Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 179 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 555 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A korábbi értékelők véleményét olvasgatva kicsit félve fogok ennek az étteremnek az értékeléséhez. Ilyen rengetegen egyetlen általam értékelt helyet sem értékeltek, viszont az elég érdekes, hogy szinte minden értékelő kizárólag erről az egy helyről írt, és minden értékelőnél minden "kiváló".

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Francia vendégekkel érkeztünk, akik kiválló ízelítőt kaptak a magyar gasztronómiából. Köszönjük ;)

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Nagycsaláddal voltunk és rendkívül jól szórakoztunk!Kellemes a hangulat,remek a kiszolgálás!

Értékelt: 2018. április 21.
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás, finom ételek. A hely nagyon kellemes és a menüben mindig vannak különlegességek.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
A legfinomabb rostelyost ettem itt. Kellemes hely, udvarias kiszolgalas, abszolut kedvenc, csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 12.
Színvonalas kiszolgálás, kiválló ételek, barátias hangulat, rendezett környezet, mindenkinek csak ajánlani tudjuk párommal visszajáró vendégek vagyunk!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Minden nagyon finom volt, szep kornyezet, kedves szemelyzet. Javaslat: tobb vegetarianus foetel lehetne.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon kellemes hely, kiváló levesekkel. Csak két levest akartunk fogyasztani, de azok annyira izlettek, hogy főétel is rendeltünk. Biztosan visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon ízletes, különleges ételek, bőséges adagok, kivaló kiszolgálás kellemes hangulatban. Ajánlom mindenkinek, aki egy szép estere vágyik.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Udvarias személyzet igényes a hely és kiszolgálás. Az étlap minősége első osztályú, és tükrözi a valóságot.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Malom Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.07. - 2018.05.31.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 18.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2018.12.27.
Hotel Bungalló
9 nap/8 éjszaka 4.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.11.13. - 2018.12.20.
Family Club Hotel
2-5 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.07. - 2018.06.14.
Laci Betyár Fogadó
6 nap/5 éjszaka 7.780,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdő és uszoda használattal, wellness kúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.06. - 2018.06.16.
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.05.18. - 2018.05.21.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.12.27.
Karádi Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.09.16.
Plage Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.02.
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 7.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.01.15. - 2018.12.22.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Muskátli Vendégház
8 nap/7 éjszaka 4.071,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.01.10. - 2018.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Korona Hajdúszoboszló Debrecen
Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda...
Atlantisi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Tavaszi napsütéses strandolás (1 éjtől)
Nyugdíjas akció (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX