Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 182 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 562 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Igazábol Ráckevéről jöttünk fogalmunk sem volt hogy hova tudnánk elmenni étkezni egy színvonalasat, de szerencsénkre egy járókelő megkérdezése után eljutottunk ide. A kiszolgálás és az ételek minősége kifogàstalan volt. A felszolgáló személyzet kedves és segítőkész igazábol tényleg ha valaki egy hangulatos helyet keresne Debrecenben ajánlanám neki ezt a helyet, hogy látogasson el ide csalódás biztos nem érné.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Messziröl érkeztünk Debrecenbe, helyiektöl kérdeztük hogy mit ajánlanak, rögtön ide küldtek. A kiszolgálás kiváló és gyors, az étlap választékos és minden ételröl kép van benne. Az ételek mennyeiek és táplálóak!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A keves ettermek egyike Debrecenben ahova rendszeresen visszajarunk. Hangulata, a kiszolgalas minosege es az etelek egyutt mind remek elmenyt okoznak valahanyszor beterunk.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
A kiszolgálás csodás és gyors, az ételek kifogastalanok, mindenki segítőkész és a hely hangulata is csodás :)

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A hely tökéletes,hangulatos, tiszta, az ételek finomak, bőségesek! A pincér is kedves. Egy igazi kultúrális étterem. Ajánlom mindenkinek aki szeret jókat enni!

Értékelt: 2018. június 6.
Kellemes hangulatú étterem, kedves, figyelmes pincérek, akik nem tolakodók, nagyon finom és laktató ételek. Javasolnék több vegetáriánus főétel opciót.

Értékelt: 2018. június 6.
Pazar konyha és kedves, gyors kiszolgálás! :)
(A Csokonai steak kötelező, a házi krémes kíséretében!!)

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Az ételt gyorsan kihozták, a pincérek kedvesek voltak. Az étel izeltes, finom volt. Csak ajánlani tudom ezt a helyet.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon finomak az ételek, a pincérek kedvesek, hangulatos a hely :)
Gyors kiszolgálás, sose csalódtam a helyben.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Gyors, pontos, precíz, kimért ízek, arányok. Kedves kiszolgálás. Különleges választék és nagyon jó hangulatú hely. Csak ajánlani tudom mindenkinek

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Deák Vendégház
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel
2018.06.25. - 2018.08.27.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2018.12.23.
Muskátli Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2018.12.27.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2019.08.31.
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.30. - 2018.09.02.
Liliom Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.28. - 2019.06.22.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.12. - 2018.12.23.
Panoráma Wellness Apartman Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2018.06.15. - 2018.08.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Korona Hajdúszoboszló Debrecen
Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda...
Atlantisi nyár (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX