sipy

sipy adatlapja

Regisztráció2018.03.15
Utoljára itt2018.03.15

Kiváló 2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper volt. Első emeleten kaptunk szobát. Reggeli és vacsora választék kiváló volt. Kedves személyzet. Egyetlen negatívumként csak azt tudnám írni, hogy a karbantartó személyzetnek néha olajoznia kellene a teraszajtó és fürdőszobaajtó zsanérokat, mert rettenetesen nyikorogtak. Ettől függetlenül ajánlom másoknak is a szállodát!
Danubius Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük értékelését és kedves szavait, ajánlása sokat jelent számunkra! Örülünk, hogy jól érezték magukat és várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

Üdvözlettel,
C. Barbara
Danubius Hotel Annabella
2023. szeptember 28., , Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Rengeteg szolgáltatás,kiváló környezet és elhelyezkedés tetszett. Kiváló superior szoba két erkéllyel és működő klímával. Nem tetszett: Penészes hűtőfagyasztó rész,erkélyen levő székek pók és pormentesítése. Bőséges reggeli és vacsora leírás a reggelire igaz,de a vacsora választékot kicsit szegényesnek írnám le.
Kiváló 2018. március 15.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt.Svédasztalos reggeli és vacsora kiváló.Kör alakú élménymedence is nagyon tetszett.Egyetlen negatívum:nem volt folyékonyszappan a kézmosónál az adagolóban.