Reawolf

Reawolf adatlapja

Regisztráció2016.08.30
Utoljára itt2023.05.24

Szörnyű 2016. augusztus 30.családjával járt itt
Farkas éhesen érkeztem a Csalánosi csárdába, s gondolkodtam mit kérjek, hisz nagy a választék. A pincér nem akarta kivárni míg döntök, inkább 'segített', s ajánlotta a kedvencét, melyet én is imádok (máshol). Amikor kihozta, már ahogy tette le elém megcsapta orromat a bűz.
Szörnyű 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Az előző vendég szemete is a szobában volt, nemcsak a mienk még kiköltözéskor is. Éhenhalás volt az 5dkg krumplisaláta+3dkg hús, amit tréningruhában szolgáltak fel vacsorára. Ebédelni nem tudtunk, mert nem volt nyitva a konyha délben. TV nem működött. Több tételt számláztak, mint amit fogyasztottunk. A főnököt nem érdekelte.
Szörnyű 2021. július 23.a párjával járt itt
Ital árlap szerint a meggysör 0,5l 1. 100,- Ft, de már csak 4 dl lesz 1. 100,- forintért mire kihozzák, bár arra legalább nem kellett fél órát várni, mint a pincér által ajánlott érdekes ízű és állagú cocktail-ra. A sört néztük, hogy nagyobb, mint egy pohár, de kisebb, mint a korsó. A pincérnek szóvá tettem, hogy az árlap szerint 0,5 l egy korsó, ami 1.
Felhasználó fényképei:
Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló -