s.kata0730

Utoljára itt2014.05.20

Ó, igeeeen! -

Curry House Budapest

Kiváló 2014. február 10.barátokkal járt itt
Ó, igeeeen! Ismét nem csalódtam! Ismét zene, ismét feeling, ismét ízek, ismét annyira otthon! A somlói annyira jó, hogy komoly diétám ellenére sem tudtam ellenállni! Itt nem lehet ellenállni semminek! Ja, nem is kell! Hagyd magad! Érdemes! Érdemes betérni, érdemes itt enni, érdemes figyelni mikor, milyen esemény várható.
2014. május 20.barátokkal járt itt
Éhes vagy? Netán sportolni voltál a jó öreg tatai tónál? Sehova máshova. . . ide! Méretes adagok, friss halból, ropogós sültkrumplival. Csak nyári szezonban voltam itt a sporttársaimmal,de mindig azt kaptuk, amit vártunk! Árak rendben, kiszolgálás családias. Sör és jókedv mindig van. Nem a fő soron a nagy parkolónál van,de így nyugisabb a kertben ücsörögni.
2014. március 28.barátokkal járt itt
Tata egyik kedvenc helyem. Nagy örömmel tettem eleget a meghívásnak. Gyönyörű környezetben, barátokkal. Finom ételek, italok. Remek kiszolgálás rugalmas ételsor összeállítás. A hangulatról a meghívónk gondoskodott de a környezet tette lehetővé. Ide bármikor szívesen visszatérek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.