Calvados Étterem Siófok
8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 11.

Calvados Étterem Siófok a térképen

Calvados Étterem Siófok értékelése:

19. helyezett a 81 siófoki étterem közül
246. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol, német, orosz, lengyel
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Borsodi Világos, Staropramen, Belle Vue meggy sör

Calvados Étterem Siófok képei

Calvados Étterem Siófok vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Párommal a Hotel Azurban töltöttünk egy hosszú hétvégét, de miután a kissé egyhangú ételeket megelégeltük, úgy döntöttünk, hogy felkeresünk egy éttermet. Sétálni indultunk, de alighogy kiléptünk a szálloda kapuján megláttam egy éttermet, amit a kedvenc italomról a Calvadosról neveztek el. Ide be kell mennünk mondtam a férjemnek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Ilyen rosszat még soha egy étteremben nem ettünk,minősíthetetlenül rossz ételt kaptunk ,flegma kiszolgálással. A halon a dióbunda sehol,pár szem mandula a zsemlemorzsában ami mellé szinte a fagyasztott wok zöldség kiöntve, mikróban megmelegítve íztelenül a halnak semmi köze nem volt a harcsához olcsó fagyasztott tengeri hal jó vizesen :( Nekünk ez volt a tapasztalatunk,az biztos hogy soha többet nem megyünk be .

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még február elején töltöttünk egy hetet Siófokon, de elfoglaltságom miatt nem tudtam írni. Úgy gondolom, szezonnyitás előtt is jól jönnek egy étteremnek a dicsérő szavak. A Calvados Siófokon egy olyan étterem, amit az odalátogatónak nem szabad kihagyni. Kedves és közvetlen tulajdonos,az állandó személyzet számunkra garancia.

2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Céges rendezvényünk helyszíneként választottuk. Nagyon megvoltunk elégedve barátságos személyzet, a tulajdonos is leste minden kívánságunk. Az ételek finomak ízletesek voltak, nagy adagokat adtak. Az étterem csak a Mi részünkre volt nyitva, teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak. Dolgozóink részére tartott továbbképzés lebonyolításban is teljes körűn együtt működtek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha a retrót nevetéssel akarod ötvözni, gyere ide. Azért választottuk ezt a helyet, mert a honlapon található képek nagyon gusztusosak voltak, sajnos csak ott. Az étlapon csak a fele volt, mint a honlapon, ennek a félnek a fele nem volt rendelhető, a konyhafőnök ajánlata sem. 40 perc várakozás után megérkeztek a főételek, a baj csak az volt, hogy a levest elfelejtették!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi nyaralásunk után már írtam véleményt a helyről. Már akkor is nagyon szerettünk itt ebédelni és vacsorázni egyaránt. Most Kapaosvárról útban hazafelé a gyermekinkben merült fel, hogy álljunk meg a Balatonnál fürödni és ha már Siófok úgy is útba esik itt megállva menjünk ebédelni. A gyermekink és mi is egyértelmüen azt mondtuk, hogy a Calvados legyen ahol ebédelünk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely!! Az ételek nagyon finomak az árak normálisak és a kiszolgálás csillagos 5 ös!! :)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely családi vállalkozás, a felszolgálók udvariasak, az ételek finomak, az adagok nagyok, az árak korrektek.
A rendelést követően a várakozási idő átlagos. Bankkártyás és készpénzes fizetés egyaránt lehetséges. A felszolgálási díj az árba bele van kalkulálva.
Csak ajánlani tudom Mindenkinek!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely házias ízekkel ,remek fogásokkal,kellemes hangulattal ,gyors kiszolgálással ! ! ! Mi minden évben egy hetet Siófokon nyaralunk és ez az egy hét alatt,minden este itt vacsorázunk,mert isteni finomak az ételek családias a hangulat mindent a vendégért érzésünk van. Köszönjük A családnak,hogy létezik még ilyen étterem,ahol szívvel lélekkel fáradoznak a vendégekért!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Fiam javaslatára mentünk be ebbe az étterembe. Az italt hamar kihozták, de az étel már nem ment ilyen gyorsan. Az ételek átlagosnak mondhatóak, a hús adag megfelelő, de a köret kicsit kevés, az árak átlagosak. Borravalót szerettünk volna adni, de kiderült szervízdíj van a számlában, amit kicsit furcsának tartottunk, hiszen kötelező fizetni - 12 %-ot!

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánsszal, karácsonnyi ünnepi büfévacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgős reggelikkel, karácsonyi programokkal, karácsonyi vacsorával és filmvetítéssel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.30.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.01.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.781,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2020.12.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2020.01.07. - 2020.12.31.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Magyar Király
3-4 éjszaka 25.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, szauna és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, szabadidős játékokkal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.769 - 33.309,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2021.12.21.
Astoria Hotel és Étterem
2020.10.26. - 2021.10.26.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Siófok környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)