8081 Zámoly, Kossuth u 28

V 07:30-22:00
étterem, fagyizó, vendéglő
széles pálinkaválaszték ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
Krusovice, saját fözésü világos sör

Pedro Söröző Zámoly képei

Szállások Zámoly városában
Wellness csomagok Zámoly városában

Pedro Söröző Zámoly vélemények

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Többször is volt szerencsénk megtapasztalni a hely hangulatát, konyháját, (és a sörfőzdét) és még sosem csalódtunk. Nyugodtan álljon meg ebédelni aki éppen erre jár, mi is így estünk be ide először. Ha péntek, szombat délután lenne kedvünk kiruccanni Zámolyra, jobb ha előre foglalunk, mivel ilyenkor többször busznyi szervezett vendég érkezik vacsorázni.

2017. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Ezen a helyen lehetőség van napi menü igénybevételére. Sokan betérnek egy-egy ebéd elfogyasztására, mivel változatos, finom ételeket készítenek, megfizethető áron. Az étel mennyiségével is meg lehet elégedve mindenki. A felszolgálók kedvesek, igyekeznek minél előbb kihozni az ebédet, bár néha erejükön felül kell teljesíteniük. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Vasárnap délután 3 óra körül érkeztünk meg a vendéglőbe. Barátságos személyzet sietett a segítségünkre. Gyors rendelés, még gyorsabb kiszolgálás. Igazi terülj-terülj asztalkám. Minden étel olyan nagy adag volt , hogy nem tudtuk elfogyasztani. Természetesen elcsomagolták. Nagyon jóllakottan és jó érzéssel hagytuk el a helyt, Még biztosan visszatérünk.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Kellemes hangulat, ételek nagyon ízletesek.Meccsek előtt/után gyakran betértünk ide. A halászlé édesapáméra emlékeztet, ami egyenesen isteni. Sajnos ami nem ízlett azok a párolt zöldségek voltak, ez elég gyakran gyenge pontja ez éttermeknek. A helyi söröket is érdemes megkóstolni.
Nagyon várom már, hogy újra eltölthessünk itt pár kellemes órát.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
A hely nagyon tetszett,hangultosan berendezett,tiszta. A vacsora ennek ellentéte. Az első fogás a leves,tele zöldséggel,tèsztával. Hús sem mellette,sem benne,az egész egy zöldsèggel dúsított ètelízesítős lè. A második fogás marha pörkölt,ami nagyon ízletes,puha. A köretként kihozott rizs kevès,kenyèr csak 1-2 asztalhoz jutott.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 25.
Pót szilveszteren voltunk barátainkkal nagyon szeretünk ide járni kellemes a környezet,nagyon finomak az ételek, jó a zene, hangulatos az étterem. Máskor is szívesen jövünk ide. Még egy előnye van nagyon közel van Székesfehérvárhoz. Azt hiszem itt fogjuk tölteni a Valentin napi esténket is,Nagyon szeretjük a zenészt ,mindig üdvözöl amikor belépünk az ajtón, kedves ember és jól játszik.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valentin-nap alkalmából férjem meghívott a Pedro sörözőbe, ahol Valentin-napi tállal (menüvel) készültek a párok fogadására. Férjem asztalt foglalt szerencsére, mivel épp telt ház volt. A söröző másik termében nyugdíjas csoport mulatott, ők mindig kijárnak Székesfehérvárról havonta, kéthavonta, szeretik ezt a helyet.

Legnépszerűbb csomagok Zámolyban és környékén
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.27.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék üveg pezsgővel, délutáni teázással, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.02. - 2018.08.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.26. - 2018.10.26.
Hideaway Premium Apartments Siófok
3-5 éjszaka 13.870,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, limonádé bekészítéssel, gyermek és felnőtt medence használattal, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.26. - 2018.09.03.
Hotel Jade
Veszprém
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, WIFI-vel
2018.09.01. - 2018.12.31.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.07.18. - 2018.12.23.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 28.575,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.24.

Szállodák Zámoly környékén
Hotel Velence Resort & Spa Zámoly
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zámoly
A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)
Kényelmesen 50 felett! - Senior csomag (min. 2 éj)
Őszi wellness forgatag (min. 2 éj)

Pedro Söröző ZámolyX