Tisza Balneum Hotel Tiszafüred ★★★★

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
5350 Tiszafüred, Húszöles út 27.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred a térképen

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred értékelése:

1. helyezett a 33 tiszafüredi szállás közül
1. helyezett Tisza Tón - 61 szállás közül

Akciós csomagok

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred bemutatkozása

A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a négycsillagos Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness központ. Vendégeinek kényelmes szobákat és apartmanokat, saját termálkútból táplálkozó fürdőt és wellness központot, valamint éttermet, rendezvényhelyszíneket, parkolót és sportolási lehetőségeket kínál.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred képei

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szánalmas, hogy egy 4 csillagos szálloda ilyen minőséget nyújtson. . . Az éves pihenésünket terveztük itt, nem csak 1-2 éjszakás kiruccanást. Minimum elvárás lenne, ha 2 nappal előbb kiküldenek egy tájékoztatót, akkor az legyen teljeskörű és korrekt! Vállalják fel, legalább a gyerekek miatt, hogy elviselhetetlen a szúnyoghelyzet! ! !

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper hely, kedves személyzet, biztosan visszamegyünk még.
Az egyetlen negatívum, hogy a reggelinél és a vacsoránál is nagyon sok időbe telt amíg cserélték a kiürült tálakat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 23.
Kedves Andrea!

Köszönjük szépen értékelését!
Örömünkre szolgál, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket!
Bízunk benne, hogy a jövőben még visszatérnek hozzánk kedves Családjával!

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A szálloda gyönyörü helyen van és nagyon szép. Tágas tiszta szobák. Az ételek isteni finomak , a személyzet nagyon kedves. Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk itt , még viszajövünk:)
Válasz az értékelésre - 2020. július 23.
Kedves Irén!

Nagyon szépen köszönjük maximális értékelését és kedves szavait.

Legközelebb is sok szeretettel várjuk Önöket!
Bízunk benne, hogy mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagyon szép tiszta hotel! Udvarias a személyzet,a kiszolgálás is kiváló!
A szakácsnak külön dicséret,mert nagyon finom ételeket készített el!
Jól éreztük magunkat!

Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Csöpögött a plafonból a víz a tűzjelzőn keresztül....nem javították meg míg ott voltunk....csillag ide vagy oda, ez nem fordulhatna elő egyetlen szálláshelyen sem. Szolgáltatásokkal és az étteremmel nem volt gond.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
4 éjszakát töltöttünk el a hotelben, végre sikerült pihenni és kikapcsolódni a rohanós hétköznapok után. Először kiemelném az ételek minőségét és választékát, minden alkalommal nagyon finomakat ettünk mind az étteremben, mind a medence melletti részen. A szobában kényelmesen elfértünk és nagyon örültünk a nagy terasznak, a ruhaszárítónak (!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Gyönyörű környezetben fekszik a hotel, fantasztikus kilátás nyílik a szobából és az erkélyről is a Tisza tóra. Az ételek választékosak és bőségesek. Kellemes hangulatot biztosít az élőzene a vacsoránál. Több program lehetőségből lehet választani a környéken is ( csónakázás a Tisza tavon, bicikli túra, stb. ). Mi maximálisan meg voltunk elégedve! !
Válasz az értékelésre - 2019. június 19.
Kedves Béla! Köszönjük szépen maximális értékelését, és külön örömünkre szolgál, hogy teljes mértékben meg voltak elégedve szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk, legközelebb is szeretettel várjuk Önöket. Üdvözlettel, Spéder Sofia, Online Sales Manager

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Tisztaság,kényelmes ,tágas szoba,kényelmes ágy. Személyzet nagyon barátságos,kedves . Az ételek finomak voltak és bőséges ugy a reggeli,mint a vacsora. Talán lehetett volna több zöldsaláta,zöldséges étel. Krumpli és tészta helyett köretnek változatosabb lett volna bulgur,kusz-kusz,zöldsaláta öntettel. Grillezett zöldségféle volt, nagyon finom.
Válasz az értékelésre - 2019. április 18.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen, hogy értékelését megtisztelte szállodánkat. Örömmel tölt el minket, hogy elnyerte szállodánk a tetszését és kellemesen telt nálunk a pihenése!
Éttermi kínálatunk idő közben bővítésre került, viszont Séfünk igény szerint bármilyen ételt szívesen elkészít.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon színvonalas volt a szálloda, a szolgáltatások az alkalmazottak. Minden korosztály megtalálja a számítását. Kiváló vízminőség és hőmérséklet jellemzi a SPA részleget. Nagyon pihentető kikapcsolódást nyújtott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 21.
Kedves Éva! Köszönjük szépen az értékelését! Legközelebb is szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Spéder Sofia Online Sales Manager

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kiváló elhelyzekedés, gyönyörű környezet, kedves személyzet, tiszta és csendes szoba!
Ízletes ételek,a vacsora kínálata 20:00 után kicsit kevésbé választékos, voltak ételek amiket már nem pótoltak.
Kiváló helyszín pihenésre, mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. március 21.
Kedves Fanni!
Köszönjük, hogy megtisztelte szállodánkat foglalásával és értékelésével!
Reméljük kellemes napokat töltött nálunk és a jövőben is visszatér még szállodánkba! Szeretettel várjuk!
Üdvözlettel,
Spéder Sofia
Online Sales Manager

Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.987 - 25.565,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 29.979,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.11-ig
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.08.11.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 24.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.08.11.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 18.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus vacsorával, egy-egy pohár pezsgővel, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.125,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 26.742 - 32.124,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitneszterem használattal, játszóház használattal és sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Tiszafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

TiszafüredX