somat57

somat57 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2019.10.24

2016. május 17.a párjával járt itt
Csendes kényelmes, családias szálloda ! A szobák nagyok , tisztaságuk elfogadható , a tv mérete kicsi ! A konyha megfelelő , kicsit sok a csirkéből készült étel ! a választék lehetne bővebb , de nekünk így is nagyon megfelelt ! A személyzet kedves udvarias . A welnes jó , a termálvízű
Lehetne 2-3 fookal melegebb !
Gyenge 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Az étterem megjelenésére megfelelő , még a "svédasztalos " reggeli is elfogadható ( 3 csillag )! A menüválasztásos ( félpanzióhoz tartozó ) vacsora siralmas ! A kiszolgálás lassú ! A napközben a strandfelé megnyitott keerthelyiségben működő önkiszolgáló étterem gyenge választékából megmaradt , összekapart maradékot kapják a vendégek langyos vagy hideg változatban !
2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Az utolsó pillanatban foglaltam szobát , amit nem is igazoltak vissza , csak telefonon kaptam igéretet , hogy lesz helyünk ! 12h után elfoglalhattuk aszobát , amely első látásra megijesztett kicsinységével , de bőven elég volt ! A fürdőszoba kissé szűkös! ! ! ! ! A strand és a thermálfürdő nagyon kellemes !