suli

suli adatlapja

Regisztráció2014.06.06
Utoljára itt2016.08.28

2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Mi egy nagyon kedvező ajánlattal jutottunk el párommal Harkányba, utalvánnyal. A pihenés és a kikapcsolódás volt a fő szempont számunkra. A hotel nagy jó helyen található. A termálfürdő nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott nekünk, könnyű megközelítés a hotelból. A hotel egy nagyon tiszta rendes, diszkrét helynek bizonyult.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Párommal téli pihenést és kényeztetés céljából jártunk ott. Jó elrendezésű szobát kaptunk. Félpanziós ellátást kaptunk ami nagyon finom és bőséges volt. A személyzet aranyos és segítő kész volt. Központi helyen fekszik. Könnyű volt fürödni vagy csak sétálni menni. Ajánlom mindenkinek. Igaz a Tó fürdő csalódás volt.
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Balatonlelléről mentünk át kirándulni és a bor napokra. Az esti Beatrice koncert előtt mentünk fel a Gömbkilátóhoz. A szép kis hegymászásból egy csodálatos délután lett. A Kalandpark szerintem minden korosztálynak a kedvében tud járni. A bobozás hatalmas élmény volt. És utána a képeket különböző formában mint pl.