A wellness nagyon jó volt. Jó, hogy a hotelben gyógyvíz van. Aszobával általában meg voltam elégedve, kivéve a tisztaságot. Sajnos ott voltak hiányosságok. Bakapihe és por mindenhol.
Az etelek lehettek volna váltzatosabbak. Gyenge reggeli, de azert ehető volt, a vacsora is ugyn igy! ! 8 évvel ezelőtt voltunk itt, de minha megállt volna az idő! !
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!























