Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 205 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 681 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint a Fazekas Gimnázium öregdiákjai 25 fővel és három feleséggel itt tartottuk összejövetelünket. Minthogy az ország különböző helyeiről jöttünk, egy 13 órás összejövetel mindenkink megfelelt. A vendéglő tavalyhoz képest előnyére változott. Hangulatos elkülönített pincehelyiségben megemlékeztük immár 7 főre gyarapodott eltávozott osztálytársainkra,kicseréltük az elmúlt évek családi változásait és borozva-sörözve megtárgyaltuk jövőnket.

Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel ötvenfős csoporttal jártam itt egy svédasztalos ebéden. Két fajta leves, és három fajta főétel közül választhattunk, vagy akár mindegyikből is ehettünk. Az ételek finomak, különleges ízvilágúak voltak, különösen a Csokonai leves és a libatepertős burgonyapüré ízlett. Maga az étterem érdekes hangulatot áraszt a falra szerelt színváltós lámpák és a velük együtt változó kiszolgáló pult színével.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú, kellemes este volt, melyhez jelentősen hozzájárult az étterem.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.301 - 17.439,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.02.27.
Karádi Boutique Hotel
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Aqua-Palace belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés gálavacsorával, tűzijátékkal, Bereczki Zoltán fellépésével, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Relax Apartman
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros lovaglással, romantikus hintózással, páros kezeléssel, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan üdítő fogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.25. - 2019.12.20.
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Debrecen
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Hétvégi akciós kényeztetés - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kihagyhatatlan szilveszteri ünnepi ajánlat gálaműsorral egybekötve (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX