Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

2. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Nagyon kedvesen fogadtak minket. Csupa jókat hallottam erről a kis hotelről. Kedvesek és segítőkészek voltak! :)
Szivesen megyek legközelebb is :) Ételek finomak. A gyógyvíz nagyon kellemes. Szüleimmel és a párommal hamarosan megint menni fogunk.
Csendes és nyugodt hotel. Köszönöm a sok kedvességet!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A szobával nagyon meg voltunk elégedve az ellátás is jó volt az árak is elfogathatóak. Lehetett volna melegebb a víz meg sajnos volt több medence is amit nem lehet használni.
Válasz az értékelésre - 2020. március 28.
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Köszönjük észrevételét is. A hibákat igyekszünk pótolni.

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos emberi léptékű volt a szálloda, teljes nyugalom és csend jellemezte, a gyógyászati rész is magas színvonalú volt, mindent nagyon köszönök, úgy gondolom visszatérek még!
Válasz az értékelésre - 2020. március 28.
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Nem tudtam közölni milyen szobát szeretnék/de lehet ,hogy ott is írhattam volna/.A recepciónál elmondtam "kívánságom"igen készségesek voltak,és megoldódott a kérésem.Jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon örültünk a kibővült egészségmegőrző szolgáltatásoknak, melyekből igénybe is vettünk kezeléseket. Legközelebb OEP támogatást is igénybe fogjuk venni.
Személyzetet csak dicsérni tudjuk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

lacika TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve . Jó felszerelt konditerem ,pingpong, csocsó biliárd stb.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Reggelis ellátással töltöttünk itt néhány napot egy barátommal, ennek kínálata a 3 csillagnak tökéletesen megfelelt. A szobában aludni lehetett, hát na jó. Tulajdonképpen ennyi volt az elvárásom (elvárásunk) tőle :)
A nagy fürdő közel is van, és könnyen elérhet - ugyan - de miért is mennénk grátisz sorban állásért a belépőjegy megváltásakor, ha helyben is megkaphatjuk az alap fürdőélményt, és ezen felül a folyamatosan bővülő gyógyító szolgáltatásokat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Háromcsillagos szálloda, remek szolgáltatásokkal, de a retró jelző illene rá. Kis igényességgel sokkal kellemesebb hely lehetne. Az ételek nagyon finomak, de lehetett volna változatosabb a kínálat, főleg a reggelinél. Szuper a wellness részleg!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibát kijavítani.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdö tisztasága, a szoba tisztasága jobb is lehetne. A szobát takaritás nélkül kaptuk meg, csak az ágynemü volt lecserélve...szerencsére! A hütöszekrényt is én takaritottam, szomorú.
Az étteremben jó hangulat volt, az étkezés semmi különleges, de elegendö.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hajnal szárnyban a szoba kicsi, az ágy kényelmetlen,fürdőszoba nagyon elavult,régi rozsdás tükör ,a burkolat ósdi,! Ráférne a felújítás!!
Legközelebb a Kikelet szárnyba megyünk!!!

Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsfotel kezeléssel, napi 1 kancsó lúgosított egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hölgyeknek virággal, görög táncosok fellépésével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2021.03.07.
Zsóry Hotel Zen & Spa
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 38.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.25-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 14.854 - 58.745,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Matyó Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/apartman/éj: önellátással
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, disznóvágással, élőzenével, medence és szauna használattal, gyógyvízzel, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, WiFi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.28-ig

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MezőkövesdX