Cimbora Grillkert Balatonfüred

Cimbora Grillkert Balatonfüred
Cimbora Grillkert BalatonfüredCimbora Grillkert Balatonfüred
Cimbora Grillkert BalatonfüredCimbora Grillkert Balatonfüred

Cimbora Grillkert Balatonfüred bemutatkozása

Éttermünk közvetlenül a 71-es főút mellett található, 5 percre a vasútállomástól, a hajóállomástól és a híres balatonfüredi sétánytól. 150 férőhelyes kerthelyiségben, árnyat adó szőlőlugas alatt szolgáljuk ki kedves vendégeinket.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Cimbora Grillkert Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. augusztus 12.a párjával járt itt
A maga egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége! Kockás terítő, pad, roppant ízletes ételek, amiket a vendégek mellett látványgrillen készítenek, bőséges adagok és nagyon kedves, készséges pincérek (mindig megkérdezték, hogy ízlett-e az étel - ezt máshol nem tapasztaltam)!
Kiváló 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Szőlőlugas, kockás terítős asztalok, kedves pincérek fogadtak minket. Gyors kiszolgálást tapasztaltunk ebben a hangulatos vendéglőben. 2 személyes Cimbora tálat rendeltünk. A vendégtér szélén sütötték ki a húsokat a grillen, nagyon finom volt és bőséges, hárman is jól laktunk.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos kerthelyiség, lugas hangulat. Közel van a főút, de mégis nyugodt. Az ételek finomak, frissek, az adagok bőségesek. A kiszolgálás átlagon felüli, nagyon kedvesek a pincérek. Nem tolakodóak, de ha valamire szükségünk volt, ott voltak. Gyors, de nem kapkodós a kiszolgálás. Kisfiunkkal is nagyon figyelmesek voltak. Mindenkinek bátran ajánljuk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2016. január 29.a párjával járt itt
Az étterem hangulata nagyon kellemes, jó érzés betérni ide. Az ételek nagyon finomak, frissek mivel ott helyben a szemünk előtt készültek. A saláta bár önkiszolgáló, így azt és annyit szedtünk amit csak szerettünk volna. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak megfelelőek. Kétszer is beültünk vacsorázni a nyaralásunk alatt.
Cimbora Grillkert Balatonfüred - Étel/italCimbora Grillkert Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket szolgálnak fel és minden helyben és frissen készül. A pincérek gyorsak és figyelmesek. Mi Libacombot ettünk párolt káposztával és hagymás burgonyával ami nagyon ízlett. Desszertként somlóit kértünk, ami szintén friss és bőséges adag volt. Isteni finom a limonádé, amiből 2X is kértem. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Átlagos 2015. július 23.a párjával járt itt
Jó hír, hogy nem a túlzsúfolt Tagore sétányon van, rossz hír, hogy a 71-es zajától zúgott a fejem, meg a grillező füstjétől. De mit is várhatunk egy grill kerttől, ott előfordul a füst. Ami negatívum, hogy az egész terasz bűzlött a cigarettától, amit nem csak a vendégek szívtak, de a grillező mellett a pincérek is.
Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával többször is beültünk vacsorázni ebbe a Grillkertbe. Nagyon finom és friss ételeket, ízletes borokat fogyasztottunk. A kiszolgálás udvarias volt, a hangulat kitűnő. SZÉP Kártyával is tudtunk fizetni. Az árak nagyon megfelelőek, a balatonfüredi viszonylathoz képest egyenesen kiváló.
Kiváló 2014. június 22., kollégákkal járt itt
Igazi vendégszerető étterem, hangulatos kerthelyiséggel. A választék nagy, az ételek ízletesek és gusztusosan tálalják őket. Ár/érték arányban megfelelő. A felszolgáló személyzet kedves, udvarias, egyéni igényeket is figyelembe vesznek. SZÉP kártyát elfogadnak, ami Balatonfüreden a sétányon ritka. Visszatérünk!
Átlagos 2014. március 28.barátokkal járt itt
Enni, inni barátokkal beszélgetni és mindezt a Balatonnál. . . nem is kell ennél több!
Az idő pont alkalmas volt a kerti hangulathoz.
Érdemes kipróbálni, eltölteni egy egy estét itt. Tetszett, hogy láttuk hogyan készülnek el az ételek. A közelben lévő kikötő, a hangulatos központi rész még vonzóbbá teszi ezt a helyet is. Rugalmas és kedves a kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Füredi,kirándulásunk alkalmával volt szerencsénk négy este is itt vacsorázni,a napi főétkezést "letudni". Mivel jó volt még az idő szeptemberben így a kerti részen fogyaszthattuk el az ízletes, bőséges vacsorát. A grillételek a szemünk előtt készültek el. Kedves, udvarias " pincérlegények" szolgáltak ki bennünket.
Cimbora Grillkert Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredSzéchenyi u. 23.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • szabadtéri
H-V
magyar