7349 Szászvár, Bartók Béla u. 2

grill ételek ...
Gépzene:
magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Kiss György terem - max. 40 fő
Soproni

Vadrózsa Étterem Szászvár képei

Szállások Szászvár városában
Wellness csomagok Szászvár városában

Vadrózsa Étterem Szászvár vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Voltunk Szászvár-on a Vadrózsa vendéglőben, annyira szép volt, és úgy megvagyok elégedve, hogy az csak na. [moderálva - a szerk. ]
Kiss György híres szobrászunk egykori házában. Csodálatos környezetben,
előzékeny és kedves kiszolgálásban volt részünk, Koppány unokám is barátra talált, a vendéglősék fia Imike személyében, aki szintén öt éves, Valamint Viktor a hal személyében, aki a gyönyörű és hatalmas akváriumban tartózkodott, bár tuti szívesebben játszott volna a két fiúcskával.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép helyen, ötletesen kialakított belső és külső rész. Pont ezért is próbálkoztam idén enni, inni, megpihenni utam során ezen a helyen. Meglepetésemre, nem szolgáltak ki minket, mert állítólag zárva voltak. Nem értettem, hogy akkor miért vannak a teraszra kirakva a székek és az asztalok, miért van kitéve a tábla,miért van nyitva a bejárati ajtó és főként azt, mások miért kávéznak, iszogatnak bent illetve a teraszon.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenben megfelelt egy igazi házias ízekkel szolgáló, barátságos személyzettel rendelkező, hangulatos étterem feltételeinek. A belső pincerész különleges környezete szépen terítve várt bennünket. Az italt azonnal hidegen, az ételt rövid időn belül, szépen tálalva, megfelelő adagokban kaptuk. Köszönet az udvarias kiszolgálásért, és a remek vacsoráért.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3.
Kellemes tiszta környezetben, egy régi stílusú épületben található az étterem. Egy kerthelyiségként funkcionáló teraszról juthatunk az étterembe, ami három fő részből áll, az emeleti étteremből, egy pince teremből, és a bár-presszó részből. Én előre foglaltam asztalt, mivel meglepetésnek szántam a vacsorát.

Legnépszerűbb csomagok Szászváron és környékén
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2021.06.23. - 2022.06.23.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.22.
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.25. - 2021.12.22.
Sándor Hotel
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel
2021.06.01. - 2021.07.31.

Szállodák Szászvár környékén
Ametiszt Hotel Szászvár
Thermal Hotel Harkány Szászvár
Tókert Fogadó Szászvár
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)

Vadrózsa Étterem SzászvárX