szoesziw

szoesziw adatlapja

Regisztráció2018.08.23
Utoljára itt2019.06.23

Szörnyű 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
Ne tévesszen meg senkit a net! ! Nem épp a legjobb 5 miskolctapolcai étterem közé tartozik. Pont nyitásra értünk oda,de mivel a gyerekünk nagyon éhes volt ezért nem álltunk csak odébb. Bár megtettük volna! )Szörnyű,génytelen! Nyitás előtt elvárható, hogy legalább összesöpörjenek.
Átlagos 2018. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Egy-két helyen jártunk már, panziótól a ****-ig, de reggelire a tojásrántottáért - ezt a hotelt kivéve -pluszban fizetni még sehol sem kellett. Az ételek egyébként finomak voltak. Az egyik ágy minden fordulásnál nyikorgott, a műanyag WC-ülőke annyira kopott volt, hogy először koszosnak hittem. A wellness átlagos.
Kiváló 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
15 évvel ezelőtt jártam itt először, egy üzleti ebéd kapcsán ,de már akkor volt a helyben valami megragadó, mert 12 év után is emlékeztem rá, hogy itt finom volt az étel és újra betértem, de már családdal. Azóta, ha Balaton déli partján járunk, mindig itt ebédelünk! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon finom , bőséges adagok.