Hotel Villa Natura Garabonc
8747 Garabonc, Csobogó köz 066/7.

Hotel Villa Natura Garabonc a térképen

Hotel Villa Natura Garabonc értékelése:

1. helyezett az 1 garabonci szállás közül
149. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Villa Natura Garabonc bemutatkozása

A Villa Natura Hotel Zalakarostól egy kilométerre, Garaboncon, tíz hektár területen, csodálatos természeti környezetben, a Kis-Balaton természetvédelmi terület közvetlen közelében helyezkedik el. A 2007-ben épült modern szálloda, 44 fő elhelyezésére alkalmas, igényesen berendezett szobákkal és a házias konyha ízeivel várja az idelátogatókat.

Hotel Villa Natura Garabonc képei

Hotel Villa Natura Garabonc vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a Hotel Villa Naturában. Nagyon jól éreztük magunkat, a hely gyönyörű, a hotel is nagyon szép, csend és nyugalom jellemzi. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, mosolygós. Az ágyat nem találtuk kényelmesnek nagyon kemény rugós matracos volt, kismamaként különösen nem volt pihentető az alvás rajta, a család többi tagja is panaszkodott rá.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, kedves személyzet fogadott minket a férjemmel. Nászútra választottuk a villa natura hotelt Zalakaroson, van egy kutyusunk aki nélkül nem lett volna teljes ez az 5nap ezért választottuk ezt a helyszínt. Nagyon állatbarát hely nincs olyan kutya aki szerintem nem érezné ott jól magát. Amivel nem voltunk megelégedve az az étkezés volt és az ágynak nevezett matrac.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éjszakát töltöttünk a szálláson két kutyával együtt. Ami elöször feltünt, hogy kissé furcsa a szálloda elrendezése, mert egyes szobák, csak a welness részlegen keresztül közelíthetőek meg. Ami minket nem zavart, de másoknak lehet kellemetlen, hogy miközben a jakuzziban fürdik mások ott vonulgatnak. A kutyáknak igazi paradicsom ez a szállás.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem túl jól kezdődött. . . A februári foglalás és banki átutalás ellenére, melyet is vissza is igazoltak és időpontot egyeztettünk, nem voltunk a rendszerben. Az egyetlen! - recepciós, pultos, felszolgáló,takarító egy személyben-hölgy kedvessége, segítőkészsége és profi hozzáállása eredményeképpen kaptunk szobát.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát 3 napot töltöttünk a hotelben. A reggeli vacsora nagyon finom volt, reggelinél folyamatosan töltötték újra,ha elfogyott. Az alkalmazottak nagyon kedvesek, udvariasak voltak. Gyors volt a kiszolgálás. A tó és a táj nagyon szép hangulatos. A szobában a légkondi nem működött, por volt az ágy támlán, és az ablakokon. A plafonon volt egy két pók,pókháló.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Párommal, unokával és 3 mini yorki kiskutyával érkeztünk a hotelbe. végig jól éreztük magunkat, sajnos épp esős időszakot fogtunk ki, így pont a lényeg, a hotel ás a tó körüli szabadidős programok lehetősége csökkent le. Az eső nélküli órákat viszont jól használtuk, részben ott részben Nagykanizsán, Zalakaroson /a csodálatos fürdőben is/, valamint új és érdekes felfedezésként a Zalaszabaron lévő zoo és kalandparkban.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Kétszer voltunk ebben a szállóban. Azért tetszett meg nekünk, mert kutyabarát. Mivel az egész család együtt szeretett volna telelni így a házi kedvencünkhöz alakítottuk a választást. Az épület nagyon jó helyen fekszik. Csendes és hatalmas zöld terület tartozik hozzá. Mivel mi ide nem a zalakarosi fürdő miatt érkeztünk nem érdekelt, hogy milyen messze vagyunk a fürdőtől.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Második alkalommal voltunk ott. A fűtés légkondival van megoldva, amit nem ártana kitakarítani, mert szemmel láthatóan poros, így egészségtelen. Reggelinél a hangyák megjelentek az ételekben, cserélni kellett, mert volt olyan vendég, aki szólt. A személyzet sajnos nem nagyon tudott válaszokat adni néhány kérdésre, ami a szállással kapcsolatos, de segítőkészek.

2016. májusban járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak voltak.
A kutyabarátsága miatt esett a választásunk a Villa Natura-ra. A mi kutyusunk nagyon jól érezte itt magát velünk együtt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Hát gyerekkel semmiképpen nem ajánlom. Kicsi és sajnos piszkos és igénytelen. A személyzet kedves,bár erőn felül csinálnak mindent. Egy hosszúhétvégén amikor elviekben nagyobb a forgalom,egy ember a recepciós,a felszolgáló,a pultos. Na neeee. . . kérdem én,hol a vezető,vagy az igazgató,ez mindig sokat elárul egy helyről.

Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Fábiánics Kastély
Misefa
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.01.
Érvényes: 2020.08.24-ig
Lekics Apartmanok
Érvényes: 2020.08.24-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-7 éjszaka 11.193,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, fürdőbelépővel, hajózással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig

Szállodák Garabonc környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

GaraboncX