Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Noszlopy Gáspár út 9.

Jóbarátok halsütöde Balatonalmádi a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A Balatonalmádi Budatava strandnál található halsütőnél évek óta megállunk egy jó sült halért. Az egység megnevezéséhez híven valóban jó barátok lehetnek, hiszen kezük alatt ég a munka, hihetetlen összehangolt tempóban dolgoznak a srácok a legnagyobb forgalomban is. A sült halak frissek, finomak, ropogósak, kellően sózottak és jól átsültek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
A férjem a tavaszi rendes Balaton-körbetekerése során bukkant a helyre, és hazatérvén ódákat zengett az ott evett halról. Megígérte, hogy a nyaralásunkat idén ebben a strandbüfében nyitjuk egy sült fogas ebéddel, kerül amibe kerül. Merthogy sokba. Megérkezvén szembetűnő, hogy az emberek szeretik a helyet, rengetegen vannak, de a személyzet pörgeti, a pultnál leadod a rendelésedet, kapsz kis jelzőszerkezetet, pittyog, ha kész, és akkor fizetsz.

wolferl TOP étteremértékelő
2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely kialakítása nagyon jó, különösen az tetszett, hogy a halsütöde a Balaton partján van és egy játszótérben végződik, itt a kislányunk jókat játszhatott, miközben mi még falatoztunk. A kiszolgálás azonban átlagos, és sajnos maga a sült hal sem igazán izgalmas. Persze a hekk nem valami különleges fogás, de azért ugyanitt a városban a part mentén ennél sokkal finomabban elkészített halat is ettünk már.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
Ajánlást követve pár évvel ezelőtt fedeztük fel a Jóbarátok Halsütödét. [Moderálva - a szerk. ] Minden évben 2-3 alkalommal betértünk sülthalat fogyasztani. Most halászlére fájt a fogunk, mivel eddig csak finom falatokat, udvarias kiszolgálást tapasztaltunk - újra betértünk. Már a rendelés felvételnél kiderült ismét jó választás volt: a hallébe több fajta hal húsát kínálták fel, belsőséggel is lehetett választani.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Sajnos már a Balaton partján is ritkán lehet jó halsütödéket találni, ez talán még az egyik a szórványosan előfordulók közül. A halászlé kifejezetten jó, nem sűrű, de kellemes ízű és megfelelő benne a hal mennyisége is. Tudják, hogy a fogast, süllőt mennyire kell megsütni, általában minden sült hal jóízű szintén.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 26.
Bobozás után ugrottunk be a gyerekkel egy kis vacsit magunkhoz venni. Rendeltünk pizzát, hekket és keszeget. Nem érzékeltük a várakozási időt, mert közben lesétáltunk a partra és gyönyörködtünk a tengerünkben. A pizza jó lenne, csak senki ne kérjen rá kukoricát, mert azt csak úgy fagyasztva rászórják, így nagyon kemény, ragacsos marad.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam itt, egész évben nyitva vannak. Számlát, blokkot, nyugtát egyik évszakban sem láttam. De, hogy minden bemondásra megy, látom másnak is csípte a szemét! Egy kockás füzetbe írogatják a rendeléseid, ha fizettél kisatírozzák. Az amúgy nem gyenge árakra is rátesznek a bemondásos "árképzéskor", és mivel nem előtted mérik le, s már megetted, amikor fizetsz, kész tények elé vagy állítva.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha kánikulai hétvége, akkor Balaton. Ha Balaton, akkor sült hal. Ebben a sütödében frissen, ropogósra sütve kaptam a fogast. Péntek este volt, a pultnál megrendelt ételeket az asztalunkhoz kaptuk. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet kedves, mosolygós. Mivel mindennel elégedettek voltunk, vasárnap visszatértünk, hogy az otthoniaknak vigyünk egy kis kóstolót.

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
2020.12.02. - 2021.12.03.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.856 - 66.385,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2021.08.31.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.03.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.08. - 2020.12.20.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonalmádi
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Jóbarátok halsütöde BalatonalmádiX