rimini

rimini adatlapja

Regisztráció2015.08.08
Utoljára itt2016.08.07

2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Először jártunk itt a férjemmel. A környék gyönyörű, az ételek nagyon finomak, a szolgáltatások nagyon jók. A tisztaság kifogástalan és a takarító személyzet is mind aranyosak és rugalmasak voltak. 2 kutyával voltunk _nem kicsikkel_ és nagyon jól éreztük magunkat. Az ott nyaraló kutyások kulturáltak voltak.
Felhasználó fényképei:
Abbázia Country Club Nemesnép - Abbázia Country Club Nemesnép - Abbázia Country Club Nemesnép - Abbázia Country Club Nemesnép -
Abbázia Country Club válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta az oldalon. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy jól érezték magukat szállodánkban és reméljük boldogan térnek még vissza hozzánk. Köszönjük az építő kritikát, mindenképp figyelembe vesszük észrevételeiket és azon dolgozunk, hogy kiküszöböljük ezeket.
2016. augusztus 16., Abbázia Country Club, Abbázia
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
A SZUPER KUTYÁS szálloda!! Jó érzés, hogy a kutyák TÉNYLEGESEN szívesen látott vendégek!! Szuper helyen van, személyzet kedves, ételek a 3 csillagos kategóriának megfelelnek és szerintem minden egyéb is. 1 hetet töltöttünk ott 2 kutyával Augusztusban. Extra szuperül éreztük magunkat! Megjegyezném még: tisztaság van!
Felhasználó fényképei:
Hotel Villa Natura Garabonc - Hotel Villa Natura Garabonc - Hotel Villa Natura Garabonc -