.