shajnalka

shajnalka adatlapja

Regisztráció2016.06.27
Utoljára itt2016.08.30

Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely, az ételek, italok ára a normal helyekhez mérhető. Adagok abszolút rendben, ízléses tálalás, gyors kiszolgálás. Kedves pincérek, mosolygós hölgy a fizetésnél. A teraszon figyelnek a napernyőre, ha a nap úgy süt, arrébb tekerik, első a vendég. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, ha egy jót akar enni!
Szörnyű 2016. június 27.a párjával járt itt
Sajnos a hotelről minden eszembe jut, csak a négy csillagos színvonal nem. 3 éjszaka alatt minden napra jutott egy-egy borzalom. 2201-es szoba, minden nap beszorult valaki a liftbe, és a dörömbölést, vésznyitó hangját csak mi vettük észre. . . még jó, hogy nem karbantartani mentünk.
Gyenge 2016. június 27.a párjával járt itt
Sajnos a várakozásunk ellenére nem ütötte meg azt a mércét, amit a képek, illetve a leírás tartalmaz. Megérkezésünkkor a lift elromlott, mi még szerencsésen felértünk, de a garázsba már nem tudtunk újból lemenni pár holminkért. Az ottartózkodás alatt min. 3-szor ragadtak bent, és legtöbbször mi értesítettük a személyzetet a problémáról.