sakrisz

sakrisz adatlapja

Regisztráció2015.09.20
Utoljára itt2017.06.13

Kiváló 2014. szeptember 20.a párjával járt itt
Remek volt minden,a szálloda gyönyörű helyen van,a személyzet udvarias . A látnivalók tekintetében elláttak térképpel,útvonaltervvel még buszmenetrendet is kaptunk. A szoba berendezése tetszett,nem az a tucat laminált bútor,jó ötlet a sok tükör elhelyezése,a lift belsejét is feldobja. Az ételek finomak és változatosak voltak,egyedül a desszert volt unalmas.
Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a Hotelban. A férjem telefonos kérésére gyönyörű csokrot csináltattak a számomra, ami megérkezésünkkor a szobában várt. Köszönet érte a recepciós hölgynek! A szoba kiváló volt,tisztaság és rend mindenhol. Tetszett a sok szobanövény a folyosókon.
Park Hotel Harkany válasza
Köszönjük szépen az értékelést és a kedves szavakat!
Örülünk, hogy jól érezték magukat! Várjuk Önöket legközelebb is sok szeretettel!
2013. szeptember 23., , Park Hotel Harkany
Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Második alakalommal töltöttük a házassági évfordulónkat a szállóban. A tavalyi jó tapasztalataink miatt esett a választásunk ismét a Lővér szállóra. Rendkívül figyelmesek, készségesek, bármit kértünk szinte azonnal teljesítették. Megérkezésünk után pár perccel egy üveg behűtött pezsgővel kedveskedtek nekünk az évfordulónkra.