Tisza Balneum Hotel Tiszafüred ★★★★

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
5350 Tiszafüred, Húszöles út 27.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred a térképen

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred értékelése:

1. helyezett a 32 tiszafüredi szállás közül
2. helyezett Tisza Tón - 60 szállás közül

Akciós csomagok

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred bemutatkozása

A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a négycsillagos Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness központ. Vendégeinek kényelmes szobákat és apartmanokat, saját termálkútból táplálkozó fürdőt és wellness központot, valamint éttermet, rendezvényhelyszíneket, parkolót és sportolási lehetőségeket kínál.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred képei

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 6.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. A reggeli és a vacsora széles választékot kínált, és ízletes volt! A rendezett csodás környezet igazi felüdülést adott. Köszönjük a vendéglátást és az ott dolgozók kedvességét.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szánalmas, hogy egy 4 csillagos szálloda ilyen minőséget nyújtson. . . Az éves pihenésünket terveztük itt, nem csak 1-2 éjszakás kiruccanást. Minimum elvárás lenne, ha 2 nappal előbb kiküldenek egy tájékoztatót, akkor az legyen teljeskörű és korrekt! Vállalják fel, legalább a gyerekek miatt, hogy elviselhetetlen a szúnyoghelyzet! ! !

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper hely, kedves személyzet, biztosan visszamegyünk még.
Az egyetlen negatívum, hogy a reggelinél és a vacsoránál is nagyon sok időbe telt amíg cserélték a kiürült tálakat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 23.
Kedves Andrea!

Köszönjük szépen értékelését!
Örömünkre szolgál, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket!
Bízunk benne, hogy a jövőben még visszatérnek hozzánk kedves Családjával!

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A szálloda gyönyörü helyen van és nagyon szép. Tágas tiszta szobák. Az ételek isteni finomak , a személyzet nagyon kedves. Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk itt , még viszajövünk:)
Válasz az értékelésre - 2020. július 23.
Kedves Irén!

Nagyon szépen köszönjük maximális értékelését és kedves szavait.

Legközelebb is sok szeretettel várjuk Önöket!
Bízunk benne, hogy mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagyon szép tiszta hotel! Udvarias a személyzet,a kiszolgálás is kiváló!
A szakácsnak külön dicséret,mert nagyon finom ételeket készített el!
Jól éreztük magunkat!

Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Csöpögött a plafonból a víz a tűzjelzőn keresztül....nem javították meg míg ott voltunk....csillag ide vagy oda, ez nem fordulhatna elő egyetlen szálláshelyen sem. Szolgáltatásokkal és az étteremmel nem volt gond.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
4 éjszakát töltöttünk el a hotelben, végre sikerült pihenni és kikapcsolódni a rohanós hétköznapok után. Először kiemelném az ételek minőségét és választékát, minden alkalommal nagyon finomakat ettünk mind az étteremben, mind a medence melletti részen. A szobában kényelmesen elfértünk és nagyon örültünk a nagy terasznak, a ruhaszárítónak (!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Gyönyörű környezetben fekszik a hotel, fantasztikus kilátás nyílik a szobából és az erkélyről is a Tisza tóra. Az ételek választékosak és bőségesek. Kellemes hangulatot biztosít az élőzene a vacsoránál. Több program lehetőségből lehet választani a környéken is ( csónakázás a Tisza tavon, bicikli túra, stb. ). Mi maximálisan meg voltunk elégedve! !
Válasz az értékelésre - 2019. június 19.
Kedves Béla! Köszönjük szépen maximális értékelését, és külön örömünkre szolgál, hogy teljes mértékben meg voltak elégedve szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk, legközelebb is szeretettel várjuk Önöket. Üdvözlettel, Spéder Sofia, Online Sales Manager

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Tisztaság,kényelmes ,tágas szoba,kényelmes ágy. Személyzet nagyon barátságos,kedves . Az ételek finomak voltak és bőséges ugy a reggeli,mint a vacsora. Talán lehetett volna több zöldsaláta,zöldséges étel. Krumpli és tészta helyett köretnek változatosabb lett volna bulgur,kusz-kusz,zöldsaláta öntettel. Grillezett zöldségféle volt, nagyon finom.
Válasz az értékelésre - 2019. április 18.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen, hogy értékelését megtisztelte szállodánkat. Örömmel tölt el minket, hogy elnyerte szállodánk a tetszését és kellemesen telt nálunk a pihenése!
Éttermi kínálatunk idő közben bővítésre került, viszont Séfünk igény szerint bármilyen ételt szívesen elkészít.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon színvonalas volt a szálloda, a szolgáltatások az alkalmazottak. Minden korosztály megtalálja a számítását. Kiváló vízminőség és hőmérséklet jellemzi a SPA részleget. Nagyon pihentető kikapcsolódást nyújtott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 21.
Kedves Éva! Köszönjük szépen az értékelését! Legközelebb is szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Spéder Sofia Online Sales Manager

Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.277 - 26.628,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 23.439,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.683 - 18.156,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Burg Vendégház
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
Érvényes: 2021.12.31-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Tiszafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

TiszafüredX