Villa Rigo Panzió Verpelét
3351 Verpelét, Liget út 9.

Villa Rigo Panzió Verpelét a térképen

Villa Rigo Panzió Verpelét értékelése:

1. helyezett a 6 verpeléti szállás közül

Villa Rigo Panzió Verpelét képei

Villa Rigo Panzió Verpelét vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már 2x voltunk itt a párommal, mindkét alkalommal nagyon elégedettek voltunk. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek, kényelmesek az ágyak. Az udvar és a terasz rendezett, ápolt, tiszta. A kert végében a kis tó és a vadetető csodaszép. A wellness nem nagy, ám mivel sosem csúcsidőben voltunk, nem is kellett 1 percet sem várni senkire, semmire.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Először is kezdeném a tisztasággal: sokadik hely volt a héten, ahol megszálltunk, de ez volt az egyetlen ahol valóban tisztaság fogadott az utolsó négyzetcentiméteren is. Végre egy ágy, ami kényelmes és nem rugókat érez az ember az oldalában, szóval az is kifogástalan volt és kellemes meglepetés. Kedves, figyelmes és segítőkész személyzet.
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Csendes falusi környezetben, közel Egerhez, családias hangulat. Azbap éppen esküvői rendezvény volt a villában, ennek ellenére semmi sem zavarta a nyugalmamat. Ár érték aránya megfelelő. A faluban nincs vendéglő, ami nagyon hiányzott.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
A Panzió szép helyen van, ideális kiindulópont mind Eger, mind a környék látnivalóinak megtekintéséhez, ha autóval érkezik a vendég. Apartman részen voltunk, tisztaság jellemezte a szobát és a Panzió területét is. A kert végében gyönyörű rész van kialakítva és bár az más magánterülete, nagyon kellemes mellette üldögélni.

Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, városi sétával, mesedélutánnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.20.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Verpelét környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

VerpelétX