SzGy

SzGy adatlapja

Regisztráció2015.11.22
Utoljára itt2023.10.31

Átlagos 2015. november 22.barátokkal járt itt
Többször jártam itt, egész évben nyitva vannak. Számlát, blokkot, nyugtát egyik évszakban sem láttam. De, hogy minden bemondásra megy, látom másnak is csípte a szemét! Egy kockás füzetbe írogatják a rendeléseid, ha fizettél kisatírozzák. Az amúgy nem gyenge árakra is rátesznek a bemondásos "árképzéskor", és mivel nem előtted mérik le, s már megetted, amikor fizetsz, kész tények elé vagy állítva.
Kiváló 2022. július 24.családjával járt itt
Klasszikus fogado a belváros legszebb részen. A konyha friss, modern. Ha nem mindegy mit, hol és milyen felszolgalasal fogyasztasz ez az a hely.
Felhasználó fényképei:
Belga Étterem & Söröző Debrecen - Belga Étterem & Söröző Debrecen - Belga Étterem & Söröző Debrecen -
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 8. járt itt
A 13000-es város 6(! ) műzeumának egyike, a leginkább gyerekbarát. Érthető, hogy a fürediek büszkék a vitorlás hagyományokra, Szécshényi itt (ebben az épületben) alapított hajókészítő üzemet, innen (a vízről) indul az idén 50edszer a Kék szalag, Európa legnagyobb vitorlás versenye, a városi klub (BYC) versenzője Érdi Mária olimpiai kvóta esélyes.