szilvijoe

szilvijoe adatlapja

Regisztráció2017.02.21
Utoljára itt2017.07.16

Gyenge 2017. február 21.a párjával járt itt
Kedvesemmel 2 éjszakára szálltunk meg a vendégházban. A fogadtatás szenzációs volt:) Mikor voltam olyan merész és az udvaron lévő férfi embertől megmertem kérdezni, hogy odavalósi e, mert telefonon egy hölggyel beszéltem. Mint jó házigazda azonnal leteremtett, hogy hogy merem még csak feltételezni is, hogy ő nem a tanya tulajdonosa.
Klumpás Tanya válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon sajnálom, hogy rossz érzésekkel távoztak. Valóban nagyon hidegek voltak és nem tudtunk melegebbet varázsolni. A február nem igazán a szabadtéri bográcsozásról szól, de mindenképpen szólhattak volna konkrétabban már nap közben, hogy este bográcsozni szeretnének a szakadó esőben és másnap este pedig szalonnát sütni.
2017. február 28., Klumpás Tanya , Klumpás Tanya
Szörnyű 2017. június 15.családjával járt itt
Csodaszép helyen, ötletesen kialakított belső és külső rész. Pont ezért is próbálkoztam idén enni, inni, megpihenni utam során ezen a helyen. Meglepetésemre, nem szolgáltak ki minket, mert állítólag zárva voltak. Nem értettem, hogy akkor miért vannak a teraszra kirakva a székek és az asztalok, miért van kitéve a tábla,miért van nyitva a bejárati ajtó és főként azt, mások miért kávéznak, iszogatnak bent illetve a teraszon.
Gyenge 2017. július 15.a párjával járt itt
Párommal párszor ebédeltünk itt, mert gyakran útba esett, és mert a kinti részre beengedték a kiskutyánkat is. A pincérek igazi vendéglátók, rugalmasak, kedvesek, ügyesek. De sajnos az ételek 90%ban pocsékak voltak, vagy hidegek. Érezhetően olcsó alapanyagok, fűszereket nem mernek használni, és gyakran felmelegített. . .