Calvados Étterem Siófok

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
Calvados Étterem Siófok
8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 11.

Calvados Étterem Siófok a térképen

Calvados Étterem Siófok értékelése:

15. helyezett az 56 siófoki étterem közül
113. helyezett Balatonon - 577 étterem közül

magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol, német, orosz, lengyel
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Borsodi Világos, Staropramen, Belle Vue meggy sör

Calvados Étterem Siófok képei

Calvados Étterem Siófok vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még február elején töltöttünk egy hetet Siófokon, de elfoglaltságom miatt nem tudtam írni. Úgy gondolom, szezonnyitás előtt is jól jönnek egy étteremnek a dicsérő szavak. A Calvados Siófokon egy olyan étterem, amit az odalátogatónak nem szabad kihagyni. Kedves és közvetlen tulajdonos,az állandó személyzet számunkra garancia.

2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Céges rendezvényünk helyszíneként választottuk. Nagyon megvoltunk elégedve barátságos személyzet, a tulajdonos is leste minden kívánságunk. Az ételek finomak ízletesek voltak, nagy adagokat adtak. Az étterem csak a Mi részünkre volt nyitva, teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak. Dolgozóink részére tartott továbbképzés lebonyolításban is teljes körűn együtt működtek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a retrót nevetéssel akarod ötvözni, gyere ide. Azért választottuk ezt a helyet, mert a honlapon található képek nagyon gusztusosak voltak, sajnos csak ott. Az étlapon csak a fele volt, mint a honlapon, ennek a félnek a fele nem volt rendelhető, a konyhafőnök ajánlata sem. 40 perc várakozás után megérkeztek a főételek, a baj csak az volt, hogy a levest elfelejtették!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi nyaralásunk után már írtam véleményt a helyről. Már akkor is nagyon szerettünk itt ebédelni és vacsorázni egyaránt. Most Kapaosvárról útban hazafelé a gyermekinkben merült fel, hogy álljunk meg a Balatonnál fürödni és ha már Siófok úgy is útba esik itt megállva menjünk ebédelni. A gyermekink és mi is egyértelmüen azt mondtuk, hogy a Calvados legyen ahol ebédelünk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely!! Az ételek nagyon finomak az árak normálisak és a kiszolgálás csillagos 5 ös!! :)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely családi vállalkozás, a felszolgálók udvariasak, az ételek finomak, az adagok nagyok, az árak korrektek.
A rendelést követően a várakozási idő átlagos. Bankkártyás és készpénzes fizetés egyaránt lehetséges. A felszolgálási díj az árba bele van kalkulálva.
Csak ajánlani tudom Mindenkinek!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely házias ízekkel ,remek fogásokkal,kellemes hangulattal ,gyors kiszolgálással ! ! ! Mi minden évben egy hetet Siófokon nyaralunk és ez az egy hét alatt,minden este itt vacsorázunk,mert isteni finomak az ételek családias a hangulat mindent a vendégért érzésünk van. Köszönjük A családnak,hogy létezik még ilyen étterem,ahol szívvel lélekkel fáradoznak a vendégekért!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Fiam javaslatára mentünk be ebbe az étterembe. Az italt hamar kihozták, de az étel már nem ment ilyen gyorsan. Az ételek átlagosnak mondhatóak, a hús adag megfelelő, de a köret kicsit kevés, az árak átlagosak. Borravalót szerettünk volna adni, de kiderült szervízdíj van a számlában, amit kicsit furcsának tartottunk, hiszen kötelező fizetni - 12 %-ot!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a hely, az ételek, italok ára a normal helyekhez mérhető. Adagok abszolút rendben, ízléses tálalás, gyors kiszolgálás. Kedves pincérek, mosolygós hölgy a fizetésnél. A teraszon figyelnek a napernyőre, ha a nap úgy süt, arrébb tekerik, első a vendég. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, ha egy jót akar enni! Mi alig bírtunk hazagyalogolni!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már több mint egy évtizede rendszeresen járunk a Calvadosba. A tulajdonos az általam ismert legjobb vendéglátó, az ételek mindig frissek és finomak. A Calvados számunkra egyet jelent Siófokkal, tulajdonképpen az életünk részévé vált, sok-sok élményünk fűződik hozzá. A személyes kedvencem a rákragus tintahal és harcsa bármely formában.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Jókai Villa
4 nap/3 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel, wellness részleg használattal, éjszakai szaunázással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, délutáni teázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.30. - 2017.08.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, egy alkalommal leves ebéddel, wellness-részleg és sporteszközök használatával
2017.06.01. - 2017.08.31.
Melis Panzió és Étterem
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csokoládékészítéssel, sportolási lehetőségekkel
2017.08.21. - 2017.09.30.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
5 nap/4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.25.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szolárium és szauna használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
4 nap/3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, istálló-látogatással és kisállat-simogatással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.10.20.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.03.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2-3 éjszaka 14.997,- Ft/család/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2017.12.31.
Hotel Móló
5 nap/4 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
3 nap/2 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önelátással
2017.08.27. - 2017.12.15.

Szállodák Siófok környékén
Hunguest Hotel Bál Resort Siófok
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Hotel Wellamarin Siófok
Hasik Hotel Siófok
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Wellness ala carte hétköznapok 2=3
WellAtlantisz (1 éjtől)
Egy tisztes ősz halánték... (min. 3 éj)

Calvados Étterem SiófokX