syl0212

syl0212 adatlapja

Regisztráció2017.04.25
Utoljára itt2018.06.19

Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás. Nem tapasztaltam a korábban említett negatívumok egyikét sem. A rendelt ételek nagyon ízletesek és kiadósak voltak. A kerthelyiség hangulatos, bár lehetne a tisztaságon egy kicsit javítani. Összességében elégedettek voltunk, máskor is visszatérünk.
Kiváló 2017. április 25.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt, a szállás az elvárásainknak teljesen megfelelt. A szállásadó nagyon kedves, mindenben segítőkész. Az étel és ital választék bőséges, minden ízlésesen volt elkészítve és finom volt. A reggeli is bőséges, örültünk, hogy volt rá lehetőség. A központhoz nagyon közel található, buszos érkezéssel is könnyen megközelíthető.
Kiváló 2017. április 25.a párjával járt itt
Elvárásainkat meghaladta a szálloda kialakítása, az autentikus környezet a valóságban sokkal megragadóbb, mint a honlapon található galéria fotóin. A wellness egyedi kialakítású, minden szép, tiszta és rendezett. Egyedül a termál vizet hiányoltam. A szauna szeánszok és a hammam kezelés Tamás nevű szauna mesterrel nagyon szuper volt.