Ritka

Ritka adatlapja

Regisztráció2014.12.26
Utoljára itt2016.07.24

Kiváló 2014. december 26.gyerekekkel járt itt
Többre számítottam,az első benyomás nem volt pozitív. Karácsony 2. napján voltunk itt,2 kis gyerekkel. Sokra nem számítva meglepően sokat kaptunk, frisset és gyorsan. A fizetés nehezen ment, mert 2 személyzet volt, vendégek meg szállingóztak. Kiskocsmás hangulat,a terasz nagyon hangulatos. Gyerekeknek is nagyon tetszett.
2021. december 28.gyerekekkel járt itt
1. Nap teltház. Azt gondoltuk, szobánként vannak az asztalok, de csak páran lefoglalták az asztalt(? ! )Vacsorához, ebédhez ital nem jár, üdítők, víz túlárazott. (0,7dl víz 800ft. ) Az ebéd és a vacsora nagyon szuper, kiszolgáló személyzet kedves, korrekt. A szoba tiszta, rendezett.
Gyenge 2016. július 24., csoporttal járt itt
A hely nagyon tetszett,hangultosan berendezett,tiszta. A vacsora ennek ellentéte. Az első fogás a leves,tele zöldséggel,tèsztával. Hús sem mellette,sem benne,az egész egy zöldsèggel dúsított ètelízesítős lè. A második fogás marha pörkölt,ami nagyon ízletes,puha. A köretként kihozott rizs kevès,kenyèr csak 1-2 asztalhoz jutott.