Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 184 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 595 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Ajánlom mindenkinek! Minden tekintetben kifogástalan! Nagyon Udvariasak a pincérek és finomak az ételek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Kedves, rugalmas pincérek, kiváló ételek. Ár érték arányban kiváló. Voltunk már többször is, ezután is szívesen fogunk idejonni. Mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
A párommal nagyon finomat vacsoráztunk itt. :) Kiváló hely :* voltunk már itt klór is megfelelő volt a kiszolgálás és most is :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Tökéletes finom csendes meghitt örömteli!
Kitűnő ételek jó felszolgálás fújom italok
Jó borok:)

Értékelt: 2018. október 21.
Szuper hely, nagyon hangulatos es nagyon finomak az etelek! A kiszolgalas pedig kifogastalan! Ajanlom masoknak is hogy probaljak ki!

Értékelt: 2018. október 21.
Az étterem berendezése nagyon tetszett. A kiszolgálás remek volt, a pincér kedves és figyelmes volt végig. Az ételek magas színvonalúak, szép tálalás, finom ízek. Ajánlom mindenkinek.

Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a helyet, ha Debrecenben jár!

Értékelt: 2018. október 20.
Udvarias és gyors kiszolgálás. Kiváló ételek kedvező áron. Csülköt és oldalast kóstoltam, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. október 20.
Finom étel, kellemes hangulat, jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind az ételek állaga, mind a minősége kiváló.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantastikus hely, az ebédünk isteni volt. A fogásokkal nem akadt semmiféle prombléma. A kiszolgálás villámgyorsan zajlott.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, pusztakocsikázással és lovaglással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.11.30.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 61.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2019.09.18.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.31. - 2018.12.28.
Liliom Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 19.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Miki Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2018.12.31.
Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.23. - 2019.12.31.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fortuna Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Aurum Family Debrecen
2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten...
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Karácsony (min. 3 éj)
Őszi-téli ajánlat (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX