Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 173 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 535 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Ár/értékben verhetetlen, magyaros konyha, nagyon szinvonalas kiszolgálással és nagyon nagy adagokkal

Értékelt: 2017. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás remek volt, az ételek nagyon finomak és kellően nagy mennyiségűek voltak. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Nagyon finoman föznek! A pincèrek nagyon kedvesek, a kiszolgàlàs is szuper volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Nagyon finom volt az étel, a pincérek udvariasak és figyelmesek. Nagyon tiszta, kulturált étterem.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Igényes, jó hangulatú hely, nagyon finom ételekkel, jó kiszolgálással, kellemes zenékkel.
A régi stílusa jobban tetszett, azonban igényesen valósították meg ezt a modernd stílust.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Rendkívül udvarias és gyors kiszolgálás, bőséges választék. Finom, bőséges ételek. A pincérek diszkréten, de azonnali és folyamatos kiszolgálást biztosítanak.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
Kellemes hely. Jó ételek. Udvarias pincérek.
Ajánlom bárkinek.
Jó borválaszték.

Értékelt: 2017. augusztus 26.
Debrecen legjobb étterme! Legfőbbképp ár-érték arányt tekintve kimagasló a városban. Igényes, ízes, változatos ételek és folyton újuló étlap. Mostmár lassan 5 éve csak ide járunk, kedvenc helyünk! :)

Értékelt: 2017. augusztus 26.
Legjobb étterem Debrecenben. Kedves kiszolgálás. Az ételek hibátlanok, és bőséges. Jártunk itt Ausztrál rokonokkal, ők is elégedettek voltak.

Értékelt: 2017. augusztus 26.
Nagyon finomak az ételek,kedves kiszolgálás,tiszta rendezett nagyon jó a hangulat! Limonádé nagyon finom

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Panoráma Wellness Apartman Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépő, ebéd és masszázs-kuponnal, külön díjért szilveszteri ünnepi vacsorával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.02.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.15.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy félpanziós ellátással, Aqua Palace wellness fürdőzéssel,
2017.10.20. - 2017.10.23.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
3 nap/2 éjszaka 7.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Bungalló
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés szilveszteri vacsorával, üdvözlőitallal
2017.12.29. - 2018.01.01.
Prima Villa 1
4-6 éjszaka 9.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával, 6 éjszaka esetén gyógykezeléssel és fürdőbelépővel
2017.12.27. - 2018.01.02.
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence és szaunahasználattal, masszázskuponnal, italkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.21. - 2017.12.03.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
5 vagy 7 éjszaka 4.856,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.09.03. - 2017.12.23.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.28.
Karádi Hotel
2-3 éjszaka 11.267,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Aqua-Palace belépővel, internet elérhetőséggel
2017.10.27. - 2017.11.05.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Télben nyár (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX