Sierra
2009

Sierra adatlapja

Ha találkozunk, bemutatkozunk.
Ha valamit tudni szeretnél kérdezz.
Ha valamit tudni szeretnék, kérdezek.
Gépjárművel.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Hogy is?
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2017.07.28

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Kezdjük az elején - azért a többes szám, mert ketten vagyunk. Mi. De unokákkal öten, szüleikkel heten. Mert így is szoktunk menni- vagy vágjunk a közepébe. Majd meglátjuk, mert valahol el kell kezdeni. Évente többször megyünk telelni, tavaszolni, nyaralni, vagy őszülni, meg hát mi magunk is őszülünk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely -
2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Jó volt! Bővebben? Nagyon jó volt! Kellemes környezet, készséges személyzet, jó ételek, tisztaság. Az unokáknak is tettszett. Még elefántot is láttunk! (az ott lévő cirkusz egy készülőben lévő parkolóban sétáltatta)
Képeket is csináltam, de az ittlevők pontosan mutatják a lényeget. Ha lehetőségünk lesz, még látjuk egymást!