Napliget Étterem Nagycserkesz
4445 Nagycserkesz, Vasvári Pál u. 52.

Napliget Étterem Nagycserkesz a térképen

Napliget Étterem Nagycserkesz értékelése:

1. helyezett a 2 nagycserkeszi étterem közül
173. helyezett Észak Alföldön - 733 étterem közül

magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
gobelin terem - max. 40 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
nincs

Napliget Étterem Nagycserkesz bemutatkozása

Éttermünk 1994 májusában nyílt. Azóta is töretlen népszerűségnek örvend mind az átutazó, mind pedig a környékbeli vendégek körében. Étlapunkon a hazai kedvelt ételek mellett a nemzetközi konyha remekei is megtalálhatóak, több mint 200 féle variációban. Számtalan családi, üzleti rendezvényt bonyolítunk le. A nemdohányzó mellett a dohányosoknak is asztalt biztosítunk a teraszon.

Napliget Étterem Nagycserkesz képei

Szállások Nagycserkesz városában
Wellness csomagok Nagycserkesz városában

Napliget Étterem Nagycserkesz vélemények

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Második alkalomal álltam meg itt, mert pár éve nagyon jó volt a tapasztalatom. Az étlapon most is sokféle étel van, és szinte mindenből féladag is. A kiszolgálás most is udvarias, és gyors. Tapasztalatból tudtam, hoy csak féladagot kell kérni, így is bőséges volt az adag. Az étel nevére ugyan már nem emlékszem, de egy szelet húsra ráhalmozva volt még többféle apró kocka hús (csülök, füstölt, gomba).

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A ferjemmel eloszor jartunk itt es nagyon kellemessen csalodtunk.
Hatalmas étel választék volt az etlapon. A megrendelt etel szuper volt, hatalmas adagot kaptunk kb felet tudtuk megenni. A pincer udvarias es kedves volt. Csak ajanlani tudom a helyet.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bár rendszeresen járok erre, ma mentünk be először az étterembe. A beltér esetében valahogy megállt az idő olyan 25-30 éve, de végül is rendben van. Az étlap értelmetlenül hosszú, kb. 50(! ) féle módon csirkemell, sertésborda ugyanígy, a kevesebb több lenne. Amit ettünk: csirkemell Dzsáni módra (sajtos, tejfölös, fokhagymás, kapros töltelékkel töltött cs.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi összejövetelre választottam ezt a helyet. Minden nagyon jó volt, az étel, a kiszolgálás, a hangulat. Köszönöm!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még év elején jártunk itt, akkor kiemelkedően jó volt minden. Kedves kiszolgálás, hatalmas adagok, nagyon finom ételek. Kb. 2 hete visszatértünk. Hatalmas csalódás volt. Az adagok felére csökkentek, félig nyers volt a hús és a kiszolgálás is csapnivaló volt. Mint megtudtuk tulajdonos váltás volt, ezért a változás. Sajnálom, többé nem megyünk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Nagyon tetszik az étterem. A pincérek kedvesek aranyosak segitőkészek. A kedves családommal meglepetés születésnapot ünnepeltünk az étteremben. A középsőlányom laktózérzékeny a pincér ajánlássával a legjobb ételt tudta enni. Az ételek akkora adagokban vannak,hogy a féladagot is alig birtam megenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom nekem kellemes emlékem van a helyről.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Imádom a helyet, az adagok hatalmasak, az ételeknek mennyei ízük van. A pincérek aranyosak, vidámak. A hangulat mindig a tetőfokon szokott lenni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Az első alkalomtól kezdve (2005) kedves pincérek és pincérnők fogadtak. Családias hangulat, közvetlen személyzet (az régi dolgozók leginkább)
Első alkalommal nem tudtuk, hogy mire számítsunk, így levest, főételt és desszertet is rendeltünk, egész adagokat. Nagy kár volt. Amit kihoztak, azzal 6 ember is jóllakott volna.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Nem először voltunk már itt, és most sem csalódtunk a helyben. Nagyszerű ételek, remek hangulat, szakszerű kiszolgálás. Mivel hétvégén és 14 óra magasságában mentünk rengetegen voltak, így a kiszolgálás kissé lassú volt, de így volt idő átnézni az étlapot, melyen örömmel tapasztaltam új fogások, köztük édesburgonyával készült étel jelenlétét.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Rendszeresen erre járok, de tegnap mentem először be az étterembe. A parkoló általában tele van, nyári időszakban a terasz is. Ismerősöktől eddig csak jót hallottam róla. Amikor megérkeztünk még nem voltak sokan, de folyamatosan érkeztek a vendégek, és hamar tele lett az étterem. A szóbeszéd igaz! Ilyen jó helyen régen jártunk!

Legnépszerűbb csomagok Nagycserkeszen és környékén
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.20. - 2020.12.27.
Márvány Panzió
2-3 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel
2020.12.22. - 2020.12.29.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.29.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Angyal Borászat
Rátka
2020.10.26. - 2021.10.27.
Valentin Deluxe Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Hotel Pávai
4 nap/3 éjszaka 19.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, éjfélkor pezsgővel, tábortűzzel, élőzenés mulatsággal
2020.12.28. - 2021.01.04.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 27.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.12. - 2020.12.21.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, tombolával és pezsgővel, élőzenés esttel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
4 nap/3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szilveszteri gálavacsorával, tombolával, élőzenés esttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Nagycserkesz környékén
Hotel Divinus Nagycserkesz
Hotel Rudolf Nagycserkesz
Hotel Négy Évszak Nagycserkesz
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Napliget Étterem NagycserkeszX