Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
Nagyszerű kiszolgálás , Debrecen legjobb ételei. Tiszta , modern , kevés választék , de pont ez a jó .

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
Másodjára ebédeltünk az étteremben. Most sem csalódtunk. Minden nagyon finom volt. Az ételek mindig különlegesek és minőségiek. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Eddig ez volt a legjobb étterem itt Debrecenben ahol jártunk. Vidékről érkezünk de nagyon megéri. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Nagyon finom és kulonleges etelek vannak itt! Mindenkinek ajánlom a helyet, hiszen itt mindenki megtalálja a neki valót.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Egy kellemes adventi estét töltöttünk itt. Az étterem az ünnepnek megfelelő, kellemes hangulattal várt minket. A kiszolgálás udvarias volt, az étlapon néhány újdonság is fogadott. Szerencsére a régi elmaradhatatlan kedvencek közül volt Csokonai leves, és a város legfinomabb, az asztalnál kevert tatár beefsteak is. Nagyon jó hangulatú esténk volt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Remek ételek, jó árak, gyors és kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, legyen szó akár romantikus, családi vagy üzleti alkalomról.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani. Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Óbester
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, múzeumbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2018.12.27.
Napsugár Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Medhotel HRC
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsaszirom bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal
2019.02.15. - 2019.02.17.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.08. - 2019.12.23.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
2015.02.01. - 2019.01.31.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2019.01.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.250 - 4.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mary Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.28. - 2019.01.01.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX