Pedro Söröző Zámoly

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pedro Söröző Zámoly vélemények

2022. január 26.a párjával járt itt
Átutazóban ebédelni álltunk meg a Pedróban. Mivel a napi menü (tojásleves + sárgaborsófőzelék) nem hozta lázba az ízlelőbimbóinkat, az étlapról rendeltünk. A választék hatalmas, főleg a rántott vonal dominál, töltött és töltetlen rántott dolgok (pl. borjúláb, velővel töltött borda, stb.
2021. október 3.a párjával járt itt
Pedró kocsmájában néha zene szól, friss a sör,lehet parkolni. Belül retro berendezése.k. Az adagok nagyok, szépen tálalva, a felszolgálás gyors. Az árak a középmezőnyben. Házi sörét sokan dícsérik, én nem ittam. A parkolás kicsit problémás, főleg, ha valaki nem felfelé akar menni. Egyszer érdemes kipróbálni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Gyenge 2021. május 15.a párjával járt itt
Csalódás volt sajnos az étterem. Sokat hallottunk róla és mindenki dícsérte, ezért idén elöször elmentünk étterembe és ezt a helyet választottuk. Igazi retro hely, ezzel nincs is baj. A hely szinte üres volt, forgalom nagyon minimális. Vélhetően ennek köszönhető hogy az ételek bár jól néztek ki a tányéron, élvezhetetlenek voltak.
Pedro Söröző Zámoly - Étel/italPedro Söröző Zámoly - Étel/ital
Kiváló 2019. május 27.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú hely. Tele régiségekkel: tévék, rádiók, üvegek, korsók, bögrék, órák stb. A kiszolgálás gyors. Az adagok akkorák, hogy el kellett csomagoltatni a maradékot. Az ételválaszték sokrétű, ízük kitűnő. Aki Zámolyon jár, annak szívből ajánlom. Na meg a kézműves sör! AZt nem lehet kihagyni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. február 13.barátokkal járt itt
Többször is volt szerencsénk megtapasztalni a hely hangulatát, konyháját, (és a sörfőzdét) és még sosem csalódtunk. Nyugodtan álljon meg ebédelni aki éppen erre jár, mi is így estünk be ide először. Ha péntek, szombat délután lenne kedvünk kiruccanni Zámolyra, jobb ha előre foglalunk, mivel ilyenkor többször busznyi szervezett vendég érkezik vacsorázni.
Kiváló 2017. szeptember 12., kollégákkal járt itt
Ezen a helyen lehetőség van napi menü igénybevételére. Sokan betérnek egy-egy ebéd elfogyasztására, mivel változatos, finom ételeket készítenek, megfizethető áron. Az étel mennyiségével is meg lehet elégedve mindenki. A felszolgálók kedvesek, igyekeznek minél előbb kihozni az ebédet, bár néha erejükön felül kell teljesíteniük. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. június 20.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délután 3 óra körül érkeztünk meg a vendéglőbe. Barátságos személyzet sietett a segítségünkre. Gyors rendelés, még gyorsabb kiszolgálás. Igazi terülj-terülj asztalkám. Minden étel olyan nagy adag volt , hogy nem tudtuk elfogyasztani. Természetesen elcsomagolták.
Nagyon jóllakottan és jó érzéssel hagytuk el a helyt, Még biztosan visszatérünk.
Kiváló 2016. szeptember 19. járt itt
Kellemes hangulat, ételek nagyon ízletesek. Meccsek előtt/után gyakran betértünk ide. A halászlé édesapáméra emlékeztet, ami egyenesen isteni. Sajnos ami nem ízlett azok a párolt zöldségek voltak, ez elég gyakran gyenge pontja ez éttermeknek. A helyi söröket is érdemes megkóstolni.
Nagyon várom már, hogy újra eltölthessünk itt pár kellemes órát.
Gyenge 2016. július 24., csoporttal járt itt
A hely nagyon tetszett,hangultosan berendezett,tiszta. A vacsora ennek ellentéte. Az első fogás a leves,tele zöldséggel,tèsztával. Hús sem mellette,sem benne,az egész egy zöldsèggel dúsított ètelízesítős lè. A második fogás marha pörkölt,ami nagyon ízletes,puha. A köretként kihozott rizs kevès,kenyèr csak 1-2 asztalhoz jutott.
Kiváló 2015. január 25.barátokkal járt itt
Pót szilveszteren voltunk barátainkkal nagyon szeretünk ide járni kellemes a környezet,nagyon finomak az ételek, jó a zene, hangulatos az étterem. Máskor is szívesen jövünk ide. Még egy előnye van nagyon közel van Székesfehérvárhoz. Azt hiszem itt fogjuk tölteni a Valentin napi esténket is,Nagyon szeretjük a zenészt ,mindig üdvözöl amikor belépünk az ajtón, kedves ember és jól játszik.
Pedro Söröző Zámoly a térképen
8081 ZámolyKossuth Lajos utca 28.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
széles pálinkaválaszték
Cseh sörök, saját fözésü világos sör