Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 174 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 539 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2017. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, szimpatikus személyzet, finom ételek. Nagyon élveztük az itt eltöltött vacsorát.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
Rendkívül gyors és figyelmes kiszolgálás, a pincérek udvariasak és segítőkészek. Az ételek minősége kiváló, frissessége szintén. Mi mindenképpen vissza fogunk még jönni és másoknak is csak ajánlani tudjuk!

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 17.
Nagyon könnyen megközelíthető, a belváros szívében található rusztikus pince hangulatú Debrecen egyik legkiválóbb étterme. Elmondások alapján nagyon híresek a profi kedves pincérekről, ezt hamar tapasztaltuk. Az ételek kiválóak az alapanyagok minősége a legfelsőbb kategóriába tartoznak. Gyorsan megkaptuk rendelésünket. Előzékenyek a pincérek.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16.
Hangulatos hely, kedves kiszolgálás. Az ételek igazán ízletesek és gyönyörűen találtak, a desszertek is különlegesen finomak, krémes tényleg rendkívüli. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 12.
Nogyon finom nogyon szuper gyerek csak akar enni minden mindig finom már 10 éve járok ide kiválo

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Nagyon finom libavacsorát ettünk az étteremben. Hangulatos, elegáns hely. Debrecen legjobb étterme, legföbbképp ár-érték arányban.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
Udvarias kiszolgálás, finom ételek kellemes környezet és kiváló ár-érték arány. Csak ajánlani tudjuk.

Értékelt: 2017. november 4.
Könnyen megközelíthető, ígényes, szép környezet. A kiszolgálás körültekintő, alapos. Az ételek gusztusosan, finoman vannak elkészítve. További jó munkát kívánok a színvonalas munkájukhoz!

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Kiváló minőségű ételek, gyors kiszolgálás, reális árak, tisztaság!
Bármikor szívesen újra, DE célszerű asztalt foglalni előre!

Értékelt: 2017. november 4.
Nem regiben voltunk itt eloszor es nagyon orultunk ,hogy eljottunk ,hisz a pozitiv velemenyek valosak voltak amit az ismeroseinktol hallottunk.Az etelek frissek,finomak es nagy adagok.A kiszolgalas tokeletes.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ünnepi programokkal, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2017.12.29.
Miki Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2016.01.01. - 2018.12.22.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2018.01.04.
Hotel Bungalló
Akár 1 éjszaka 5.00,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.25. - 2018.12.20.
Hotel Óbester
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 26.633,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, all inclusive szilveszteri gálavacsorával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.03.
Márvány Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.330,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, ünnepi mulatsággal
2017.12.29. - 2018.01.03.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2019.01.31.
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ebéd kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2017.10.01. - 2018.03.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.12.27.
In Hotel
3-4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, délutáni teázással, szauna használattal, masszázskuponnal
2017.12.23. - 2017.12.27.

Szállodák Debrecen környékén
Park Hotel Ambrózia Debrecen
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Debrecen
Hotel Aurum Debrecen
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Ambrózia éjszaka (1 éjtől)
Silver napok (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)