Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy
8710 Balatonszentgyörgy, Berzsenyi Dániel u. 50/58.

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy a térképen

Szállások Balatonszentgyörgy városában
Wellness csomagok Balatonszentgyörgy városában

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Egy ismerős ajánlatára tértünk be ide. Első ránézésre kellemes hely, jó parkolási lehetőséggel. Belül elég nagy a tér, viszont szorosan vannak az asztalok. A kiszolgálás némileg kaotikus, mivel nehezen értették meg, miből mennyit kérünk, ráadásul rosszul is vezették fel a számlára, de ezt korrektül, rögtön módosították is.
Balatonberény

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Balatonberényi nyaralásunk során korábban itt nyaralt rokonaink javaslatára innen rendeltünk ebédet, ebédre olcsó menü kínálata van az étteremnek. Négyféle menü van, 1090-790 Ft-ig terjedő árral. Húslevest ettünk májgombóccal, és két adag milánói bordát, egy adag máglyarakást, ez utóbbi levessel a legolcsóbb menü, balatoni szinten rendkívül alacsony árnak felel meg.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár nem biztos, hogy sikerül, de megpróbálom objektíven összefoglalni: éhesen tértünk be, ugyanúgy távoztunk. Az abrosz koszos. A pincérek ruhája szintúgy. Megvan az a vicc, hogy egy asztalnál ülnek ketten, mondja az egyik, "kíváncsi vagyok milyen itt a csiga", mire a másik asztalnál megszólal egy másik vendég: "pincérnek van öltözve"!

2019. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
A munkám jellege miatt sok felé járok az országban,de ha van lehetőségem,akkor a Csillagvár éttermet nem hagyom ki,mivel finom ételeket készítenek,nagyon jó,és gyors a kiszolgálás,és az ennivaló ár/érték aránya is kiváló! Kollégáim híre alapján mentem be először az éterembe,és nem csalódtam abban amit mondtak,valóban kiváló az étterem,egy kis baja van,ha szezon van,illetve ebéd idő,bizony elég nehéz helyet találni annyian vannak.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy üzleti út során ugrottam be ebédelni ebbe az étterembe, amiről a munkatársam áradozott. Elég sokan voltak, de volt szabad hely, a pincér is gyorsan felvette a rendelést. Egy menüt fogyasztottam, ami 990 Ft-ba került. Nagy adag húsleves, rengeteg cérnametélttel, két szelet rántott hús, egy szelet sült hús, vegyes körettel. Bőséges és finom volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Kedves felszolgàlok . Hatalmas finom adagok . Minden fèlle fajta kàrtyàval lehet fizetni . Az ètermet csak ajànlani tudom mindenki szàmàra

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, volt hogy minden rendben volt, előfordult, hogy nem. Első alkalommal gyors, udvarias kiszolgálás, igazán finom étel, jó ár-érték arány amit tapasztaltunk. Másodjára lassabban ment a dolog mert teltház, kosz és ingerült pincér fogadott. Harmadjára többen mentünk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Napi menü négy változatban és áron, a legdrágább 990 Ft. Villámgyors kiszolgálás, hatalmas adag, jó izvilág. Dél körül voltunk ott. Sokan voltak, de hamar megkaptunk mindent. A tisztaságon dolgozni kell még, ez volt a legkevésbé előnyös. A belső részén voltunk, ahol azért erős Étel szag volt a nyitott ablakok ellenére. Menüzésre mindenképpen ajánlom.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
15 percet vártunk arra, hogy asztalt kapjunk. Az abrosz koszos volt, ahogyan némelyik felszolgálón a munkaruha is. A megrendelt ételt nagyjából 45 perc alatt sikerült elkészíteni. Ebből volt egy adag babgulyás (gondolom csak melegíteni kellett), egy adag rántott sajt, hasábburgonyával (ezt meg valószínűleg csak az olajsütőbe kellett betenni).

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Ennyi pénzért, ennyi ételt még soha sehol nem kaptam! Az Erdélyi fatányérosomon 5(! ) szelet igen finoman elkészített hús volt, rengeteg körettel 1. 890. -ért! A kedvesem cigánypecsenyéje, 4 nem kicsi húst tartalmazott 1. 490. -ért! Tehát elég erős az ár/érték arány. Régebbi véleményeknél olvastam, hogy mogorvák a pincérek. . .

Legnépszerűbb csomagok Balatonszentgyörgyön és környékén
Ibolya Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2021.12.31.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.10.27.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2021.10.27.
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.22. - 2020.12.31.
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 700 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és programokkal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
5 nap/4 éjszaka 32.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszitéssel és filmezéssel, zenés esttel, forraltborozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.28.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2021.01.14.

Szállodák Balatonszentgyörgy környékén
Hotel Vital Balatonszentgyörgy
Palace Hotel  Balatonszentgyörgy
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonszentgyörgy
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

Csillagvár Étterem BalatonszentgyörgyX