Sziszi72

Sziszi72 adatlapja

Regisztráció2018.01.07
Utoljára itt2018.01.07

2018. január 7.a párjával járt itt
Meg volttam elégedve összeségében,a Hotel személyzetével.Szobák tisztaságával,fürdő tisztasága,víz hőmérséklete is jó volt!Ételek nagyon finomak voltak! Amit hiányolttunk, az esti program ,csak biliárd asztal volt semmi más szórakoztató elem!
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. A program kínálatunkra tett észrevételt is köszönjük szépen, javaslatát szem előtt tartjuk.
2018. január 15., , Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Teljesen meg voltunk a férjemmel elégedve. Wellness jó volt. Tisztaság volt mindenhol. Személyzet kedves, figyelmes. Ételek nagyon finomak voltak. Bőséges választék a reggelinél, és a vacsoránál. Új épületben voltunk, szobával nem voltunk annyira elégedettek. Linoleum volt a szobába, ami számunkra furcsa volt egy 4 csillagos Hotelben, és az is elég csúnya.
Silver Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
A kellemetlenségekért elnézését kérjük, ezeket továbbítottuk az illetékes részlegeink felé.
Reméljük, ismét szállodánk vendégei között köszönthetjük Önöket.
2022. március 16., , Silver Hotel