Napliget Étterem Nagycserkesz

Napliget Étterem Nagycserkesz
Napliget Étterem NagycserkeszNapliget Étterem Nagycserkesz
Napliget Étterem NagycserkeszNapliget Étterem Nagycserkesz

Napliget Étterem Nagycserkesz bemutatkozása

Éttermünk 1994 májusában nyílt. Azóta is töretlen népszerűségnek örvend mind az átutazó, mind pedig a környékbeli vendégek körében. Étlapunkon a hazai kedvelt ételek mellett a nemzetközi konyha remekei is megtalálhatóak, több mint 200 féle variációban. Számtalan családi, üzleti rendezvényt bonyolítunk le.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Napliget Étterem Nagycserkesz vélemények

Átlagos 2020. szeptember 30.barátokkal járt itt
Második alkalomal álltam meg itt, mert pár éve nagyon jó volt a tapasztalatom. Az étlapon most is sokféle étel van, és szinte mindenből féladag is. A kiszolgálás most is udvarias, és gyors. Tapasztalatból tudtam, hoy csak féladagot kell kérni, így is bőséges volt az adag.
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
A ferjemmel eloszor jartunk itt es nagyon kellemessen csalodtunk.
Hatalmas étel választék volt az etlapon. A megrendelt etel szuper volt, hatalmas adagot kaptunk kb felet tudtuk megenni. A pincer udvarias es kedves volt. Csak ajanlani tudom a helyet.
Átlagos 2019. január 3.a párjával járt itt
Bár rendszeresen járok erre, ma mentünk be először az étterembe. A beltér esetében valahogy megállt az idő olyan 25-30 éve, de végül is rendben van. Az étlap értelmetlenül hosszú, kb. 50(! ) féle módon csirkemell, sertésborda ugyanígy, a kevesebb több lenne. Amit ettünk: csirkemell Dzsáni módra (sajtos, tejfölös, fokhagymás, kapros töltelékkel töltött cs.
Kiváló 2018. szeptember 14.családjával járt itt
Családi összejövetelre választottam ezt a helyet. Minden nagyon jó volt, az étel, a kiszolgálás, a hangulat. Köszönöm!
Gyenge 2018. szeptember 2.családjával járt itt
Még év elején jártunk itt, akkor kiemelkedően jó volt minden. Kedves kiszolgálás, hatalmas adagok, nagyon finom ételek. Kb. 2 hete visszatértünk. Hatalmas csalódás volt. Az adagok felére csökkentek, félig nyers volt a hús és a kiszolgálás is csapnivaló volt. Mint megtudtuk tulajdonos váltás volt, ezért a változás. Sajnálom, többé nem megyünk. Miért kell a jót elrontani? ! ?
Kiváló 2018. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszik az étterem. A pincérek kedvesek aranyosak segitőkészek. A kedves családommal meglepetés születésnapot ünnepeltünk az étteremben. A középsőlányom laktózérzékeny a pincér ajánlássával a legjobb ételt tudta enni. Az ételek akkora adagokban vannak,hogy a féladagot is alig birtam megenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom nekem kellemes emlékem van a helyről.
Kiváló 2018. május 2., csoporttal járt itt
Imádom a helyet, az adagok hatalmasak, az ételeknek mennyei ízük van. A pincérek aranyosak, vidámak. A hangulat mindig a tetőfokon szokott lenni.
Kiváló 2018. április 27.a párjával járt itt
Az első alkalomtól kezdve (2005) kedves pincérek és pincérnők fogadtak. Családias hangulat, közvetlen személyzet (az régi dolgozók leginkább)
Első alkalommal nem tudtuk, hogy mire számítsunk, így levest, főételt és desszertet is rendeltünk, egész adagokat. Nagy kár volt. Amit kihoztak, azzal 6 ember is jóllakott volna.
Kiváló 2018. április 26.családjával járt itt
Nem először voltunk már itt, és most sem csalódtunk a helyben. Nagyszerű ételek, remek hangulat, szakszerű kiszolgálás. Mivel hétvégén és 14 óra magasságában mentünk rengetegen voltak, így a kiszolgálás kissé lassú volt, de így volt idő átnézni az étlapot, melyen örömmel tapasztaltam új fogások, köztük édesburgonyával készült étel jelenlétét.
Kiváló 2018. április 14.barátokkal járt itt
Rendszeresen erre járok, de tegnap mentem először be az étterembe. A parkoló általában tele van, nyári időszakban a terasz is. Ismerősöktől eddig csak jót hallottam róla. Amikor megérkeztünk még nem voltak sokan, de folyamatosan érkeztek a vendégek, és hamar tele lett az étterem. A szóbeszéd igaz! Ilyen jó helyen régen jártunk!
Napliget Étterem Nagycserkesz a térképen
4445 NagycserkeszVasvári Pál u. 52.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi