Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú, kellemes este volt, melyhez jelentősen hozzájárult az étterem.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Immáron sokadszor látogatjuk meg az éttermet. Egy alkalommal sem okozott csalódást számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Minden nagyon finom, kedves, gyors a kiszolgálás...... Itt a legfinomabb a limonádé!!!!!!!!!!!! :)

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.22.
Demeter Apartman
2019.08.25. - 2019.10.15.
Hotel Bungalló
9 nap/8 éjszaka 4.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ásványvíz bekészítéssel, állatkerti belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.09.30.
Cristian Apartman
2019.10.20. - 2020.08.18.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Muskátli Apartman 2
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Gardenia Apartman
2019.08.18. - 2019.09.30.
Prima Villa 1
6 nap/5 éjszaka 8.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Hungarospa fürdőbelépővel
2019.07.06. - 2019.08.30.
Margit Apartman
2019.08.21. - 2020.08.18.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX