Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú, kellemes este volt, melyhez jelentősen hozzájárult az étterem.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Immáron sokadszor látogatjuk meg az éttermet. Egy alkalommal sem okozott csalódást számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Minden nagyon finom, kedves, gyors a kiszolgálás...... Itt a legfinomabb a limonádé!!!!!!!!!!!! :)

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
2019.09.16. - 2020.06.15.
Boutique Hotel Régi Posta
2019.06.15. - 2020.06.15.
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2020.01.02.
Nóri Apartman
2019.06.15. - 2019.09.30.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, beltéri játszóház használattal, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezés napján vacsorával, wellness-részleg használattal, korlátlan üdítő fogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.25. - 2019.12.20.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX