Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Immáron sokadszor látogatjuk meg az éttermet. Egy alkalommal sem okozott csalódást számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Minden nagyon finom, kedves, gyors a kiszolgálás...... Itt a legfinomabb a limonádé!!!!!!!!!!!! :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egyre válogatósabb vagyok, s talán emiatt választok csak olyan helyet, néhány kellemes perc letöltésére, mint a Csokonai étterem. Remek kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes megelepetés fizetéskor, hiszen születés- és névnapját ünneplő lányaim főételének ára levonásra került a végösszegből.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Demeter Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.613 - 3.893,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.314 - 22.104,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.01.03.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.20.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.24. - 2019.06.29.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.03.31.
Best Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.883,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Attila Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.01. - 2019.12.23.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX