Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hajnal Hotel Mezőkövesd
3. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Többször voltunk itt, de szivesen visszajövünk. Nagyon jó gyógyvize van és van külső-belső gyógymedencéje, jó nagy zárt parkoló van az udvarban. Jó az ellátás, rendes a személyzet. Szerintem jó ár-érték arányú szálloda. Jó kis disznótoros hétvégéket szoktak rendezni télen. Nem értem ezután miért irja az ittjártam. hu, hogy túl rövid volt az értékalésem.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
Mi is az amit érdemes meg említeni.A medencék vize hőmérséglet nem mindig egyezett a kiírtakkal,néha petróleum szaga volt.A szauna nem mindig működött megfelelően.Az étkezés minőség mennyiség nagyon jó volt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyenge kezdés után némi javulás. . . Azért választottuk a Hajnal Hotelt Mezőkövesden, mivel 36-38 fokos termálvizes benti medencéket ígértek közvetlen átjárással a hotelből. Az első napon sajnos csak kb. 32 fokos volt a benti medence vize. Az udvari medence vize meleg volt, de a szeles novemberi napon igen kellemetlen a vízből kijönni.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Már másodszor jártunk ebben a szállodában, jó elhelyezkedés, kitűnő ételek. A személyzet kedves, a szoba tiszta, megfelelő volt. A wellness részleg, a medence kiváló, igénybe is vettük a masszázs fotelt, a szerecsen és denevér ágyat, és egyéb szolgáltatásokat. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamennénk. Üdvözlettel

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Nagyon kiváló hely,már több alkalommal voltam vendégük. Kitűnő szolgáltatás,kitűnő személyzet. Igaz az új wellness rész még nem volt átadva,de ígéretesnek tűnő létesítmény. Nagyon várom hogy ezt a létesítményt is használatba vegyem. Maximálisan elégedett voltam. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Legközelebb szeptemberben veszem ismét igénybe ezt a szállást.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Először jártunk a szállodában. A felújítás miatt kicsit megrettentünk, a medencék látványa eléggé lehangoló volt, de ezt betudtuk az építkezésnek. Az épülő fedett részleg elkészültével biztosan sokkal kellemesebb lesz a fürdőzés. Az étteremmel minden rendben volt, a személyzet nagyon barátságos, a tulajdonos is a vendégek szolgálatában áll.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Két nagy unokánkkal voltunk a Hajnal Hotelban. Két légteres szobát kaptunk, négy ágyas elhelyezés gyanánt. A vendégek elég kevesen voltak első nap és a vacsorát félpanziós ellátás gyanánt étlapról való ételkérés tette lehetővé. Változatos ízletes vacsora volt mindkét napon. Meglepetésként, mivel egy éve szálltunk meg itt fedett fürdőrészt építettek négy medencével és korszerű öltöző résszel valamint Wellness részleggel.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Reggeli kíváló volt,a vacsora gyenge .
Szoba tiszta és kényelmes volt.A felújítás kicsit zavaró volt,a benti medencék nem voltak használhatóak.A kinti medencéből a látvány borzasztó volt a széthagyott szerszámok vödrök és szemét között fürödtünk.

Ha kész lesz a felújítás szeretnénk megtekinteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Azt hiányolom, hogy az interneten nem találtam arra hivatkozást, hogy a fürdő rész még nincs készen. Ettől függetlenül azt tapasztaltam, mindent meg tettek azért, hogy a lehetőséghez képest jól érezzük magunkat. Tisztelettel Puskás Dénes

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Remekül éreztük magunkat a disznótoros hétvégén. A svédasztalos étkezés megfelelő volt, a kínálat bőséges, a disznótoros ételek különösen finomak voltak.A szálloda személyzete kedves, udvarias,segítőkész.Egyetlen negatívum a szobai 36cm-es régi TV 7-8 csatornával.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.06. - 2018.03.30.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 5.886,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel
2017.10.01. - 2018.04.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ötórai teával, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.01.02. - 2018.02.28.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Rendkívüli ajánlat 2=3, 3=4 és 4=5

MezőkövesdX