Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 184 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 584 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddigi tapasztalataim alapján ez Debrecenben a legjobb étterem. Finom ételek, gyors kiszolgálás, kedves és barátságos személyzet. Teljes mértékben meg voltunk elégedve mindennel.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Nagyon finom volt minden étel, kiváló setvice. Remek limonádé, leves, és a főételek is nagyon finomak voltak. csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A város legjobb étterme, magas színvonal minden tekintetben, jó árakon. A kiszolgálás is tökéletes, az étlap is változatos. Mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Sosem csalódtunk még ebben a helyben. Az ételek minősége, mennyisége és a tálalás is kiváló. A személyzet is nagyon kedves és segítőkész.

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Remek ételek, tökéletes kiszolgálás, egy jó ebédhez vagy vacsorához csak ez az étterem jöhet szóba! Imádjuk

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Nagyon hangulatos, klimatizált helység. Izlésesen tálalt ételek és italok magas minőségben.

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Debreceniek vagyunk és időnként ellatogatunk ebbe az étterembe. Soha sem okozott csalódást. Az ételek finomak, a környezet hangulatos és a kiszolgálás udvarias. Szerintünk itt készítik a legjobb tatár beefsteak-et.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
A kedvenc éttermünk Debrecenben, amikor valami jeles alkalmat szeretnénk emlékezetessé tenni mindig ide jövünk. Az ételek rendkívül finomak a kiszolgálás gyors és mintaszerű, az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek, a házi szörpök szél és kedvenceim. Rengeteg ismerősömnek ajánlottam már a helyet és a jövőben is boldogan ajánlom majd bárkinek.!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Tiszta, rendes, a konyha kiváló, bár nekem a régi berendezés jobban tetszett. Bár lehet, ez már a korom miatt van... :-)

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Finom kaja bőséges. GYors kiszolgàlàs. Jó a hangulata a helyek meghitt és modern. Az etlapon mindenki talál magànak valót

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2018.12.27.
Tar Lak Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.25. - 2018.09.30.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.07.14. - 2019.06.30.
Major Panzió & Étterem
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.02. - 2019.01.01.
Medhotel HRC
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2018.09.01. - 2018.12.20.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.24. - 2019.08.18.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 19.000 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.08.31.
Liliom Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.22. - 2019.08.18.
Miki Apartman 2
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2018.12.31.
Anna Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.10.20. - 2018.10.23.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, 4 éj esetén fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.01.01.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Atlantisi nyár (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári relax napok (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX