Tisza Balneum Hotel Tiszafüred ★★★★

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
5350 Tiszafüred, Húszöles út 27.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred a térképen

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred értékelése:

1. helyezett a 33 tiszafüredi szállás közül
1. helyezett Tisza Tón - 60 szállás közül

Akciós csomagok

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred bemutatkozása

A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a négycsillagos Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness központ. Vendégeinek kényelmes szobákat és apartmanokat, saját termálkútból táplálkozó fürdőt és wellness központot, valamint éttermet, rendezvényhelyszíneket, parkolót és sportolási lehetőségeket kínál.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred képei

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Gyönyörű természeti környezetben fekszik a hotel, remek a kilátás az erkélyről is a Tisza tóra.A szobákban tisztaság,kényelmes,kényelmes ágyak.Megfelelő felszereltségű a fürdőszoba. Az étteremben az ételek választékosak és bőségesek. Kellemes hangulatot biztosít az élőzene a vacsoránál.A pincérek kedvesek, gyorsak, udvariasak.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagyon szép tiszta hotel! Udvarias a személyzet,a kiszolgálás is kiváló!
A szakácsnak külön dicséret,mert nagyon finom ételeket készített el!
Jól éreztük magunkat!

Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Csöpögött a plafonból a víz a tűzjelzőn keresztül....nem javították meg míg ott voltunk....csillag ide vagy oda, ez nem fordulhatna elő egyetlen szálláshelyen sem. Szolgáltatásokkal és az étteremmel nem volt gond.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
4 éjszakát töltöttünk el a hotelben, végre sikerült pihenni és kikapcsolódni a rohanós hétköznapok után. Először kiemelném az ételek minőségét és választékát, minden alkalommal nagyon finomakat ettünk mind az étteremben, mind a medence melletti részen. A szobában kényelmesen elfértünk és nagyon örültünk a nagy terasznak, a ruhaszárítónak (!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Gyönyörű környezetben fekszik a hotel, fantasztikus kilátás nyílik a szobából és az erkélyről is a Tisza tóra. Az ételek választékosak és bőségesek. Kellemes hangulatot biztosít az élőzene a vacsoránál. Több program lehetőségből lehet választani a környéken is ( csónakázás a Tisza tavon, bicikli túra, stb. ). Mi maximálisan meg voltunk elégedve! !
Válasz az értékelésre - 2019. június 19.
Kedves Béla! Köszönjük szépen maximális értékelését, és külön örömünkre szolgál, hogy teljes mértékben meg voltak elégedve szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk, legközelebb is szeretettel várjuk Önöket. Üdvözlettel, Spéder Sofia, Online Sales Manager

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Tisztaság,kényelmes ,tágas szoba,kényelmes ágy. Személyzet nagyon barátságos,kedves . Az ételek finomak voltak és bőséges ugy a reggeli,mint a vacsora. Talán lehetett volna több zöldsaláta,zöldséges étel. Krumpli és tészta helyett köretnek változatosabb lett volna bulgur,kusz-kusz,zöldsaláta öntettel. Grillezett zöldségféle volt, nagyon finom.
Válasz az értékelésre - 2019. április 18.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen, hogy értékelését megtisztelte szállodánkat. Örömmel tölt el minket, hogy elnyerte szállodánk a tetszését és kellemesen telt nálunk a pihenése!
Éttermi kínálatunk idő közben bővítésre került, viszont Séfünk igény szerint bármilyen ételt szívesen elkészít.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon színvonalas volt a szálloda, a szolgáltatások az alkalmazottak. Minden korosztály megtalálja a számítását. Kiváló vízminőség és hőmérséklet jellemzi a SPA részleget. Nagyon pihentető kikapcsolódást nyújtott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 21.
Kedves Éva! Köszönjük szépen az értékelését! Legközelebb is szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Spéder Sofia Online Sales Manager

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kiváló elhelyzekedés, gyönyörű környezet, kedves személyzet, tiszta és csendes szoba!
Ízletes ételek,a vacsora kínálata 20:00 után kicsit kevésbé választékos, voltak ételek amiket már nem pótoltak.
Kiváló helyszín pihenésre, mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. március 21.
Kedves Fanni!
Köszönjük, hogy megtisztelte szállodánkat foglalásával és értékelésével!
Reméljük kellemes napokat töltött nálunk és a jövőben is visszatér még szállodánkba! Szeretettel várjuk!
Üdvözlettel,
Spéder Sofia
Online Sales Manager

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Egy fiatal hazasparral foglaltunk szallast akik 4 eves koru gyermekkel erkeztek szoval 3 generacio kepviseltette magat igy mondhatom hogy minden generacio szamara kivalo ez a szalloda. A szemelyzet rendkivul kedves a szobak tagasak kenyelmesek az erkelyek lehetnenek fedettek de most ez sem zavart kulunosen.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nem igazán szoktunk az ország ennek a szegletében járni de nem bántuk meg. igaz a környék igy télen elég sivár de azért megéri ide elmenni. a szálloda igazán jó helyen van tiszta kulturált a szobák jók kényelmesek. étterem jó ételek változatosak finomak . . . . . wellness kicsi de pont jó a kiúszós medence kimondottan vagány kellemes. . . . .

Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.775 - 34.380,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Tiszafüred
4 nap/3 éjszaka 32.885,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
Burg Vendégház
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.03.29.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.775 - 34.380,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.08.29.

Szállodák Tiszafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

TiszafüredX