seva1971

seva1971 adatlapja

Regisztráció2016.08.18
Utoljára itt2022.11.05

Kiváló 2016. augusztus 18.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely. Nyáron kellemes kiülni az árnyat adó nagy fák alá. Nagy tér, kényelmes fonott székek. Kedves, udvarias kiszolgálás. Ha döntés képtelenek vagyunk, segítenek választani. Mi már többször voltunk és rigolyáinkat megjegyezték:))
Gyors kiszolgálás, tényleg olasz ízek.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gyors, kedves kiszolgálás. Este hangulatos, külső teraszon ültünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem olcsó hely, de ár-érték arányban megfizethető. Az ételek szépen vannak tálalva, megfelelő adagok. A desszert valami fenomenálisan finom. A parthoz közel található, mégis távol a forgalom zajától.
Kiváló 2022. november 5.családjával járt itt
Kellemes környezet, udvarias kiszolgáló személyzet, tökéletes étterem. Kell ennél több egy pihenéshez?
Felhasználó fényképei:
Hotel Európa Fit Hévíz - Hotel Európa Fit Hévíz - Hotel Európa Fit Hévíz - Hotel Európa Fit Hévíz - Hotel Európa Fit Hévíz - Hotel Európa Fit Hévíz -
Hotel Európa Fit válasza
Kedves Vendégeink!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagyon örülünk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és kellemesen telt a pihenésük.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Üdvözlettel: