Kék Huszár Étterem Kőszeg
9730 Kőszeg, Várkör u. 60-62.

Kék Huszár Étterem Kőszeg a térképen

Kék Huszár Étterem Kőszeg értékelése:

20. helyezett a 28 kőszegi étterem közül
264. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

grill ételek ...
magyar, német
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, csoportokat szívesen fogad, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC
Soproni

Kék Huszár Étterem Kőszeg bemutatkozása

Minden kedves vendégünket megújult étlappal házias és különleges ételekkel várunk! Vállaljuk rendezvények lebonyolítását. Napi menü előrendeléssel fogyasztható 650, illetve 890 Ft-ért! Őszintén reméljük, hogy kellemesen tölti idejét nálunk és szolgáltatásunkkal elégedett lesz! Étlapunkat úgy állítottuk össze, hogy a hagyományos magyar konyha hívei és az újdonságokat kedvelők is találjanak fogukra valót.

Tisztelettel: a Vendéglő személyzete

Kék Huszár Étterem Kőszeg képei

Kék Huszár Étterem Kőszeg vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lassú volt a kiszolgálás, közel 1 órát vártunk az ételre, ami egyébként finom volt, bár egy kicsit kikezdte a szájpadlásomat és az ínyemet. A köret nem volt benne az árban, külön tételként volt felszámolva. A számlát is csak 15 perc elteltével tudtuk rendezni, holott többször elhaladt mellettünk a pincér és a művelet nem tartott volna tovább fél percnél.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családias étterem, udvarias kiszolgálás. Édesapám járásában korlátozott, maximálisan segítettek elhelyezni Őt a megfelelő asztalnál. Nagyon jó konyhát visznek. Már több éve járunk ide, de amíg csak lehet és tudunk jövünk! Igaz a mellékhelyiség hagy egy kis kivánni valót maga után, elavult, csúszós a pára miatt, nem lehet szellőztetni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás. Nem tapasztaltam a korábban említett negatívumok egyikét sem. A rendelt ételek nagyon ízletesek és kiadósak voltak. A kerthelyiség hangulatos, bár lehetne a tisztaságon egy kicsit javítani. Összességében elégedettek voltunk, máskor is visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Bármikor jártunk erre, bementünk enni. Nagyon finom ételek, kedves felszolgálás. Nem kellett sokat várni a rendelés felvételre és a kiszolgálásra sem.
Szívesen jövünk ide

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 26.
A vacsora igazán ízletes étek,
de szememben igencsak nagy vétek,
hogy nem tudhatjuk meg, mi a név eredete. . ezért kitaláltam egyet ott helyben, izibe. . . Mivel anno a Tábornok itt tanyázott,
ellepték Kőszeget a kékruhás huszárok. . S mivel esténént egy kis szórakozásra vágytak,
ők bizony rendszeresen erre a helyre jártak. . . Szép lányok, finom étkek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erősen kétes tisztaságú hely; az abroszon morzsák, paprikamagok, a kikészített - elvileg tiszta - evőeszközök közül egyiken-másikon meghatározhatatlan ragacsos anyag. Szerencsére a belső teremben kevés a vendég, így a környező üres asztalokról végül sikerül összeválogatnunk magunknak látszólag elfogadható tisztaságú étkészletet.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
kétszer jártunk itt, egyszer ebédelni, egyszer vacsorázni. Mindennel meg voltunk elégedve : a gyorsaságra nem lehet panasz, az ételek pedig finomak és bőségesek voltak. Nem olyan érzéssel jöttünk ki, hogy kevés volt. Az étlapjuk nem elérhető, vagy ha igen én nem találtam, így lefotóztam az étteremnél. Feltöltöm ide, hátha valakinek így egyszerűbb lesz a döntés!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás, finom ételek és italok, barátságos kerthelyiség. Egynek jó, sőt kettőnek is :)Kár, hogy az ételek nagy része panírozott, sajnos a kőszegi vendéglátósok nagy része nem törődik kellően azokkal a vendégekkel, akik kicsit egészségesebb ételeket választanának. A belső berendezés néhány tíz éve biztosan ott van, de a kert rendben..

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017 április 16-án jártunk a vendéglőben a családommal, melyet a szállás adónk ajánlott. Egy fiatal felszolgáló fogadott minket és vezetett egy asztalhoz. Miután felvette a rendelést és felszolgálta az italokat rájöttek, hogy az a hely már foglalt. Udvariasan bár, de megkért bennünket, hogy álljunk fel és egy hasonló másik asztalhoz vezetett minket.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Nagyon jò volt. Gyors ès finom!
Kellemes hely!

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.07.11.
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2019.11.27. - 2020.12.20.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2020.12.23.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2020.08.31.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.114 - 26.265,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.09.12.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.05.29.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.05.29.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, élőzenés grill-party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.03.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.967,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, grill használattal, parkolással
2020.05.29. - 2020.06.01.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 22.786,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2020.12.28.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 53.207,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2021.05.29.

Szállodák Kőszeg környékén
Caramell Premium Resort Kőszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Kőszeg
Sopron Hotel Kőszeg
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Kék Huszár Étterem KőszegX