Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és pihenni. Gyönyörű hely. Mindenkinek tudom ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves László Péter!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen szép és kedves értékeléssel összegezték tapasztalataikat és sikerült feltöltődniük és kellemes élményekkel gazdagodniuk! Külön köszönjük, hogy kiemelték éttermünk kínálatát és minőségét. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét üdvözölhetjük Önöket szállodánkban a mesés Lillafüreden!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness hétvégéhez!
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Norbert!
Számunkra is boldogság ilyen beszámolót olvasnunk! Nagyon örülünk, hogy fantasztikusan érezték magukat! 😊 Reméljük, hogy még sokszor lesz alkalmunk gondoskodni a pihenésükről! sok szeretettel várjuk Önöket Lillafüreden!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 13.
Kedves Dávid!
Nagyon köszönjük, hogy időt szántak arra, hogy megosszák más vendégekkel is véleményüket, tapasztalataikat, mely sok segítséget nyújt azon vendégek számára is a döntéshozatalban, akik még nem fedezték fel Észak-Magyarország mesés gyöngyszemét, Lillafüredet és a nosztalgikus Palotaszállót. Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Csodálatos, mesebeli környezet. A táj amely körülveszi a szállodát lenyűgöző. A személyzet és a szállás pompás, az ételek sokfélék, de ízviláguk szegényes.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Reméljük, hogy lesz még alkalmunk bizonyítani Önöknek és további kellemes pihenést és szép élményeket garantálni a festői Lillafüreden!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Gyönyörű környezetben ragyogó fekvésű,egyedülálló elegáns,patinás szálloda. A teraszosan kialakított külső,valamint a szálloda épülete által körülzárt belső park kertészeti remekmű.A szálloda egyik oldalán egy vízesés,a másik oldalán a Hámori tó,szemet gyönyörködtető látvány.
Az ételek kifogástalanok,választékosak különlegesek, mégis házias ízűek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Katalin!
Nagyon köszönjük a kedves és elismerő szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, kellemes élményekkel telt a pihenés és Önöket is magával ragadta Lillafüred lenyűgöző szépsége!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkban és a mesés Lillafüreden!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült bacon szalonna, a frissen sült tükör tojás, este a frissen sütött húsok.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük részletes beszámolóját, magas értékelését és ajánlását! Ugyanakkor sajnálattal olvastuk, hogy vacsorakínálatunk nem nyerte el tetszését. A Palotaszállóban kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a szép környezet mellett az ízek harmóniájával is hassunk az érzékekre. További fokozott figyelmet fogunk fordítani kínálatunk összeállítására és színesítésére.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon megtisztelő kiemelkedő értékelése! Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk abban, hogy legközelebbi alkalommal is megtisztelnek választásukkal. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket Lillafüreden!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Eszter!
Nagyon köszönjük véleményét, visszajelzését, mely segíti javítani, fejleszteni szolgáltatásaink színvonalát! Külön köszönjük észrevételét az öltözködésre vonatkozóan! Vendégeink figyelmét igyekszünk felhívni a megfelelő öltözék használatára a vacsoránál vendég tájékoztatónkban, illetve az étterem bejáratánál található piktogramok segítségével.
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.01. - 2021.06.06.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Imola Hostel
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2020.08.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX