Magita Hotel Erdőbénye
3932 Erdőbénye, Mátyás király út 49.

Magita Hotel Erdőbénye a térképen

Magita Hotel Erdőbénye értékelése:

2. helyezett a 9 erdőbényei szállás közül

Magita Hotel Erdőbénye bemutatkozása

Erdőbényén várja vendégeit a háromcsillagos Magita Hotel, gyönyörű panorámával, kristálytiszta levegővel, nyugodt környezettel. Könnyedén megközelíthető autóval érkezők számára Budapest-Miskolc-Erdőbénye, vagy a Debrecen-Nyíregyháza-Erdőbénye útvonalon.

Magita Hotel Erdőbénye képei

Magita Hotel Erdőbénye vélemények

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Erdőbénye csendes kis falu a Zemplén déli részén, a Tokaj-Hegyaljai Borvidéken. A honfoglalás kora óta lakott, a Mulató-hegyet mint ásványgyűjtő lelőhelyet ismertem régről. A falu környéke erdős, a faluba is egy nagyon hangulatos erdei úton érkeztünk meg. A Magita Hotel a falu központjában található, engem teljesen meglepett, hogy milyen impozáns, jól felszerelt és tágas.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Nagyon szép környezetben van, csendes, ideális kikapcsolódásra. A reggeli választékos, az ebéd-vacsora rendkívül szép és finom, viszont nem olcsó. Szinte minden kifogástalan, de a szoba túl kicsi és nincsen hely a holmikat kipakolni. De ezt feledtette a kedves személyzet, a tisztaság, a környezet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Kellemes szálláshely, nyugalom, kiváló a kültéri medence, klímás szoba, az ételek nagyon finomak, a vargánya gombás fogásokat különösen finoman készítik, a levest a gombával töltött húst és a tejszínes vargányás tésztát is megkóstoltuk, fenomenális fogások voltak :) Rengeteg csodaszép kirándulóhely van a környéken, amiért érdemes ide látogatni, és persze Tokaj a finom boraival :)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Kezdem azzal ami nem annyira tetszett. A szobánk (melyben nem volt légkondi) ajtaja előtt 2 méterre már az étterem teraszának egyik asztala volt, ahol szinte állandóan ültek. Nem volt egy hely sem ahol rossz idő esetén összejöhet egy társaság. Ami jó volt. A személyzet udvarias, szolgálatkész, kedves. A szolgáltatások megfelelőek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 15.
A dolgozók nagyon kedvesek, az ételek kiválók. A fürdőszobában a WC kagylót néha úgy éreztük ha ráültünk, mintha leakarna esni, mert eléggé instabil a rögzítése a felfogatásnál. A WC ülőke mozog és nem is volt normálisan letakarítva, mert egy rászáradt elcseppent sárga pötty éktelenkedett rajta. Porszívózás, régen lehetett már.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk itt. A recepción dolgozók és a takarító személyzet kedves, készséges. A szobák tiszták. Az ágyakra helyezett vastag matracok nem valami kényelmesek, túl puhák, süppedősek voltak. A barátaink közül akadt, akinek az első éjszaka után megfájult a dereka, ezért kivette maga alól. Az előszobában nincs villany, ez sötétben bosszantó.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
A családommal voltunk a Magita Hotelben Június végén. Nagyon jól éreztük magunkat, a szállással nem volt gond, a kiszolgálás plusz az ételek finomak voltak. A masszázst viszont nem ajánlom senkinek, mert nem azt kaptuk amit vártuk, illetve csak pepszi van, ami hát mondjuk ki egy forintot sem ér :) Összességében pozitív élményekkel jöttünk haza.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Észak-Magyarország egyik legszebb térségében, a Tokaj-Hegyalja csúcsai között fekvő festői szépségű kistelepülésen található a Magita Hotel, ahol néhány kellemes napot töltöttem párommal. Az ízlésesen kialakított, mediterrán hangulatú kerttel körülvett szálláshely kiváló lehetőséget biztosít a kikapcsolódásra.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29.
Első benyomásra kellemes, barátságos a hotel. A recepción sok tájékoztatást nem kaptunk, mindent kérdezni kellett. Az ételek (mind a vacsora, mind pedig a reggeli esetében)árban messze túlmentek az értékén. Összesen 1 pozitívum volt: a szobából szép volt a kilátás. Elvileg a szoba az alap igényeket kielégítette, az első éjszakáig!
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A dolgozók nagyon kedvesek, előzékenyek. Az ételek nagyon finoman voltak elkészítve, és bőséges volt.

Viszont a jakuzzi medencéhez, a lépcső mellé jó lenne egy kapaszkodó, hogy az idősebb vendégek is biztonságosan be, és ki tudjanak szállni.

Különben minden rendben volt. Visszatérő vendég vagyok, máskor is voltam itt.

Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Erdőbénye környékén
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Napi ár 2 vagy több főre
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Medián wellness (min. 2 éj)

ErdőbényeX