Abbázia Country Club Nemesnép ★★★

Abbázia Country Club Nemesnép
8976 Nemesnép, Határ út 1-3.

Abbázia Country Club Nemesnép a térképen

Abbázia Country Club Nemesnép értékelése:

1. helyezett a 2 nemesnépi szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Abbázia Country Club Nemesnép bemutatkozása

Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál az Őrségben, Nemesnépen. Az érintetlen őrségi természet felejthetetlen sétákra, biciklizésre vagy lovaglásra csábít. Autentikus programok, hagyományos őrségi ételek, a szálloda szolgáltatásai és számtalan őrségi látnivaló biztost élményekkel teli pihenést.

Abbázia Country Club Nemesnép képei

Abbázia Country Club Nemesnép

Abbázia Country Club Nemesnép vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Fantasztikus hely, mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyermekes családok számára igazi mennyország. A hotelben lehetőség van lovaglásra, kerékpár bérlésre, a wellness részleg pedig kifogástalan. A személyzet nagyon segítőkész és fiatalos. Az általunk megkóstolt ételek isteniek voltak. A nyári időszakban lehetőség van kinti fürdőzésre is.

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű csodás nyár végi- kora őszi napokat töltöttünk egy csodás helyen,aki pihenni,kirándulni,vagy csak a város zajától elbújni, igazi állatbarát hely. Lovaglási lehetőség,medence illetve a kutyusoknak is egyedi állat medence -hűsölni vágyóknak. Nagyon szimpatikus ez a hely ,igazi vidéki hangulat,kedves pincérek ,finom ,bőséges, változatos ételek.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk négy napot a szállodában, az idő kegyes volt hozzánk, végig nyári meleget élvezhettünk. A szálloda egy erdőben fekszik 1 kilométerre a szlovén határtól, ideális a nyugodt pihenésre, isteni tiszta a levegő. Egyik este egy nyúl futott át a parkolón, abszolút benne voltunk a természetben.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
77 éves, ma is aktiv háziorvos vagyok, idős, helyettesiteni nem tudó kollegák, barátok között ! ( Ők is tulterheltek) Ergo, csak hétvége jöhet számitásba, kikapcsolódást illetően. Aug 20 4 napos ünnep, elmentünk előzetes helybiztositással a Párommal, aki szintén idős, 75 éves. Csak szuperlativuszokban véleményezhetek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A személyzet nagyon kedves, az ételek kiválóak. A környezet nagyon szép és nyugodt. A környéken sok a túraútvonal. Tiszta és barátságos szálloda. Kutyussal érkeztünk, vele is mindenki nagyon kedves volt. A kutya medence kifejezetten tetszett. Nagyon meg voltunk elégedve, máskor is szívesen töltjük ott a nyaralásukat.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Abbázia Country Club.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Konkrétan csendes pihenésre és jó levegőre vágyó állatbarátoknak ajánlom. Remek volt az apartman kiváló menü választék. A személyzet közvetlen. Egyetlen észrevétel a kerthelységben az asztaloknál a kellemetlen szunyogokat füstölő pálcikákkal távol tarthatnák és ezzel kellemesebbé tehetnék az esti ottlétet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A civilizációs ártalmaktól megfáradt ember számára remek lelazulást biztositó helyet hoztak itt létre! Azonban, ami az ajánlati anyagban/ismerteti a szállodához tartozó lehetőségeket/ felsoroltak közül akad kifögásolni való,pl. a fittnes részleg felszereltsége,,itt lenne mit javitani.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Elöször jártunk itt párommal, de nem utoljára. :) Fantasztikus a hely, az épületek, bútorok stílusa, az étterem kiváló ételei,bőséges választéka,udvarias, kedves pincérei, melyben félpanzió keretében étkeztünk, a tisztaság, csend mind mind jó hatással voltak ránk. Pedig márciusban jártunk itt, a fák, bokrok még kopaszok, itt tartozkodásunk alatt a tél és a hó is visszatért.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat! Az óév búcsúztató tarisznyás-traktoros-zötykölős program megfelelő bemelegítése volt a Szilveszteri bulinak! Köszönet idegenvezetőinknek: Julikának és Istvánnak! Rengeteg látnivaló van a környéken! Az ételek változatosak és finomak voltak! (helyi specialitások)
A személyzet előzékeny, segítőkész és udvarias volt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Földszinti apartmant kaptunk, mely teljesen megfelelt elvárásainknak. A szálloda tényleg kutyabarát, a kukák mellett ürülékes zacskók, az étterembe is lehet vinni a kutyát, semmiféle korlátozással nem találkoztunk, persze a józan ész szabályait betartva. A recepciós kifejezetten kutyás kirándulóhelyet ugyan nem tudott ajánlani, de szerencsére az Őrség számtalan csodás kirándulóhelyet rejt.

Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 12.263 - 13.388,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 20.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1-1 üveg borral, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 10.791 - 11.781,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, programokkal, szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Nemesnép környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Zalai wellness hétvége (min. 2 éj)
Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval (min. 1 éj)

NemesnépX