Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

lacika TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve . Jó felszerelt konditerem ,pingpong, csocsó biliárd stb.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Reggelis ellátással töltöttünk itt néhány napot egy barátommal, ennek kínálata a 3 csillagnak tökéletesen megfelelt. A szobában aludni lehetett, hát na jó. Tulajdonképpen ennyi volt az elvárásom (elvárásunk) tőle :)
A nagy fürdő közel is van, és könnyen elérhet - ugyan - de miért is mennénk grátisz sorban állásért a belépőjegy megváltásakor, ha helyben is megkaphatjuk az alap fürdőélményt, és ezen felül a folyamatosan bővülő gyógyító szolgáltatásokat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Háromcsillagos szálloda, remek szolgáltatásokkal, de a retró jelző illene rá. Kis igényességgel sokkal kellemesebb hely lehetne. Az ételek nagyon finomak, de lehetett volna változatosabb a kínálat, főleg a reggelinél. Szuper a wellness részleg!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdö tisztasága, a szoba tisztasága jobb is lehetne. A szobát takaritás nélkül kaptuk meg, csak az ágynemü volt lecserélve...szerencsére! A hütöszekrényt is én takaritottam, szomorú.
Az étteremben jó hangulat volt, az étkezés semmi különleges, de elegendö.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
A Hajnal szárnyban a szoba kicsi, az ágy kényelmetlen,fürdőszoba nagyon elavult,régi rozsdás tükör ,a burkolat ósdi,! Ráférne a felújítás!!
Legközelebb a Kikelet szárnyba megyünk!!!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elfogadható volt, kivève egy (alkalmazottat) aki a zenèt (szolgáltatja) . A szó minden értelmében minősíthetetlen volt. Pl: Kikapcsolta az étteremben a klímát mert úgy gondolta hogy árt a hangszálainak. A személyzet hozzájárulása nélkül. Hangos volt étkezés közben a saját szavunkat nem értettük . Az produkció is hagyott némi kifogásolni valót maga után.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Rémálom a köbön! Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, de ez is több volt 1-el, mint amit ki lehet bírni. Érkezésünkkor senki nem tartózkodott a recepción. KB 10 perc után megjelent egy hölgy cicanadrágban és strand pólóban. Köszönésünket nem fogadta, mert nagyon el volt foglalva az egyik karbantartó fiúval.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk el párommal öt napot a hotelben. Nagyon szép az új wellnwss részleg. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves és segítőkész. A gyógyvíz nagyon jó. Széles választék van különböző kezelésekből és az árak nem változtak ahoz képest amikor öt éve voltunk ott. Ami nem tetszett,az esti svédasztalos vacsora kínálata elég szegényes volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
2018 márciusban töltöttünk itt egy hosszú hétvégét a párommal. Egy évvel ezelőtt is voltunk, a változás látványos ( a wellness -részleg megépítés ) A medencék kellemesek, a kinti rész még kicsit "retro". A félpanzió változatos, az ételek ízletesek, személyzet készséges, udvarias. A szobák tágasak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
A belső medencetér nagyon szép, kellemes hőfokú a gyógyviz. a külső kis medence tetőszerkezete elavult, illuzió romboló, reméljük hamarosan lecserélik. Az ellátás kiváló volt, a mindennap kapott lugosító ivóviz nagyon jó volt.Szeretnénk máskor is visszatérni e kényelmes hotelbe.

Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 4.180,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, kedvezményes fürdőbelépővel, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Csilike Apartman
2020.07.01. - 2020.10.10.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.11-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsfotel használattal, szaunaszeánsszal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MezőkövesdX