Redopa
2002

Redopa adatlapja

Szeretek új városokat, falvakat felfedezni, sok szállodában,hotelben jártam Magyarországon. De Európán kívül is kirándultam,nyaraltam és éltem 1-1 évet Olaszországban és a tengerentúl.
Hegyeket szívesen mászok, várakban barangolni kiváló program.
Családommal, párommal , de barátokkal is utazom
Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Gasztro-guru  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Vár körül sétáló
Regisztráció2021.09.11
Utoljára itt2024.01.21

Kiváló 2024. január 21.gyerekekkel járt itt
Foglaláskor leírt szolgáltatások, szobabelső 4 csillag jelzésnek megfelel a valóságnak. Személyzet Nagyon kedves, gyermek animátorok teszik a dolgukat, Vidra vicces és érdekes, főként a pici gyerkőcök számára. Kiváló a szauna program és a medencék biztosítják a kikapcsolódást.
Felhasználó fényképei:
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Tisza Balneum Hotel Tiszafüred -
Kiváló 2021. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Legjobb hotel az országba, sőt a világon, már kétszer jártunk ott! Minden tökéletes, szeretem, hogy az óvodába leadhatjuk a gyermeket és wellneszezhetek, tornázhatok és együtt lehetek a párommal. Ellátás megfelelö, alig lehet választani a bőséges reggeliből és vacsorából, én általában halat fogyasztottam.
Kolping Hotel Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves ajánlást. Örülünk, hogy mindkét alkalommal feltöltődve utaztak haza tőlünk! Reméljük, hamarosan újra találkozunk. Szeretettel visszavárjuk az egész családot!
2021. november 17., Kolping Hotel Spa & Family Resort