Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme!
Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek!
Csak ajánlani tudom!
Legjobb étterem Debrecenben!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Finom étel, szuper hangulat, gyors és kedves kiszolgálás. Egyszerűen szeretünk ide járni. Mindenkinek ajánljuk!!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Szuper hangulatos hely, isteni ételekkel és kiszolgálással!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Nagyon hangulatos és gyönyörű a hely. Tökéletes kiszolgálás és ételek minden alkalommal. Eddig háromszor jártunk itt, de kifogástalan volt minden.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Nagyon illedelmes és gyors kiszolgálás. Reális árak. Nagyon finom és különleges ételek. A mellékhelyiség tisztasága és felszereltsége is külön említést érdemel.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Nagyon kiváló volt a leves, a főétel és a kiszolgálás. Mindenképpen javaslom! Biztosan újra idejövünk, ha ismét Debrecenben járunk!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Finom volt az étel, jó kiszolgálás, kellemes környezet. Kellemes az idő. Jó hangulat. Élmény volt itt enni.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Visszajáró vendégek vagyunk a családdal, mert mindig tökéletesek az ételek és a kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2020.12.30.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 20.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.01.18. - 2022.01.10.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.28. - 2020.12.23.
Hotel Járja
8 nap/7 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, elő- és utószezonban fürdőbelépővel, parkolással
2019.09.13. - 2020.12.22.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2020.10.04.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.31.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Járja Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.22.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2020.09.27. - 2021.09.28.
Hotel Bungalló
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.09.28. - 2020.12.19.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX