Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 173 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 522 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon szinvonalas a hely, a kiszolgalas es kimondottan finomak az etelek. Maskor is jovunk, most barati ajanlas utjan talaltunk ide, de legkozelebb mar magunktol jovunk :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Nyaralás során választottuk, nem csalódtam. Nagyon elégedett vagyok. Finom ételek, elégséges adagok gyerekeknek és felnőtteknek is. Rapid kiszolgálás.

Értékelt: 2017. július 13.
Mások ajánlására is támaszkodva jöttünk, és nem csalódtunk. Az ételek minősége és mennyisége is tökéletes. A krémest hazavisszük!

Értékelt: 2017. július 13.
Nagyon kedvesek es segitokeszek volt a szemelyzet es az etelek is nagyon finomak voltam, a kornyezet is kulturalt. Egyik legjobb etterem Debrecenben

Mobilról küldte. | 2017. júliusban járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Nagyon elegáns,modern hely,finom házi limonádéval és figyelmes kiszolgálással. Csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Kedves a kiszolgalas, hangilatos hely, kiváló ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Pàrommal elégedetten tavozunk :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. A tálalás minősége kiváló, az ételeknek egyedi ízvilága van.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Az ittjartam.hu talaltam az èttermet. Először jàrok itt pàrommal.Nagyon elègedett vagyok mindennel, a kiszolgàlàs gyors , pincerek baratsagosak az ètel kitűnő. Először csak főètelt szerettem volna enni de olyan finom volt kivancsi lettem a desszerte igy azt is rendeltem.Ajànlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Super jò kivállo finom tiszta jò a kiszolgàlàs , nagyon kedvesek , hàzias jellegü ètelek , kitünö :))

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 7.
Evek ota valtozatlan kituno minosegel profi szemelyzettel uzemel! Tobbszor meglepetes akciokkal fogadtak mar!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 14.400 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, internet elérhetőséggel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék Aquaticum Élményfürdő belépővel, egyszeri alkalommal gyertyafényes vacsorával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.18. - 2017.08.23.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2015.01.06. - 2017.12.31.
Prima Villa 3
5-7 éjszaka 5.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.23. - 2017.12.23.
Muskátli II Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.03.31.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.07.14. - 2017.12.23.
Hotel Bungalló
6 nap/5 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, bográcsozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.22.
In Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, személyenként 1 darab fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2017.09.15.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal grill ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Deák Vendégház
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Aqua Palace kedvezménnyel
2017.06.25. - 2017.08.27.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, fagylalt kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Lazító Rudolf napok félpanziós ellással (min. 2 éj)
Atlantis relax (min. 3 éj)
Nyári 4 éjszakás pihenés

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX