Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy
8710 Balatonszentgyörgy, Berzsenyi Dániel u. 50-58.

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy a térképen

Wellness csomagok Balatonszentgyörgy városában

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon udvarias fogadtatás kellemes helyre kísértek a fiatal pincér azonnal felhívta figyelmünket a menükre. Olyan változatos volt, hogy végül azt választottuk, l090 forintér kaptunk nagyon finom húslevest, 2 szelet rántott és 1 szelet sült húst vegyes körettel. Az étel forró és nagyon finom volt, mindenkinek csak ajánlani tudom gyakori vendégek leszünk.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Egy ismerős ajánlatára tértünk be ide. Első ránézésre kellemes hely, jó parkolási lehetőséggel. Belül elég nagy a tér, viszont szorosan vannak az asztalok. A kiszolgálás némileg kaotikus, mivel nehezen értették meg, miből mennyit kérünk, ráadásul rosszul is vezették fel a számlára, de ezt korrektül, rögtön módosították is.
Balatonberény

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Balatonberényi nyaralásunk során korábban itt nyaralt rokonaink javaslatára innen rendeltünk ebédet, ebédre olcsó menü kínálata van az étteremnek. Négyféle menü van, 1090-790 Ft-ig terjedő árral. Húslevest ettünk májgombóccal, és két adag milánói bordát, egy adag máglyarakást, ez utóbbi levessel a legolcsóbb menü, balatoni szinten rendkívül alacsony árnak felel meg.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár nem biztos, hogy sikerül, de megpróbálom objektíven összefoglalni: éhesen tértünk be, ugyanúgy távoztunk. Az abrosz koszos. A pincérek ruhája szintúgy. Megvan az a vicc, hogy egy asztalnál ülnek ketten, mondja az egyik, "kíváncsi vagyok milyen itt a csiga", mire a másik asztalnál megszólal egy másik vendég: "pincérnek van öltözve"!

2019. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
A munkám jellege miatt sok felé járok az országban,de ha van lehetőségem,akkor a Csillagvár éttermet nem hagyom ki,mivel finom ételeket készítenek,nagyon jó,és gyors a kiszolgálás,és az ennivaló ár/érték aránya is kiváló! Kollégáim híre alapján mentem be először az éterembe,és nem csalódtam abban amit mondtak,valóban kiváló az étterem,egy kis baja van,ha szezon van,illetve ebéd idő,bizony elég nehéz helyet találni annyian vannak.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy üzleti út során ugrottam be ebédelni ebbe az étterembe, amiről a munkatársam áradozott. Elég sokan voltak, de volt szabad hely, a pincér is gyorsan felvette a rendelést. Egy menüt fogyasztottam, ami 990 Ft-ba került. Nagy adag húsleves, rengeteg cérnametélttel, két szelet rántott hús, egy szelet sült hús, vegyes körettel. Bőséges és finom volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Kedves felszolgàlok . Hatalmas finom adagok . Minden fèlle fajta kàrtyàval lehet fizetni . Az ètermet csak ajànlani tudom mindenki szàmàra

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, volt hogy minden rendben volt, előfordult, hogy nem. Első alkalommal gyors, udvarias kiszolgálás, igazán finom étel, jó ár-érték arány amit tapasztaltunk. Másodjára lassabban ment a dolog mert teltház, kosz és ingerült pincér fogadott. Harmadjára többen mentünk.
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Napi menü négy változatban és áron, a legdrágább 990 Ft. Villámgyors kiszolgálás, hatalmas adag, jó izvilág. Dél körül voltunk ott. Sokan voltak, de hamar megkaptunk mindent. A tisztaságon dolgozni kell még, ez volt a legkevésbé előnyös. A belső részén voltunk, ahol azért erős Étel szag volt a nyitott ablakok ellenére. Menüzésre mindenképpen ajánlom.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
15 percet vártunk arra, hogy asztalt kapjunk. Az abrosz koszos volt, ahogyan némelyik felszolgálón a munkaruha is. A megrendelt ételt nagyjából 45 perc alatt sikerült elkészíteni. Ebből volt egy adag babgulyás (gondolom csak melegíteni kellett), egy adag rántott sajt, hasábburgonyával (ezt meg valószínűleg csak az olajsütőbe kellett betenni).

Legnépszerűbb csomagok Balatonszentgyörgyön és környékén
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.500, Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kerékpár használattal, 1 órás tartózkodással a hévízi Tófürdőn, úszókarika használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.05. - 2022.05.31.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 23.310 - 42.480,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2021.02.10. - 2021.12.22.
Hotel Halászkert
Badacsony
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.11.03. - 2022.05.31.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.474 - 24.296,- Ft/fő/éj között: önellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2021.12.23.
Orwa Apartman I.
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2022.06.21.
Szeder Ház
Balatonszemes
2021.07.03. - 2021.12.12.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2021.08.31.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, választható belépőjeggyel
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonszentgyörgy környékén
Hotel Vital Balatonszentgyörgy
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Csillagvár Étterem BalatonszentgyörgyX