Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 173 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 522 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Hangulatos hely Debrecen belvarosaban. Finom etelek, jo kiszolgalas. Visszajovunk maskor is.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon szinvonalas a hely, a kiszolgalas es kimondottan finomak az etelek. Maskor is jovunk, most barati ajanlas utjan talaltunk ide, de legkozelebb mar magunktol jovunk :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Nyaralás során választottuk, nem csalódtam. Nagyon elégedett vagyok. Finom ételek, elégséges adagok gyerekeknek és felnőtteknek is. Rapid kiszolgálás.

Értékelt: 2017. július 13.
Mások ajánlására is támaszkodva jöttünk, és nem csalódtunk. Az ételek minősége és mennyisége is tökéletes. A krémest hazavisszük!

Értékelt: 2017. július 13.
Nagyon kedvesek es segitokeszek volt a szemelyzet es az etelek is nagyon finomak voltam, a kornyezet is kulturalt. Egyik legjobb etterem Debrecenben

Mobilról küldte. | 2017. júliusban járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Nagyon elegáns,modern hely,finom házi limonádéval és figyelmes kiszolgálással. Csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Kedves a kiszolgalas, hangilatos hely, kiváló ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Pàrommal elégedetten tavozunk :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. A tálalás minősége kiváló, az ételeknek egyedi ízvilága van.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Az ittjartam.hu talaltam az èttermet. Először jàrok itt pàrommal.Nagyon elègedett vagyok mindennel, a kiszolgàlàs gyors , pincerek baratsagosak az ètel kitűnő. Először csak főètelt szerettem volna enni de olyan finom volt kivancsi lettem a desszerte igy azt is rendeltem.Ajànlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Super jò kivállo finom tiszta jò a kiszolgàlàs , nagyon kedvesek , hàzias jellegü ètelek , kitünö :))

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2015.01.06. - 2017.12.31.
Miki Vendégház
8 nap/7 éjszaka 3.857,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.01.10. - 2017.12.31.
Miki Apartman 2
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
In Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, személyenként 1 darab fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2017.09.15.
3 nap/2 éjszaka 4.295,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.12.23.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék Aquaticum Élményfürdő belépővel, egyszeri alkalommal gyertyafényes vacsorával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.18. - 2017.08.23.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, választható programmal, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2018.03.31.
Fortuna Apartman
2-4 éjszaka 4.000.- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.08.05. - 2017.08.18.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 10.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés csokorral, pezsgőmedence,- finn szauna és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, gyertyafényes vacsorával, internet elérhetőséggel
2016.09.16. - 2017.12.23.
Anna Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2017.09.10. - 2017.12.22.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
5 nap/4 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Lazító Rudolf napok félpanziós ellással (min. 2 éj)
Atlantis relax (min. 3 éj)
Nyári 4 éjszakás strandolós pihenés

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX