Ric007

Ric007 adatlapja

Regisztráció2020.10.17
Utoljára itt2023.09.18

Átlagos 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Jártam nagyon sok 4*-os szállidában, de az nem okozott csalódást! Foglalásom 7 nap, 6 éjszaka francia ágyas szobában volt. Becsekkolás, a recepciós hölgy kedves volt, mindent elmondott, mit, hol találok, mikortól van étkezés. Fel a szobába, és jött az első meglepetés! A francia ágy a szálloda értelmezésében két össze tolt matrac volt.
Kiváló 2021. április 26.egyedül járt itt
Nem olyan rég költöztem a XVI. kerületbe. Nem messze tőlünk található a hely. Többször jártam arra, de mivel zárás volt, nem mentem be. Két hete bementem, igaz csak elviteles kiszolgálás volt, de nem csalódtam. Az étel mennyisége, minősége kitünő. Két napja rendeltem egy két személyes tálat, hárman alig bírtuk meglenni!
Kiváló 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Tegnap ismét ott jártunk, és nem csalódtunk! Ahogy leültünk, egy kedves hölgy pincér megjelent, és már vette fel a rendelést. Az italokat kihozták, és nemsokára jött a leves, ami nagyon ízletes volt. A főételre sem vártunk sokat. Nagyon kedves gyors személyzet, és ízletes hatalmas adag ételek!