Diana Restaurant Siófok
8600 Siófok, Szent László u. 41-43.

Diana Restaurant Siófok a térképen

Diana Restaurant Siófok értékelése:

20. helyezett a 81 siófoki étterem közül
251. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
blues, dance, diszkó, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, olasz, lengyel
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Diana Restaurant Siófok bemutatkozása

A családi üzemeltetésű Diana Étterem több mint 25 éves múlttal büszkélkedik. Az étterem híres házias ízeiről és finom vadételeiről. A Balatontól 100 m-re található étterem a kisgyermekes családok körében is népszerű, játszótér és egy játszószoba is tartozik hozzá.
A hozzánk betérőket kedves kiszolgálás és finom ételek várják, melyekhez híres magyar borászok kiváló borait kínáljuk.

Diana Restaurant Siófok képei

Diana Restaurant Siófok vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Régen jártam erre. Évekkel ezelőtt remek emlékek maradtak erről a helyről. Ma úgy alakult, hogy ismét itt, a család egy részével, nagy vacsorán. Nem törlődtek a jó emlékeim, inkább megerősödtek. Kellemes, langyos este a Balaton felett, fogyó Holdnál. . . sarokasztal, ami kinéz a környék nyárutós csendjére. Békebeli, meghitt estékre alkalmas környezet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Fonyódról hazafelé álltunk meg itt a párommal, az IttJártam. hu alapján választottuk a helyet, mert kíváncsiak voltunk a játszószobára. Kimaradt az ebéd, de már vacsoraidő felé jártunk és tudtuk, hogy itthon finom ételek várnak, így "csak" levest és desszertet rendeltünk, jó-jó a halászlé és a gulyásleves nem tartozik a könnyű kis nyári levesek közé, de mindkettőnek nagy rajongói vagyunk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
A kiszolgálással és a tisztasággal teljesen meg voltunk elégedve. Az ár/érték aránnyal nem teljesen. 2. 900 Ft-ért (köret nélkül) kicsivel több húst vártam mint 12-15 dkg. Ha már így hirdetik az étlapon is: "Kacsamell roséra sütve narancsos meggymártássa" és kifejezetten rose-ra kérem, akkor nem medium-ként kellene kihozni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Nagyon finom ételek, gyors, kedves kiszolgálás. Este hangulatos, külső teraszon ültünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem olcsó hely, de ár-érték arányban megfizethető. Az ételek szépen vannak tálalva, megfelelő adagok. A desszert valami fenomenálisan finom. A parthoz közel található, mégis távol a forgalom zajától.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Siófoki nyaralásunk alatt két este is meglátogattuk a helyet. Az itteni vélemények alapján döntöttünk mellette, mert két örökmozgó kisfiú mellett nagyon fontos tényező, hogy ha mód van rá, le legyenek kötve az idő alatt, míg a vacsoránkra várakozunk. És erre itt nagyszerű lehetőségük volt, ugyanis az étterem egy része el van különítve és egy szuper játszószoba van kialakítva (minőségi, nem leharcolt játékokkal felszerelve).

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Kicsit gyanús volt, hogy már egy kilométerről ki van táblázva a hely, sokáig nem is mertük tesztelni, de az itt olvasottak alapján gondoltuk teszünk egy próbát. Nem csalódtunk. Csak apró hibákat tudnék említeni: Az ételre kicsit sokat kell várni, nem nagyon van karaktere a fogásnak (gyenge fűszerezés), és kicsit drága a hely.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Az ittjartam. hu ajánlásai alapján kerestük fel a helyet. A családi vacsora során az ételek ugyan finomak voltak, de az ízük, elkészítésük is átlagos volt, nem okoztak gasztronómiai élményt. A hely kialakítása kellemes és hangulatos, a játszószoba pedig nagyon jó ötlet és kellően leköti a gyerekeket. A felszolgálás nagyon kedves és odafigyelnek a vendégekre.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 2.
Kedves Értékelőnk!

Kicsit kérdőn állok az Ön által leírtak előtt,mivel mi soha nem hirdettük magunkat gourmet étteremként.A leírásunkban is szerepel,hogy hagyományos,magyaros ételeink vannak hal- és vadételekkel kiegészítve.Sajnáljuk ha Önnek ez az ízélmény kevés volt!
Varga Beáta, üzletvezető

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk utolsó napján a hazaút előtt tértünk be ebédelni. 11 órakor léptünk be az étteremben, amikor mondták a felszolgálók, hogy délben nyitnak, de ez nem volt gond készségesen egy asztalhoz vezettek minket. Délben már előttünk is volt az étel. Nagy pozitívum, hogy egy óriási játszószoba van kialakítva a gyerekeknek tele igényes játékokkal.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron nagyon sok időt töltöttünk a Balaton különböző pontjain, így volt szerencsénk a Diana Restauranthoz. A kiszolgálás nagyon kedves és precíz volt, az ételek finomak, a hangulat kellemes. Nagyon jól laktunk, igazi gasztronómiai élmény volt számunkra ez a vacsora. Üdvözlöm a személyzetet és köszönök mindent, remélem még lesz szerencsém egy ugyanilyen estéhez.
Válasz az értékelésre - 2016. február 9.
Kedves Értékelő!

Köszönjük szépen a szívhez szóló értékelését!Nekünk is nagy öröm ha Önt és családját is viszont láthatjuk!
A Diana Étterem személyzete nevében kívánok minden jót!
Üdvözlettel:Varga Beáta
Varga Beáta, üzletvezető

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Párommal siófoki nyaralásunk utolsó ebédjét fogyasztottuk itt. Előzetes terv volt ez, a www. ittjartam. hu látogatóinak értékelései alapján, és nem csalódtunk, sőt. Én mézes - citromos csirkemellfilét fahéjas barackkal, párolt rizs körettel ettem, barátnőm szezámmagos csirkemellfilét friss salátával fogyasztott. Az ízvilág pazar volt, egészen különleges.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-4 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szilveszteri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Babaház
Bodajk
2020.10.29. - 2021.10.26.
CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 33.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.03.12.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.26. - 2020.10.31.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánsszal, karácsonnyi ünnepi büfévacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.

Szállodák Siófok környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)