Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 16.
Gyönyörű környezetben, barátságos és hozzáértő személyzettel. Egyik legjobb hely a feltöltődésre. A szobák és a közös terek is tiszták. A kiszolgáló személyzet figyel a részletekre és a teraszon ülve az embernek az az érzése támadhat, hogy jó lenne megállítani az időt. :)
Mi nagyon szerettük az egészet úgy ahogy van.

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
A szálloda kiváló, talán csak a fűtésszabályozás nem éppen korszerű és a wifi nagyon gyenge. Az étterem (reggeli, vacsora) svéd asztalos, és kifogástalan. A COVID szabályokat teljes mértékben betartják, folyamatos a fertőtlenítés. Jóléreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. november 9.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy szállodánkat választotta, valamint idejét nem sajnálva, leírta a véleményét. Legközelebbi alkalommal is sok szeretettel várjuk vissza Önöket Lillafüreden!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
A Hunguest Hotel Palota fekvése kiváló. Az épület impozáns, a kertje szépen kialakított. Aki megmássza a 60 csigalépcsőt is, a toronyból csodás kilátást élvezhet. A Hámori tó és a környező hegyek látványa életre szóló élmény. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. A szálloda nagyon jó hely a kikapcsolódásra, a wellness segíti a feltöltődést, a konyha kiváló, a személyzet kedves.
Válasz az értékelésre - 2020. november 9.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották. Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen szép értékeléssel összegezték tapasztalataikat és sikerült feltöltő élményekkel hozzájárulni pihenésükhöz. A maszk helyes használatára kiemelt figyelmet fordítunk! Bízunk abban, hogy a legközelebbi alkalommal is köszönthetjük Önöket szállodánkban!

Értékelt: 2020. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már férjemmel a Hotel Palotában. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunka. Sajnos most a szobánkban igen kellemetlen szag fogadott . Csatorna szag ,igen erős légfrissítővel keveredve.Szellőztetés sem segített. Kértünk egy másik szobát. Itt már csak csatorna szag volt.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük az építő jellegű kritikát is, igyekszünk tanulni, fejlődni belőle. Reméljük, hogy legközelebbi látogatásuk során sikerül bizonyítani Önöknek !

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a szálloda, a környezete.
Remek volt az ételek minősége, mennyisége, változatos.
Kedves segítőkész személyzet.
A Wellness rész is nagyon jó volt.
Pihentető nyugodt hétvégét töltöttünk el.
Kedves Angéla!

Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Bízunk abban, hogy lesz még alkalmunk vendégeink között üdvözölni Önöket.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
A dohányzásra kijelölt hely az ablakunk alatt volt. Nyitott ablaknál kellemetlenül bejött a dohány szag. Mi nem dohányzunk, így ez okozott némi kellemetlenséget. Minden más tökéletes volt! Köszönjük! Zefi és Andi
Kedves Zefi és Andi!

Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy időt szántak arra, hogy részletesen beszámoljanak észrevételeikről. Ezen visszajelzések nagyban segítenek nekünk abban, hogy folyamatosan fejleszteni tudjuk szolgáltatásaink színvonalát, emelve ezzel vendégeink elégedettségét.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Minden megfelelt a 4 csillagnak (hotel) megfelelő várakozásunknak. Az étkek változatosságára sem lehet panasz. A tálalás, a szervíz rendben volt. A minőséggel akadt problémánk (pl. szárazra sütött csirkemell), de ilyen előfordul. Pech, hogy pont egy hozzáértőnek jutott. Húsz éve voltunk egyszer (először) Önöknél, azóta minden az előnyére változott.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 29.
Kedves Vendégünk!

Nagyon nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és kellemes élményekkel gazdagodtak. Nagyon sajnáljuk, hogy az ételek minősége némiképp csalódást okozott, a jövőben nagyobb figyelmet fogunk fordítani a gondosságra és precizitásra. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket az ezernyi programot kínáló Lillafüreden!

Galyatető TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Szenzációs minden kiszolgálás,szoba ez idáig a legstinvobalasabb ahol jártunk csak ajánlani tudom

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezéssünkor, egy nem túl kedves hölgy fogadott minket,aki azt sem kérdezte, hogy jártunk már ezen a helyen, semmilyen programot nem ajánlott, pedig még regisztrálnia sem kellet, mert ezt már mi előre megtettük, gyorsan elmondta merre van a szobánk , és kész.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.482 - 27.002,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Róma Apartmanház
Bogács
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 25.800 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.30-ig
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 27.470 - 32.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, kültéri fitness park használattal, teremgarázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka már 13.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 27.002,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
D&A Apartmanház Egerszalók
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX