Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2021. július 23.a párjával járt itt
Ital árlap szerint a meggysör 0,5l 1. 100,- Ft, de már csak 4 dl lesz 1. 100,- forintért mire kihozzák, bár arra legalább nem kellett fél órát várni, mint a pincér által ajánlott érdekes ízű és állagú cocktail-ra. A sört néztük, hogy nagyobb, mint egy pohár, de kisebb, mint a korsó. A pincérnek szóvá tettem, hogy az árlap szerint 0,5 l egy korsó, ami 1.
Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - EgyébCuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Egyéb
Átlagos 2017. június 5.a párjával járt itt
A hely nagyon tetszett,már többször beütünk ide egy egy koktélra,üdítőre. A kiszolgálásra nem volt panasz,a pincér udvarias,barátságos volt. Ellenben a koktél amit kértünk,teljesen más ízű volt a megszokottól. Egyszerű gyümölcslé ízt kaptunk a megszokott finom koktélunk helyett. Mikor ezt szóvá tettük,a pincér szabadkozott,hogy nem ő tehet róla.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2016. július 25.barátokkal járt itt
A Cuba libre koktélbár egy trendi hely közepes árakkal, nem túl eredeti dizájnnal, és hozzá nem értő kiszolgálással. A pincért kérdezem, hogy a csak egriként feltüntetett borok milyen pincészettől valók, mondja, hogy egriek, erre én: a Juhász pince is egri, ami lejjebb fel van tüntetve, és Egerben van vagy száz pince, ezeket ki készíti?
Cuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Étlap/itallapCuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Étlap/itallapCuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Külső képCuba Libre Koktélbár Hajdúszoboszló - Külső kép