Szegedi Ili

Szegedi Ili adatlapja

Regisztráció2018.05.19
Utoljára itt2024.03.09

Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk el 5 napot a hotelben. Akkor van a házassági évfordulónk. Mikor elfoglaltuk a szobát, egy üveg behűtött pezsgő 2 pohárral várt minket egy üdvözlőkártyával! Nagyon köszönjük a figyelmességet! ! ! Jól éreztük magunkat,a recepción nagyon figyelmesek voltak. A reggeli és a vacsora nagyon választékos és finom!
Felhasználó fényképei:
Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron -
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
2018. december 21., Hotel Lövér
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Csodaszép környezetben, a gyönyörű szállodában kitűnően éreztük magunkat! Kilátás a gyönyörű parkra! Nagyon udvarias alkalmazottak. A félpanzió ellátás választékos, finom, minden igényt kielégítő! Séta a függőkertben,a Hámori tó partján, sok-sok látnivaló a környéken!
Kiváló 2022. szeptember 16.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk Győrben a Radó szigeten,az Arany Szarvas Panzióban. A szállás alatt lévő teraszon ebédeltünk a Captain Drake's Pubban. Reggelit a szállás éttermében lehetett elfogyasztani. Mindennel meg voltunk elégedve! Kedves kiszolgálás! A szobában klíma,hűtőszekrény volt, amik jól jöttel a nyári nagy melegben!
Felhasználó fényképei:
Arany Szarvas Fogadó Győr - Arany Szarvas Fogadó Győr - Arany Szarvas Fogadó Győr -