Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 724 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
Aki szereti a gombát, annak mindenféleképpen ki kell próbálnia a vargánya krémlevest libamájjal. . . ha csak ezt kértem volna, akkor is full5öst adtam volna Második fogásként én a padlizsántoronyra szavaztam, ami karakteres, füstös ízvilágú, a pestoval és az édesburgonyával nagyon finom volt. Páromnál mindkétszer marha volt a befutó, igazán férfias, fűszeres, de annál vibrálóbb ízvilágú kombó lett.

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
A kiszolgalas és az ételek is kifogástalanul voltak. 10/10 Mindenkinek csak ajánlani tudom!...

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, hangulatos hely, isteni finom ételek. Biztosan visszatérünk még! És ajánljuk az ismerőseinknek!

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Nagyon hangulatos a hely, mindenkinek ajánlani tudom,aki Debrecenben jár.
Kedvesek a pincérek. Nagyon finomak, és különlegesek az ételek.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Fantasztikus a kiszolgálás, isteni ételek, remek hangulat. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget és a kifogásolhatatlan ételeket.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme!
Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek!
Csak ajánlani tudom!
Legjobb étterem Debrecenben!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Finom étel, szuper hangulat, gyors és kedves kiszolgálás. Egyszerűen szeretünk ide járni. Mindenkinek ajánljuk!!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Szuper hangulatos hely, isteni ételekkel és kiszolgálással!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 25.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi programokkal, mini díszített karácsonyfa bekészítéssel, kézműves foglalkozásokkal, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.27. - 2020.12.23.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.702 - 21.931,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, zenés műsoros vacsorával, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2021.03.31.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 38.903,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.01.13.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.275,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.795 - 14.547,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 25.148,- Ft/fő/éj ártól: választhatő ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX