Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

5. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A szobával nagyon meg voltunk elégedve az ellátás is jó volt az árak is elfogathatóak. Lehetett volna melegebb a víz meg sajnos volt több medence is amit nem lehet használni.
Válasz az értékelésre - 2020. március 28.
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Köszönjük észrevételét is. A hibákat igyekszünk pótolni.

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos emberi léptékű volt a szálloda, teljes nyugalom és csend jellemezte, a gyógyászati rész is magas színvonalú volt, mindent nagyon köszönök, úgy gondolom visszatérek még!
Válasz az értékelésre - 2020. március 28.
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Nem tudtam közölni milyen szobát szeretnék/de lehet ,hogy ott is írhattam volna/.A recepciónál elmondtam "kívánságom"igen készségesek voltak,és megoldódott a kérésem.Jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon örültünk a kibővült egészségmegőrző szolgáltatásoknak, melyekből igénybe is vettünk kezeléseket. Legközelebb OEP támogatást is igénybe fogjuk venni.
Személyzetet csak dicsérni tudjuk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

lacika TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve . Jó felszerelt konditerem ,pingpong, csocsó biliárd stb.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Reggelis ellátással töltöttünk itt néhány napot egy barátommal, ennek kínálata a 3 csillagnak tökéletesen megfelelt. A szobában aludni lehetett, hát na jó. Tulajdonképpen ennyi volt az elvárásom (elvárásunk) tőle :)
A nagy fürdő közel is van, és könnyen elérhet - ugyan - de miért is mennénk grátisz sorban állásért a belépőjegy megváltásakor, ha helyben is megkaphatjuk az alap fürdőélményt, és ezen felül a folyamatosan bővülő gyógyító szolgáltatásokat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Háromcsillagos szálloda, remek szolgáltatásokkal, de a retró jelző illene rá. Kis igényességgel sokkal kellemesebb hely lehetne. Az ételek nagyon finomak, de lehetett volna változatosabb a kínálat, főleg a reggelinél. Szuper a wellness részleg!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibát kijavítani.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdö tisztasága, a szoba tisztasága jobb is lehetne. A szobát takaritás nélkül kaptuk meg, csak az ágynemü volt lecserélve...szerencsére! A hütöszekrényt is én takaritottam, szomorú.
Az étteremben jó hangulat volt, az étkezés semmi különleges, de elegendö.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hajnal szárnyban a szoba kicsi, az ágy kényelmetlen,fürdőszoba nagyon elavult,régi rozsdás tükör ,a burkolat ósdi,! Ráférne a felújítás!!
Legközelebb a Kikelet szárnyba megyünk!!!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elfogadható volt, kivève egy (alkalmazottat) aki a zenèt (szolgáltatja) . A szó minden értelmében minősíthetetlen volt. Pl: Kikapcsolta az étteremben a klímát mert úgy gondolta hogy árt a hangszálainak. A személyzet hozzájárulása nélkül. Hangos volt étkezés közben a saját szavunkat nem értettük . Az produkció is hagyott némi kifogásolni valót maga után.

Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)

MezőkövesdX