Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 177 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 545 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Kellemes környezet, igényes, ízletes ételek. Családdal érkeztem és mind a négyen elégedettek vagyunk.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Figyelemes kiszolgálásban volt részünk. Az italok kiválasztásánál a pincér segítséget nyújtott. Az ételeket időben megkaptuk és nagyon ízlettek. A hely higiéniájára nincs panaszunk.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Maximálisan elégedett volt az egész család! Egyedi specialitásaik miatt is érdemes kipróbálni. Mi biztosan visszajövünk.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 13.
Nagyon finom volt minden. A krémes iszonyat jó volt. A tatár is olyan finom volt.a limonádé is jó hideg volt.igényes a hely. Kedves volt a pincér.segítőkész. szép volt a tányér. A tálalás nagyon szép volt.hamar kaptuk a kajàt. Minden szép ès jó.jó lenne dobokockázni. Jó hely. Debrecen legjobb étterme.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 13.
Fini minden! Kedves kiszolgàlàs :) A tatàr isteni,legjobb Debibe :)Kislànyom fotózkodni szeretett volna a Pincérrel,felakartam tölteni de nem volt partner Ami nyílvàn nem baj,jót nevettünk :) Köszönjük :)Több mondandóm nem lenne de a szövegem túl rövid Kislànyom dobókockàzna,várja hogy dobjon

Értékelt: 2018. január 13.
Érdemes előre asztalt foglalni. Mi nem foglaltunk, de szerencsére 10 percen belül kaptunk asztalt. Addig lehet az étlapot nézegetni. Az étel választék széles. Ropogósra sült kacsacomb házias és nagyon ízletes volt. A kacsamáj úgy szintén.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Szép, családias hely, remek kiszolgálás,ajánlom mindenkinek
Az ételek választékosak ,finomak.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Először jártam itt, de nagyon tetszik ez az étterem. Sokat hallottam róla korábban, kíváncsi voltam, és a dicsérő szavak nem voltak túlzóak. Nagyon jól éreztem magam, különösen tetszett a hely hangulata és a remek kiszolgálás. A Csokonai leves nagyon finom!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Debrecen legjobb étterme. Finom ételek, a legjobb tatarbeefsteak! Érdemes előre asztalt foglalni.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Tökéletes, hibátlan kiszolgálás. Az ételek hatalmasak és finomak!Nagy választék! A hagymás rostélyos a legjobb

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, pusztakocsikázással, lovaglással, állatsimogatással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.27. - 2018.03.01.
Termál Hotel
Nyírbátor
Akár 1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.02.18.
Karádi Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi bállal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel
2018.02.16. - 2018.02.18.
Muskátli II Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2018.12.31.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.28. - 2018.12.29.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, pezsgő bekészítéssel
2018.02.09. - 2018.02.18.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.12. - 2018.12.23.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.21. - 2018.12.31.
Márvány Hotel
8 nap/7 éjszaka 3.999,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal
2017.10.16. - 2018.03.21.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2018.12.27.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.29.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Aurum Family Debrecen
2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Valentin nap ajándékba (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX