Hotel Aqua Komárom Komárom

Szálloda minősítés alatt
Hotel Aqua Komárom Komárom
Hotel Aqua Komárom KomáromHotel Aqua Komárom Komárom
Hotel Aqua Komárom KomáromHotel Aqua Komárom Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Hotel Aqua Komárom Komárom vélemények

2022. június 11.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, közvetlenül a Brigetio Fürdő mellett található, a hátsó ajtón keresztül közvetlen bejutás biztosított a strand felé. A szobák a földszinten és 2 szinten kaptak helyet, egy részük a fürdő felé, a többiek a parkoló/Táncsics utca felé néznek. Van lift, bár mi csak a csomagok fel/levitelekor használtuk.
Hotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - EgyébHotel Aqua Komárom Komárom - Egyéb
Átlagos 2019. március 11.barátokkal járt itt
Személyzet kedves volt. Próbált segíteni,étterem ajánlással,de nem teljesen volt naprakész az információja. A reggeli nagyon kevés és nem túl minőségi volt. Ennyi pénzért kicsit többet és jobbat vártunk.
Ár érték arányban nem rossz, bár fürdő belépő nincs az árban annak ellenére hogy közvetlen a fürdő mellett helyezkedik el. Remek helyen található
2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Az utolsó pillanatban foglaltam szobát , amit nem is igazoltak vissza , csak telefonon kaptam igéretet , hogy lesz helyünk ! 12h után elfoglalhattuk aszobát , amely első látásra megijesztett kicsinységével , de bőven elég volt ! A fürdőszoba kissé szűkös! ! ! ! ! A strand és a thermálfürdő nagyon kellemes !
Gyenge 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
A véleményemet úgy írom, hogy évente 2 alkalommal járunk wellness hétvégén a gyerekekkel, van viszonyítási alapunk. A szállodába belépve megcsapta az orromat valamilyen házi állat szag, szembetűnően koszos volt a padlószőnyeg, mindenhol ételszag terjengett.