Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 206 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
Aki szereti a gombát, annak mindenféleképpen ki kell próbálnia a vargánya krémlevest libamájjal. . . ha csak ezt kértem volna, akkor is full5öst adtam volna Második fogásként én a padlizsántoronyra szavaztam, ami karakteres, füstös ízvilágú, a pestoval és az édesburgonyával nagyon finom volt. Páromnál mindkétszer marha volt a befutó, igazán férfias, fűszeres, de annál vibrálóbb ízvilágú kombó lett.

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
A kiszolgalas és az ételek is kifogástalanul voltak. 10/10 Mindenkinek csak ajánlani tudom!...

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, hangulatos hely, isteni finom ételek. Biztosan visszatérünk még! És ajánljuk az ismerőseinknek!

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Nagyon hangulatos a hely, mindenkinek ajánlani tudom,aki Debrecenben jár.
Kedvesek a pincérek. Nagyon finomak, és különlegesek az ételek.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Fantasztikus a kiszolgálás, isteni ételek, remek hangulat. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget és a kifogásolhatatlan ételeket.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme!
Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek!
Csak ajánlani tudom!
Legjobb étterem Debrecenben!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Finom étel, szuper hangulat, gyors és kedves kiszolgálás. Egyszerűen szeretünk ide járni. Mindenkinek ajánljuk!!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Szuper hangulatos hely, isteni ételekkel és kiszolgálással!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.08.31.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.155 - 25.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.22.
Betty Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2022.01.02.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.450 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal
2021.07.15. - 2021.08.16.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX