simi81

simi81 adatlapja

Regisztráció2018.04.27
Utoljára itt2018.05.10

Kiváló 2018. április 27.a párjával járt itt
Az első alkalomtól kezdve (2005) kedves pincérek és pincérnők fogadtak. Családias hangulat, közvetlen személyzet (az régi dolgozók leginkább)
Első alkalommal nem tudtuk, hogy mire számítsunk, így levest, főételt és desszertet is rendeltünk, egész adagokat. Nagy kár volt. Amit kihoztak, azzal 6 ember is jóllakott volna.
Kiváló 2018. április 28.a párjával járt itt
Már 2x voltunk itt a párommal, mindkét alkalommal nagyon elégedettek voltunk. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek, kényelmesek az ágyak. Az udvar és a terasz rendezett, ápolt, tiszta. A kert végében a kis tó és a vadetető csodaszép. A wellness nem nagy, ám mivel sosem csúcsidőben voltunk, nem is kellett 1 percet sem várni senkire, semmire.
2018. április 28., csoporttal járt itt
Tavaly voltunk itt egy baráti társasággal, kb 20 fővel. Szép a hely, jól kialakított a lépcsős teraszos kert. Gyerekek is imádják. A szállás egyszerű, de az ágyak elég jók, és a tisztaság is megfelelő. Minden megvan ami ilyenkor kellhet, szalonnasütő, bográcsozó, kinti fedett asztal székekkel, padokkal, gyönyörű tájképpel, nagy területek a gyerekeknek focizni, gyerekjátékok, stb.
Felhasználó fényképei:
Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely -