szunyiszilvi

szunyiszilvi adatlapja

Regisztráció2015.10.28
Utoljára itt2019.10.07

Kiváló 2015. október 28.családjával járt itt
Nagyon kedves és gyors a kiszolgálás,finomak,böségesek az adagok. Kívűló ízkombináciok és remek akciok vannak. Hangulatos,barátságos gyermekbarát hely,halk zenévelTiszta rendezett hangulat világitással felszereltKülön terem is található ahol meglehet szervezni összejöveteleket. tagsági kártyát is lehet váltani mellyel olcsóbban juthatunk az ételekhez,italokhoz.
Kiváló 2016. április 25.családjával járt itt
Öt csillagos helynek tartom. Remek ételek vannak megfizethető áron. Kellemes hangulatos tiszta hely. A fogások hatalmasak a kiszolgálás első osztályú. finom borokat tartanak és finom a pizzájuk is. Nagyon kedvesek a dolgozók,semmiben sincs hiány. Mindenkinek bátran ajánlom akinek erre vezet az utja,hiszen nem fog csalódni.
Kiváló 2019. október 7.gyerekekkel járt itt
Mi már többször jártunk itt párommal vacsorázni évfordulokon és több családi esemény is zajlott már itt,esküvök,házassági évfordulok,szülinapok. . . Az ételek kiválóak,nem kell sokat várni gyorsan elkészülnek nagy adagok vannak és minden nagyon finom. A személyzet maximálisan helyt áll,rend és tisztaság van mindenhol.