7349 Szászvár, Bartók Béla u. 2

grill ételek ...
Gépzene:
magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Kiss György terem - max. 40 fő
Soproni

Vadrózsa Vendéglő Szászvár képei

Szállások Szászvár városában
Wellness csomagok Szászvár városában

Vadrózsa Vendéglő Szászvár vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Voltunk Szászvár-on a Vadrózsa vendéglőben, annyira szép volt, és úgy megvagyok elégedve, hogy az csak na. [moderálva - a szerk. ]
Kiss György híres szobrászunk egykori házában. Csodálatos környezetben,
előzékeny és kedves kiszolgálásban volt részünk, Koppány unokám is barátra talált, a vendéglősék fia Imike személyében, aki szintén öt éves, Valamint Viktor a hal személyében, aki a gyönyörű és hatalmas akváriumban tartózkodott, bár tuti szívesebben játszott volna a két fiúcskával.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép helyen, ötletesen kialakított belső és külső rész. Pont ezért is próbálkoztam idén enni, inni, megpihenni utam során ezen a helyen. Meglepetésemre, nem szolgáltak ki minket, mert állítólag zárva voltak. Nem értettem, hogy akkor miért vannak a teraszra kirakva a székek és az asztalok, miért van kitéve a tábla,miért van nyitva a bejárati ajtó és főként azt, mások miért kávéznak, iszogatnak bent illetve a teraszon.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenben megfelelt egy igazi házias ízekkel szolgáló, barátságos személyzettel rendelkező, hangulatos étterem feltételeinek. A belső pincerész különleges környezete szépen terítve várt bennünket. Az italt azonnal hidegen, az ételt rövid időn belül, szépen tálalva, megfelelő adagokban kaptuk. Köszönet az udvarias kiszolgálásért, és a remek vacsoráért.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3.
Kellemes tiszta környezetben, egy régi stílusú épületben található az étterem. Egy kerthelyiségként funkcionáló teraszról juthatunk az étterembe, ami három fő részből áll, az emeleti étteremből, egy pince teremből, és a bár-presszó részből. Én előre foglaltam asztalt, mivel meglepetésnek szántam a vacsorát.

Legnépszerűbb csomagok Szászváron és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 17.409,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Gere Nyaralóház
Harkány
2021.08.12. - 2020.08.12.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-5 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, ajándék fagylalttal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.12.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.06.17.

Szállodák Szászvár környékén
Ametiszt Hotel Szászvár
Thermal Hotel Harkány Szászvár
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Szászvár
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

Vadrózsa Vendéglő SzászvárX