Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
2. helyezett Lillafüred

3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Sok év alatt már az ötödik alkalom volt ,hogy a hotelben tölthettünk pár napot. Számunkra mindig is szép emlék marad. Az ellátás kitűnő volt,mindkét étkezésnél több választási lehetőséggel. Nagyon tettszettek az étkezés alatti élő zenék . A harmonika kíséretével szívesen eltöltöttünk volna egy hangulatos , táncos zenés estét a társalgóban mint a régi szép időkben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális. A szálloda bemutatása, idegenvezetéssel kihagyhatatlan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és külön köszönet a pozitív értékelő véleményért, számunkra is feltöltő és inspiráló vendégeink elégedettségéről olvasni :) . Visszavárjuk Önöket a Bükk szívében! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Évek óta a Palota Szálló vendégei vagyunk, 3-4 napra évente. Várhatóan a jövőben is ugyanezt fogjuk tenni. Szerintem Lillafüred Magyarország legszebb helye. Mindig nagyon jól éreztük magunkat a szállóban.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy újra szállodánkat választották! Lillafüred valóban mindenkit elvarázsol, a mi életünkben is örök szerelem e táj, mely minden évszakban tartogat meglepetéseket számunkra! Érdemes felfedezni időről időre 😊 Boldog lehet az a kisunoka, aki ilyen csodálatos és gondoskodó nagymamával tölti a szünidőt!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte. A szobában az ágyak kényelme (kifeküdt matrac) és a szőnyeg állapota (vörösbor foltok) a lötyögő WC tető hagyott kívánni valót.
Válasz az értékelésre - 2018. október 15.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Véleményük fontos számunkra, köszönjük, hogy őszintén megosztják velünk tapasztalataikat, a jövőben fokozottabb figyelmet fogunk fordítani a szobában jelzett problémákra.
Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon szuper hely!
Gyönyörű a környék! Aki kirándulni és pihenni vágyik, annak ajánlom!
A személyzet nagyon kedves és segítőkész! A szoba pedig kényelmes!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és köszönjük értékelésüket! Visszavárjuk Önöket a csodás Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Csodálatos napokat töltöttünk a párommal ebben a csodaszép környezetben.A szálloda elhelyezkedése fantasztikus környezetben van.A személyzet udvarias.A szoba tiszta, a kilátás csodálatos,a wellness megfelelő.Nagyon jól éreztük magunkat az ételek is finomak voltak!Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 16.720 - 18.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Szeleta
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.01.06-ig
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2019.01.01.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2018.12.23-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Apartman
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 16.940 - 18.993,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)

LillafüredX