Veranda Étterem és Kávézó Tata

Veranda Étterem és Kávézó Tata
Veranda Étterem és Kávézó TataVeranda Étterem és Kávézó Tata
Veranda Étterem és Kávézó TataVeranda Étterem és Kávézó Tata

Veranda Étterem és Kávézó Tata bemutatkozása

A közel 200 fős exkluzív étterem rendezvények, fogadások, esküvők lebonyolítására kiválóan alkalmas. Közel 200 féle ételválasztékában a helyi specialitások mellett a nemzetközi konyha ínyencségei is megtalálhatók. Tavasztól őszig a szálloda egyedülállóan igényesen kialakított kerthelyisége nyújt feledhetetlen élményt.

Kristály Imperial Hotel Tata - Fedezd fel a hazád
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Veranda Étterem és Kávézó Tata vélemények

Gyenge 2022. október 8.a párjával járt itt
Nagyon nagy csalódás volt. Bár a kedves kiszolgáló enyhítette csalódásunkat, többet ide biztosan nem megyünk. A leves kivételével, minden hideg, és ízetlen, választék minimális, ár - érték arány nagyon magas. Fizető pincér kultúrája, nulla, nem vendég szerető,csak akkor jött elő amikor fizetni kellett, és nem jött az asztalhoz, hanem átkiabált a többi vendég feje fölött.
Gyenge 2019. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Szeptemberben egy 60 fős esküvőre voltunk hivatalosak az étteremben. A felszolgált húslevest mirelit zöldségekből(! ) főzték,és éppen hogy langyos volt. A vegyestál (rántott hús,gomba,sajt)hideg volt, és kevés. Azt már csak mellékesen említem meg, hogy a rántott gombában hajszálat találtunk.
Kiváló 2018. október 25.családjával járt itt
Mármint az étterem a hotelhez, aminek része...
Messze színvonalasabb annál, de el kell fogadni, hogy az Öreg tó hotel lehetőségei korlátozottak. Az étterembe adtak bele apait-anyait. Nagyon jól sikerült. Nagyon szép helyen lehet nagyon finomakat enni mérsékelt áron. Mindenkinek szívesen ajánlom.
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Az Öreg-tó Club Hotelben szálltunk meg, a kirándulásokról visszatérve itt étkeztünk. A kerthelyiség nagyon kellemes, árnyékos, kutyával is kényelmes. Az ételek ízletesek, a választék megfelelő, a kiszolgálás kedves. Páromnak a csülkös hústorony nagyon bejött, de a húsmentes ételeket is ízletesen készítik. Minden adott, hogy jól érezzük magunkat. Jó szívvel ajánlom.
Kiváló 2017. május 10., kollégákkal járt itt
2017. májusban jártam ott. Többen voltunk, árajánlatot kértünk. Húslevest és 1 db sajttal-sonkával töltött sertésbordát és 1 db szezámmagos bundában sült csirkemellet,vegyes körettel, savanyúsággal ettünk. 2100 forint volt (ami lehet egyedi ár), nagyon ízletes, bőséges, laktató volt az ebéd. Nagyon finom rosébort fogyasztottam az étel mellé.
Veranda Étterem és Kávézó válasza
Köszönjük a kedves szavakat, reméljük a jövőben még vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel az Öreg-tó Club Étterem csapata
2017. május 17., Veranda Étterem és Kávézó, front office manager
Kiváló 2017. március 12.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk itt a párommal, minden reggel és este kedvesen fogadtak minket. A kiszolgálás gyors és kifogástalan. Az ételek nagyon ízletesek, ár-érték arányban teljesen megfelelnek. Maga az étterem megfelelő mértékben díszített, szép, elegáns. A kert is nagyon hangulatos, sajnos az idő nem kedvezett számunkra, így nem tudtunk elég időt kint tölteni.
Veranda Étterem és Kávézó válasza
Kedves vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, remélem hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Öreg-tó Club Hotel és Étterem csapata
2017. március 14., Veranda Étterem és Kávézó, Öreg-tó Club Hotel
Kiváló 2016. október 13.a párjával járt itt
Egy kávéra tértünk be az étterembe. Ennek ellenére kedvesen, udvariasan fogadtak bennünket. Az étterem nagyon szép, rendezett és tiszta. Mintha egy esküvőre lenne előkészítve. Óvatosan is foglaltunk helyet nehogy rálépjünk a szép "székdíszre" A kávé finom és jó forró volt, ami a hűvös időben nagyon is kellemesen hatott.
Veranda Étterem és Kávézó Tata - BelsőVeranda Étterem és Kávézó Tata - Belső
Veranda Étterem és Kávézó válasza
Örülünk, hogy Vendégül láthattuk Önöket és reméljük, még be fognak hozzánk ugrani egy újabb kávéra:) Üdvözlettel: Öreg-tó Club Étterem csapata
2017. március 14., Veranda Étterem és Kávézó, front office manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2015. február 26., csoporttal járt itt
Ebédelni tértünk be ide egy csoporttal a húsvét utáni időszakban, s nagyon kellemesen éreztük magunkat. Nem kellett sokáig várni az ételekre, jött hamar a finom húsleves nagy tálban, tele finom husival, zöldséggel, s hamarosan a szezámmagos csirkemell is. Meg kell mondjam nagyon jólesett minden, s elég rendes adagot kaptunk.
Veranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Étel/italVeranda Étterem és Kávézó Tata - Étel/italVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső képVeranda Étterem és Kávézó Tata - Külső kép
2014. március 28.barátokkal járt itt
Tata egyik kedvenc helyem. Nagy örömmel tettem eleget a meghívásnak. Gyönyörű környezetben, barátokkal. Finom ételek, italok. Remek kiszolgálás rugalmas ételsor összeállítás. A hangulatról a meghívónk gondoskodott de a környezet tette lehetővé. Ide bármikor szívesen visszatérek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Veranda Étterem és Kávézó Tata a térképen
2890 TataFáklya u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége • All you can eat
H-K
zárva
Sze-P
Szo
V
olasz, All you can eat
diétás ételek
Zene
Gépzene: alternatív, blues, könnyűzene, magyar slágerek
Különtermek
Platán terem (reggeliző) - max. 40 fő