Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

5. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Nem tudtam közölni milyen szobát szeretnék/de lehet ,hogy ott is írhattam volna/.A recepciónál elmondtam "kívánságom"igen készségesek voltak,és megoldódott a kérésem.Jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon örültünk a kibővült egészségmegőrző szolgáltatásoknak, melyekből igénybe is vettünk kezeléseket. Legközelebb OEP támogatást is igénybe fogjuk venni.
Személyzetet csak dicsérni tudjuk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!

lacika TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve . Jó felszerelt konditerem ,pingpong, csocsó biliárd stb.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Reggelis ellátással töltöttünk itt néhány napot egy barátommal, ennek kínálata a 3 csillagnak tökéletesen megfelelt. A szobában aludni lehetett, hát na jó. Tulajdonképpen ennyi volt az elvárásom (elvárásunk) tőle :)
A nagy fürdő közel is van, és könnyen elérhet - ugyan - de miért is mennénk grátisz sorban állásért a belépőjegy megváltásakor, ha helyben is megkaphatjuk az alap fürdőélményt, és ezen felül a folyamatosan bővülő gyógyító szolgáltatásokat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Háromcsillagos szálloda, remek szolgáltatásokkal, de a retró jelző illene rá. Kis igényességgel sokkal kellemesebb hely lehetne. Az ételek nagyon finomak, de lehetett volna változatosabb a kínálat, főleg a reggelinél. Szuper a wellness részleg!
Válasz az értékelésre - 2019. november 26.
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibát kijavítani.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdö tisztasága, a szoba tisztasága jobb is lehetne. A szobát takaritás nélkül kaptuk meg, csak az ágynemü volt lecserélve...szerencsére! A hütöszekrényt is én takaritottam, szomorú.
Az étteremben jó hangulat volt, az étkezés semmi különleges, de elegendö.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hajnal szárnyban a szoba kicsi, az ágy kényelmetlen,fürdőszoba nagyon elavult,régi rozsdás tükör ,a burkolat ósdi,! Ráférne a felújítás!!
Legközelebb a Kikelet szárnyba megyünk!!!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elfogadható volt, kivève egy (alkalmazottat) aki a zenèt (szolgáltatja) . A szó minden értelmében minősíthetetlen volt. Pl: Kikapcsolta az étteremben a klímát mert úgy gondolta hogy árt a hangszálainak. A személyzet hozzájárulása nélkül. Hangos volt étkezés közben a saját szavunkat nem értettük . Az produkció is hagyott némi kifogásolni valót maga után.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 6 látogató hasznosnak vélte
Rémálom a köbön! Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, de ez is több volt 1-el, mint amit ki lehet bírni. Érkezésünkkor senki nem tartózkodott a recepción. KB 10 perc után megjelent egy hölgy cicanadrágban és strand pólóban. Köszönésünket nem fogadta, mert nagyon el volt foglalva az egyik karbantartó fiúval.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk el párommal öt napot a hotelben. Nagyon szép az új wellnwss részleg. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves és segítőkész. A gyógyvíz nagyon jó. Széles választék van különböző kezelésekből és az árak nem változtak ahoz képest amikor öt éve voltunk ott. Ami nem tetszett,az esti svédasztalos vacsora kínálata elég szegényes volt.

Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 14.891,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.11-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 14.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.03.01. - 2020.11.30.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX