Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
2. helyezett Lillafüred

3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Udvarias, kedves személyzet. Széles választékú, bőséges reggeli és vacsora. Romantikus, nyugodt környezet. Wellnes részleg kellemes, csak az éjszakai fürdőzés napján kissé hideg volt a víz.
Válasz az értékelésre - 2019. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését a szállodánkban töltött napokra. Az éjszakai fürdőzésen még igyekszünk tökéletesíteni, hogy ez is igazi élménnyé válhasson! Vendégeink véleménye, javaslata fontos és hasznos visszajelzés számunkra, mert azon területekre világítanak rá, melyekre fokozottabb figyelmet kell fordítanunk a tökéletesebb vendégélmény érdekében.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Végre teljesült a vágyunk, hogy belülről is megnézhessük a régi szakszervezetis üdülésünk helyszínét. Rá sem lehet ismerni olyan csodás lett. Valódi palotában érezhettük megunkat. Az étkezések alatt finom zene szólt, ami még fokozta a remek ételek okozta jó érzést. A toronyból csodálatos panoráma tárult a szemünk elé. A wellness csúcs és alig vannak benne.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Sok év alatt már az ötödik alkalom volt ,hogy a hotelben tölthettünk pár napot. Számunkra mindig is szép emlék marad. Az ellátás kitűnő volt,mindkét étkezésnél több választási lehetőséggel. Nagyon tettszettek az étkezés alatti élő zenék . A harmonika kíséretével szívesen eltöltöttünk volna egy hangulatos , táncos zenés estét a társalgóban mint a régi szép időkben.
Válasz az értékelésre - 2018. december 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a szíves ajánlást, a kedves szavakat és a zenei javaslatot, mindenképpen megfontoljuk visszajelzésüket. Reméljük, még nagyon sokszor lesz alkalmunk fogadni Önöket Lillafüred szívében, a Palotaszállóban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális. A szálloda bemutatása, idegenvezetéssel kihagyhatatlan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és külön köszönet a pozitív értékelő véleményért, számunkra is feltöltő és inspiráló vendégeink elégedettségéről olvasni :) . Visszavárjuk Önöket a Bükk szívében! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Évek óta a Palota Szálló vendégei vagyunk, 3-4 napra évente. Várhatóan a jövőben is ugyanezt fogjuk tenni. Szerintem Lillafüred Magyarország legszebb helye. Mindig nagyon jól éreztük magunkat a szállóban.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy újra szállodánkat választották! Lillafüred valóban mindenkit elvarázsol, a mi életünkben is örök szerelem e táj, mely minden évszakban tartogat meglepetéseket számunkra! Érdemes felfedezni időről időre 😊 Boldog lehet az a kisunoka, aki ilyen csodálatos és gondoskodó nagymamával tölti a szünidőt!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte. A szobában az ágyak kényelme (kifeküdt matrac) és a szőnyeg állapota (vörösbor foltok) a lötyögő WC tető hagyott kívánni valót.
Válasz az értékelésre - 2018. október 15.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Véleményük fontos számunkra, köszönjük, hogy őszintén megosztják velünk tapasztalataikat, a jövőben fokozottabb figyelmet fogunk fordítani a szobában jelzett problémákra.
Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.

Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 16.720,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton élőzenés, műsoros esttel, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.15. - 2019.02.17.
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2020.01.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.15. - 2020.01.20.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátást, üdvözlőitallal, húsvéti vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.544 - 14.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, szombatonként vezetett túrával, hétvégén élőzenével, Mátrasegway utalvánnyal, ingyenes wifivel, parkolással
Érvényes: 2019.06.13-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 25.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hunguest Hotel Flóra Eger
A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)
Aurora téli napok (min. 2 éj)

LillafüredX