Klumpás Tanya? Kösz, nem...

Klumpás Tanya HosszúhetényKlumpás Tanya Hosszúhetény a térképen

Gyenge 2017. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. február 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kedvesemmel 2 éjszakára szálltunk meg a vendégházban. A fogadtatás szenzációs volt:) Mikor voltam olyan merész és az udvaron lévő férfi embertől megmertem kérdezni, hogy odavalósi e, mert telefonon egy hölggyel beszéltem. Mint jó házigazda azonnal leteremtett, hogy hogy merem még csak feltételezni is, hogy ő nem a tanya tulajdonosa. Ettől máris "jobb kedvem" lett, és alig vártam az elkövetkezendő napokat:) A szállás amúgy nagyon szép és tiszta volt. Sajnos a fűtéssel akadtak gondok,ugyanis minimális fa volt bekészítve a kandalló mellé, a radiátorok pedig hidegek voltak egész nap, estére pedig épphogy csak langyosak. Tél lévén, azért jó lett volna nem fagyoskodni, de így legalább elmaradt a pizsiben reggelizés feelingje:)
Mint utóbb kiderült, nagyok voltak az igényeink, mert egyik este bográcsozni, másik este pedig szalonnát szerettünk volna sütni. A bográcsozáshoz kaptunk némi aprófát, ami igazából konkrétan sz...t sem ért ahhoz, hogy a pincepörkölt elkészüljön, de azért félig csak sikerült elkészíteni:( A szalonna sütéshez mikor kértem a fát, már pofavágás volt, majdnem hogy sértődés a házigazda részéről.Természetesen ismét aprófa, amit a tűzrakóhely mellé b..tt le, anélkül,h szólt volna. Mindez azért bosszantó, mert a hölgytől direkt megkérdeztem telefonon, hogy kapunk e fát a "nagy" igényeinkhez, kell e érte fizetni, vagy vigyünk e magunkkal stb. A válasz az volt, h nem kell vigyünk, természetesen kapunk mindent. Végül is kaptunk, csak spórolósba.
Sok helyen jártam már, szálltam meg, de még egyszer sem éreztem magam megtűrt személynek, és még egy házigazda sem volt ennyire barátságtalan velem. Sajnálatos, hogy így alakult, mert igazán szép helyen van,de mi biztosan nem kérünk többé a "vendégszeretetükből", inkább sátrazunk, és veszünk fát magunknak.
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval