Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.
Válasz az értékelésre - 2019. június 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Április elején töltöttünk itt 3 remek napot. A foglalás visszaigazolása rekord gyorsasággal történt, ahogy letettem a telefont, már jött is az e-mail, majd érkezés előtt welcome e-mail on- line bejelentkezési lehetőséggel. A szálloda a 30-as évekbeli állapotában tündököl, közösségi terei pompásak, a wellness részleg a nagy számú vendéghez képest is elég.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Kiválóan éreztük magunkat minden szuper volt. A személyzet nagyon szolgálatkész volt. Az étkezés pazar volt. A HANGULAT FELEDHETETLEN. Hamarosan ismétlünk.
Kedves Kónya István!
Nagyon örülünk, hogy Önöket is magával ragadta az egyedi Palota hangulat. Visszavárjuk Önöket további felejthetetlen programokkal a Bükk szívében, Lillafüreden!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a gyerekeinkkel az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztük magunkat. 3 különböző méretű szobában voltunk. Kellemes volt a szállás. A szobai szék nagyon kényelmetlen volt. Mi hiányoltuk a fiókokat a bútorzatból. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. Az ételek bőségesek, nagyon változatosak és finomak voltak. Köszönjük
Kedves Fodor Jánosné!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és külön köszönjük véleményét a szobai berendezésekre vonatkozóan, melyet a következő felújítás alkalmával figyelembe fogunk venni. Reméljük, hamarosan visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket a mesés Lillafüreden!

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
A szálloda patinás épület csodálatos környezetben. Minden nagyon tetszett, a szobák tiszták, az ágyak nagyok és kényelmesek, az étel szuper, egy kivételt tudok megemlíteni: az élménymedence mozaikján a koszfoltot, ami a vízszint fölött jól látható és gusztustalan.
Válasz az értékelésre - 2019. március 4.
Kedves Katalin! Köszönjük, hogy megosztották velünk véleményüket. A jövőben nagyobb figyelmet fordítunk ezen munkálatokra is. Visszavárjuk Önöket minden évszakban Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Férjemmel töltöttönk el két éjszakás pihenést a Hungest hotel Palotában közvetlenül a karácsonyi ünnepek előtt. Csodálatosan, ízlésesen ünnepi díszben feldíszett impozáns volt az egész épület. Egy hosszabb délutáni sétáról megérkezve nagyon kellemes meglepetésként ért minket ahogyan a Lobbyban forró teával,forralt borral, aprósüteménbyel kínáltak minket.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Aki a Palotaszállóban valamivel nincs megelégedve, az maradjon otthon! Gyönyörű környezet, elegáns miliő, kifogástalan kiszolgálás és minden igényt kielégítő félpanzió. Választékos és bőséges büfé reggeli és vacsora. Nagyon kellemes wellness szolgáltatás.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Pálfalvi István! Nagyon köszönjük dicsérő szavait, ettől nagyobb elismerés nincs számunkra, mint vendégeink maximális elégedettsége. Reméljük, hamarosan újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a csodákkal teli Lillafüreden. Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Másodjára jártam e remekszállodába,és még jönni fogok máskor is.Elvarázsol a fekvése illetve építészeti kialakítása. Feltöltődöm minden alkalommal. Hálás vagyok minden embernek aki részese a Hotel Palota létének. Köszönöm...
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Katona György! Örülünk, hogy Önöket is magával ragadta Lillafüred szépsége! Külön köszönjük visszatérő vendégünkként véleményét és elismerő szavait! Sok szeretettel várjuk a következő alkalommal is! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jónak tartottuk az épület bemutatását, fantasztikus volt a pótszilveszteri tűzijáték, kiváló és választékos volt az étel, nagyon kellemes hangulatot adott az étkezések alatti halk gitár- és fuvola szóló. Pazar volt a berendezés, a környezet, nagyon udvarias volt minden alkalmazott.
Köszönjük a kellemes hétvégét!
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Horváth Attiláné! Nagyon örülünk, hogy mind programkínálatunk, mind szállodánk hangulata maradéktalanul elnyerte tetszésüket! Visszavárjuk Önöket a pazar környezetben elhelyezkedő Hunguest Hotel Palotában! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.338 - 21.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 18.200 - 19.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kisvonatozással, belépőkkel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

LillafüredX