Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hajnal Hotel Mezőkövesd
3. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Nagyon kiváló hely,már több alkalommal voltam vendégük. Kitűnő szolgáltatás,kitűnő személyzet. Igaz az új wellness rész még nem volt átadva,de ígéretesnek tűnő létesítmény. Nagyon várom hogy ezt a létesítményt is használatba vegyem. Maximálisan elégedett voltam. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Legközelebb szeptemberben veszem ismét igénybe ezt a szállást.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Először jártunk a szállodában. A felújítás miatt kicsit megrettentünk, a medencék látványa eléggé lehangoló volt, de ezt betudtuk az építkezésnek. Az épülő fedett részleg elkészültével biztosan sokkal kellemesebb lesz a fürdőzés. Az étteremmel minden rendben volt, a személyzet nagyon barátságos, a tulajdonos is a vendégek szolgálatában áll.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Két nagy unokánkkal voltunk a Hajnal Hotelban. Két légteres szobát kaptunk, négy ágyas elhelyezés gyanánt. A vendégek elég kevesen voltak első nap és a vacsorát félpanziós ellátás gyanánt étlapról való ételkérés tette lehetővé. Változatos ízletes vacsora volt mindkét napon. Meglepetésként, mivel egy éve szálltunk meg itt fedett fürdőrészt építettek négy medencével és korszerű öltöző résszel valamint Wellness részleggel.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Reggeli kíváló volt,a vacsora gyenge .
Szoba tiszta és kényelmes volt.A felújítás kicsit zavaró volt,a benti medencék nem voltak használhatóak.A kinti medencéből a látvány borzasztó volt a széthagyott szerszámok vödrök és szemét között fürödtünk.

Ha kész lesz a felújítás szeretnénk megtekinteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
Márciusban disznótoros hétvégén voltunk, nagyon finomak voltak az ételek. Udvarias a személyzet, kényelmes volt a szoba. Jó volt a hétvégi nosztalgia zenés est. Nagyon kedveltük a két kis gyógyvizes medencét. Láttuk, hogy nagyon jól áll és nagyon szuper lesz az új fedett élményfürdő rész, egész biztos, hogy vissza fogunk térni ha elkészül.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Azt hiányolom, hogy az interneten nem találtam arra hivatkozást, hogy a fürdő rész még nincs készen. Ettől függetlenül azt tapasztaltam, mindent meg tettek azért, hogy a lehetőséghez képest jól érezzük magunkat. Tisztelettel Puskás Dénes

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Remekül éreztük magunkat a disznótoros hétvégén. A svédasztalos étkezés megfelelő volt, a kínálat bőséges, a disznótoros ételek különösen finomak voltak.A szálloda személyzete kedves, udvarias,segítőkész.Egyetlen negatívum a szobai 36cm-es régi TV 7-8 csatornával.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A recepción mindkét fiatalember nagyon udvarias, nagyon segítőkész volt. De sok hiányosságot is tapasztaltunk. Egy előbbi értékelésben valaki ezt írta: "A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben töltőttünk egy disznótorral ízesített hétvégét. minden nagyon jól sikerült,ez annak is köszönhető hogy a szállás az ellátás nagyon figyelmes és jó volt. Ezúton is köszönjük. Bízom abban hogy jövőre is találkozun,tervünk szerint hosszabb idöt szretnénk eltölteni,és remélem az új medencék még kellemesebbé teszik majd.

Mezőkövesd
2-6 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kezelésekkel, masszázzsal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.08.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 4.795,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
8 nap/ 7 éjszaka 7.129,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.600,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, kisállat felárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.10.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, teadélutánokkal, szauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, karácsonyi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Kristály Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.917,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Eged Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés és távozás egyeztetéssel, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, masszázságy kezeléssel, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)

MezőkövesdX