Szabó házaspár

Szabó házaspár adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2018.08.23

Kiváló 2015. január 5.egyedül járt itt
Bármikor, bármely időpontban érkeztem, mindig pontos gyors kiszolgálásban volt részem. Az ételek kiválóak, az adag pedig felejthetetlen. Itt fogyasztottam pl. a legjobb kelkáposzta főzeléket! A személyzet bármely tagja érti a dolgát, és kedvesek, még a legnagyobb zsúfoltságban is.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Nagyon jó csendes helyen van a szállás, a vendéglátó kedves, a környezet kellemes, az apartman ízléses volt! A reggeli kitűnő volt. Annyira elégedettek voltunk, hogy június végén újra látogatást teszünk ezen a szálláshelyen. Már lefoglaltuk, most a család három taggal vesz részt. Ezen a napokon már kipróbáljuk a fürdőt, esetleg horgászatot is.
Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
A szálloda valamennyi paramétere kiváló. Minden látnivalóhoz közel van, így bejárható a környék. Pl. Széphalom, Sárospatak, Hollóháza stb. De maga Telkibánya is kínál bőségesen látnivalót. Minimum 3 éjszakás ott tartózkodást javaslunk! A szálloda is kínál szabd időtöltésre alkalmas programokat.
Felhasználó fényképei:
Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya - Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya -