szadaiak

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2019.11.27

Kiváló 2019. április 17.a párjával járt itt
Szuper hely!.
Mindenkinek ajánlani tudom. Tavaly fedeztük fel, de idén is már voltunk, sőt ősszel is megyünk. Minden igényt kielégítő, segítőkész személyzet. (szinte lesték miben tudnak segíteni). A kiszolgálás kifogástalan.
Valószínű unokámmal és lányaimmal is fel fogjuk keresni. Tágas szobák. Jó ételek.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy csodálatos, mindent kielégítő, családias hely. Ahonnan az embernek még kimozdulni sincs kedve. Nem akartuk elhinni, hogy még létezik ilyen. Már többször voltunk itt, de egyszer sem volt semmi, amely csalódást okozott volna. Az ételek és a kiszolgálás is kitűnő. A személyzet és Főnökük Sanyi bácsi egy elragadó a vendégeiért mindent megtevő ember.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el párommal augusztusban itt. Másodszor jártunk a szállodában. Mindennel meg voltunk elégedve. Teljes mértékben tudom ajánlani a pihenni vágyóknak. A csomagunk tartalmazta a gyógy és élményfürdő belépők árát. Ami igen fontos egy üdülés alkalmával. Sok szállodában voltunk már, de ez a szálloda az első helyet foglalja el nálunk.