szucsm2

szucsm2 adatlapja

Regisztráció2019.07.15
Utoljára itt2023.08.30

2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kényelmes szoba, szép kilátás ( standard erkélyes szoba 5. emelet ) Nagyon csendes helyen van a szálloda, jól tudtunk aludni. Az ételek bőségesek. Ízlések és pofonok, hogy kinek mi ízlik. Mi azért mindig találtunk olyat amivel jól laktunk. A reggeli volt nekünk a legfinomabb. A fürdőbe az átjárás nagyon kényelmes.
Átlagos 2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Szállodavendégként voltunk a fürdőben. Ez így kényelmes volt. A fürdő olyan mint a képeken. Nagyon látványos. Sok a csúszda, rengeteg az ember, kígyóznak a sorok. Sokféle/ fajta szauna van a szaunavilágban. Viszont a tisztaság enyhén szólva is kritikán aluli. A csúszdákhoz vezető lépcsőház egy bűzbarlang.
Szörnyű 2021. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Nem zavarta a kedves ott dolgozókat, hogy éppen eszünk. Az volt a legnagyobb bajuk, hogy a barna székek keveredtek a krémszínűvel az asztaloknál. Löködtek minket, dobálták jobbra balra a székeket. Borzasztó hangzavart csinálva ezzel, semmibe véve azt, hogy ennénk éppen. Azt vártuk, hogy mikor rántja ki alólunk a barna székeket az zajongó, csapkolodó úriember.