Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 13.
Kedves Dávid!
Nagyon köszönjük, hogy időt szántak arra, hogy megosszák más vendégekkel is véleményüket, tapasztalataikat, mely sok segítséget nyújt azon vendégek számára is a döntéshozatalban, akik még nem fedezték fel Észak-Magyarország mesés gyöngyszemét, Lillafüredet és a nosztalgikus Palotaszállót. Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Csodálatos, mesebeli környezet. A táj amely körülveszi a szállodát lenyűgöző. A személyzet és a szállás pompás, az ételek sokfélék, de ízviláguk szegényes.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Reméljük, hogy lesz még alkalmunk bizonyítani Önöknek és további kellemes pihenést és szép élményeket garantálni a festői Lillafüreden!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Gyönyörű környezetben ragyogó fekvésű,egyedülálló elegáns,patinás szálloda. A teraszosan kialakított külső,valamint a szálloda épülete által körülzárt belső park kertészeti remekmű.A szálloda egyik oldalán egy vízesés,a másik oldalán a Hámori tó,szemet gyönyörködtető látvány.
Az ételek kifogástalanok,választékosak különlegesek, mégis házias ízűek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Katalin!
Nagyon köszönjük a kedves és elismerő szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, kellemes élményekkel telt a pihenés és Önöket is magával ragadta Lillafüred lenyűgöző szépsége!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkban és a mesés Lillafüreden!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült bacon szalonna, a frissen sült tükör tojás, este a frissen sütött húsok.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük részletes beszámolóját, magas értékelését és ajánlását! Ugyanakkor sajnálattal olvastuk, hogy vacsorakínálatunk nem nyerte el tetszését. A Palotaszállóban kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a szép környezet mellett az ízek harmóniájával is hassunk az érzékekre. További fokozott figyelmet fogunk fordítani kínálatunk összeállítására és színesítésére.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon megtisztelő kiemelkedő értékelése! Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk abban, hogy legközelebbi alkalommal is megtisztelnek választásukkal. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket Lillafüreden!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Eszter!
Nagyon köszönjük véleményét, visszajelzését, mely segíti javítani, fejleszteni szolgáltatásaink színvonalát! Külön köszönjük észrevételét az öltözködésre vonatkozóan! Vendégeink figyelmét igyekszünk felhívni a megfelelő öltözék használatára a vacsoránál vendég tájékoztatónkban, illetve az étterem bejáratánál található piktogramok segítségével.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű. A wellness részleggel kicsit elégedetlen voltam.
Kedves Vendégünk!
Számunkra is nagy élmény vendégeink örömteli sorait olvasni, nagyon köszönjük, hogy megosztották velünk. Lillafüred minden évszakban ezernyi élményt és programlehetőséget kínál, érdemes felfedezni, megismerni valamennyit! Sok szeretettel visszavárjuk Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Tökéletes volt minden , egyetlen aprócska megjegyzés, hogy azokban a szobákban, ahol nincs erkély, nyári időszakban nem igazán lehet megszárítani a fürdőruhákat és a törölközőket. De imádtam minden percét. A személyzet roppant előzékeny és kedves, a konyha inkább hat csillag, mint öt. A telt ház ellenére sem volt zsúfoltság sem az étteremben, sem a wellnessben.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük pozitív értékelésüket és kedves véleményüket! Nagy öröm számunkra, ha szép élményekről számolnak be vendégeink. A fürdőruhák és törülközők szárítására a jövőben jobban oda fogunk figyelni. Szeretettel várjuk vissza Önöket a mesés Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi, patinás békebeli szálló,a mai kornak megfelelő kényelmi felszereltséggel, méltó hírnevéhez. Gyönyörű környezet, remek fekvés. Érdemes felmenni a toronyba és megnézni a szálló történeti kiállítást, no meg a kilátást. Profi személyzet, kedves családias hangulat a nagy méretek dacára.
Kedves Vig Zoltán!
Nagyon köszönjük csodálatos értékelését! Számunkra is öröm olvasni vendégeink véleményét, milyen szolgáltatásokat és attrakciókat fedeztek fel szállodánkban és Lillafüreden! Külön köszönjük az ajánlást is, mindenképpen érdemes a csigalépcsőn felmenni a toronyba, páratlan a kilátás! Sok szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben, remek programokkal, melyekre kedvezményes belépők is kaphatók a recepción. Udvarias kiszolgálás, finom és különleges ételek, előzékenység és tisztaság. A szobák kicsit szűkösek, ha pótágy is szükséges.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották. Legközelebbi látogatásuk alkalmával ajánljuk tágas lakosztályainkat, ahol a két légtérben kényelmesen elférnek családos vendégeink. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket a gyönyörű Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sókamra használattal, parkolás, internet elérhetőség
Érvényes: 2020.12.22-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.27-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.27-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kincsvadászattal, kedvezményes éttermi fogyasztással
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.28-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 40.305,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

LillafüredX