Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 691 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Feleségemmel délután 16 óra körül érkeztünk Január 04. -én, nem volt foglalásunk mondván lesz hely. Tele volt az étterem. Nagyon sokat elárul egy helyről már a foglalások mennyisége is. Kis várakozás után kaptunk asztalt, az utánunk következő 3 család már nem volt ilyen szerencsés. Rekordot döntöttünk főétkezés terén, várakozással, étel választással, étkezéssel, fizetéssel együtt 40 perc alatt végeztünk.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint a Fazekas Gimnázium öregdiákjai 25 fővel és három feleséggel itt tartottuk összejövetelünket. Minthogy az ország különböző helyeiről jöttünk, egy 13 órás összejövetel mindenkink megfelelt. A vendéglő tavalyhoz képest előnyére változott. Hangulatos elkülönített pincehelyiségben megemlékeztük immár 7 főre gyarapodott eltávozott osztálytársainkra,kicseréltük az elmúlt évek családi változásait és borozva-sörözve megtárgyaltuk jövőnket.

Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel ötvenfős csoporttal jártam itt egy svédasztalos ebéden. Két fajta leves, és három fajta főétel közül választhattunk, vagy akár mindegyikből is ehettünk. Az ételek finomak, különleges ízvilágúak voltak, különösen a Csokonai leves és a libatepertős burgonyapüré ízlett. Maga az étterem érdekes hangulatot áraszt a falra szerelt színváltós lámpák és a velük együtt változó kiszolgáló pult színével.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú, kellemes este volt, melyhez jelentősen hozzájárult az étterem.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.30.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.22.
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.04.10.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2020.12.31.
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 5.398,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.28. - 2020.12.25.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.21. - 2021.01.20.
Demeter Apartman
2021.01.20. - 2020.01.20.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 15.200,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.03.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.07. - 2020.03.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX