rozsakertes

rozsakertes adatlapja

Ikrek havában születtem, természetemben, mentalitásomban abszolút jellemzőek rám a csillagjegyem tulajdonságai: a kettősség. 59 éves, leszázalékolt, tehát idő előtt nyugdíjazott, két gyermekes és két unokás családanya vagyok. Nagy örömöt okoz nekem, ha a szeretteimmel lehetek, kiszolgálhatom őket. Akkor vagyok igazán jól, mikor mindenki körülöttem van. Ha lenne rá mód örökre a konyhában tüsténkednék.
Szeretek fürdőbe járni, mert amíg a vízben vagyok, nem érzem a gravitáció átkos hatását! Nagyon szeretek étterembe járni, élvezni a kiszolgáltság jóleső érzését.
Jelenleg csak ennyi magamról!
Mivel mozgásomban korlátozott vagyok, csak autóval tudok itthonról kiszakadni. Utazni mindig célirányosan szoktunk, ám egyre jobban ég bennem a vágy, hogy egyszer csak úgy céltalanul menjünk el itthonról, csak úgy, bele a nagyvilágba! Álljunk meg, ahol megéhezünk és menjünk be az első fogadóba, ami utunkba esik, álljunk meg, ahol elfáradtunk és menjünk be az első fogadóba, ami utunkba esik. Álljunk meg és együnk és pihenjünk. Élvezzük a meglepetés erejét, a pillanat szépségét.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  egyszerűen nagyszerű
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.05.31

2016. május 13.családjával járt itt
Halászlét ennék! Ha felhangzik ez az óhaj a családban, rögtön a dunaföldvári Halászcsárda képe villan be elénk. Irány hát a kényelmes M6-os autópálya, uticél az otthonunktól számított 66. km. A Duna-parton álló Halászcsárda. Itt mindig kellemes a hangulat, mindig nyüzsgés van, soha nem kong üresen (legalább is én hosszú évek óta még nem láttam úgy).
Érdekes 2016. május 11.a párjával járt itt
Ha valaki felkapta fejét a cím olvastán, és érdekli, hogy jön egy közmondás egy fürdő értékeléséhez. . . nos. . . elmondom! Férjemmel együtt szeretünk termálfürdőben lazítani. Jól esik "öreg csontjainknak" a kellemesen meleg vízben ücsörögni. Mivel mindketten nyugdíjasok vagyunk, nem nagyon engedhetjük meg magunknak a teljes szállodai szolgáltatások igénybevételét.
2016. május 3.családjával járt itt
Sokszor hallottam hírét a hegyről lefolyó gyógyvíznek, a természet alkotta fürdőnek, a gyönyörű környezetnek. Aztán csend - néma csend - majd hírek arról, hogy luxusszálloda épült erre a csodára. Megjelent a PÉNZ, mint a mindent mozgató rugó. Beleharapott a domboldalba! E sebet tervezők-építők sok-sok munkával begyógyították.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók -