Szepi Úr
2000

Szepi Úr adatlapja

Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2019.10.15
Utoljára itt2019.10.15

Gyenge 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Ami tetszett:
A felszolgálók és a wellness részen dolgozók udvariasak és segítőkészek. A szaunamester remekül végzi a dolgát (egy élmény a szeánszokon résztvenni). Az étteremben bőséges és változatos ételek,kedves és gyors kiszolgálás. Ami NEM tetszett:
- a beltéri medence kicsi
- foltos padlószőnyeg
- rossz hangszigetelés az ajtókon (minden behallatszik a folyosóról!
Átlagos 2019. október 15.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra. Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett! A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett választani mindenkinek kényere - kedvére,bár hiányoltam a Séf urat a pult mögül.
Hotel Wellamarin válasza
Tisztelt Vendégünk, Köszönettel fogadtuk visszajelzését és a sok-sok pozitív gondolatot. Az igen aktív pókokkal igyekszünk felvenni a versenyt,mely kapcsán köszönjük észrevételét.
Köszönjük továbbá az észrevételét,mely vonatkozásában kollégánk nem érdeklődött a tartózkodás során tapasztaltakról,továbbá véleményükről, azonban engedje meg,hogy visszautasítsuk ezen elméletet, miszerint vendégeink csak "fizessenek".
2019. november 5., , Hotel Wellamarin