2660 Balassagyarmat, Szabó Lőrinc u. 16

H-Szo 11:00-22:30
V 12:00-22:00
étterem, bisztró, vendéglő
cseh, magyar
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, pop
magyar, angol, német, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Krusovice, Budweiser

Svejk Vendéglő Balassagyarmat bemutatkozása

Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Különböző rendezvények lebonyolítását vállaljuk, mint például esküvők ( külső helyszínen is), rendezvények, családi , munka megbeszélések .
Nyári időszakban 100 fős ... Tovább >>
Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Nyári időszakban 100 fős kerthelyiséggel rendelkezünk.
Éttermünk 14 éve működik, széles törzsvendég körrel büszkélkedhetünk.

Svejk Vendéglő Balassagyarmat képei

Svejk Vendéglő Balassagyarmat vélemények

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
Az Ittjártam oldal ajánlására kerestük fel. A központtól egy rövid gyaloglásra található, de az étteremmel szemben van saját parkoló is. Egy személyes tálat kértünk kettőnknek, ami a jóízű levesek után bőven elég volt. A kínálat elég változatos, az étel jó, habár nem különleges. Tetszett, hogy a vízhez citromot is felszolgáltak. Az árak nagyon kedvezőek.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Előre foglalt különteremben, kisebb rendezvényen vacsoráztunk./Előtte előadáshoz vetítési lehetőség is volt./ Húsleves, vegyes sültek, többféle köret, savanyúság, minden bőséges és finom volt. A hely barátságos, kényelmes. Tiszta, jól felszerelt mellékhelyiség. Udvarias pincérek. Mindenkinek ajánlom.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Odafigyeltek a különleges kérésekre is, mint a gluténmentességre, finom, bőséges ételek, jó áron, figyelmes személyzettel. Én finom csülköt ettem pékné módra, a párom Palóc pecsenyét evett, minden nagyon finom volt. alig bírtuk megenni, bőséges volt. Ebéd után kávéztunk. Többféle étel közül választhattunk, volt hal, csirke, disznó, vegetáriánus, leves, volt menü ajánlat is, aki azt kért.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Mi már többször jártunk itt párommal vacsorázni évfordulokon és több családi esemény is zajlott már itt,esküvök,házassági évfordulok,szülinapok. . . Az ételek kiválóak,nem kell sokat várni gyorsan elkészülnek nagy adagok vannak és minden nagyon finom. A személyzet maximálisan helyt áll,rend és tisztaság van mindenhol.

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Úgy 5 éve nem jártam már Balassagyarmaton, a Svejkben. Régebben igen sokat jártam ide, ami 2001, decemberi, első látogatásom óta rengeteget fejlődött, szépült. Péntek este, előre foglaltam asztalt. ami jó ötletnek bizonyult, mert igen sokan voltak. Gyorsan érkezett a pincér hölgy, de ételek kiválasztásánál kicsit gondban voltunk.

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Már nagyon vártam a férjem érettségi találkozóját, hogy mehessek kedvenc éttermembe. Már a rendezett, kinti kerthelyiség sem volt rendben. Mellettem halomba rakva a székek, üres, kopár terület. Mintha takarítani készültek volna. Látható raktárrész nem éppen az esztétikumot közvetítette. Jött a cigány pecsenye, zöld körettel.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Egy nagyobb társaságnak szerettünk volna foglalni, de sajnos az időpont nem volt szerencsés, így a foglalás elmaradt, de azért ott maradtunk ebédelni. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az ételt hamar megkaptuk. Finom volt, de csak a szokásos, nem volt különleges gasztronómia élmény. Hétköznap volt, így a vendégek zöme menüt fogyasztott és folyamatosan jöttek-mentek a vendégek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Hangulatos, finom ételek, széles választék, van fél adag lehetőség is, amúgy hatalmas adag, nagyon jó ár (fővárosi éttermekhez viszonyítva). Kellemes kiszolgálás. A vendégek pörögnek.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Ma ismét itt ebédeltünk. Gyorsan kaptuk meg az ételeket, figyelmes volt a kiszolgálás. Újra finomakat ettünk. Nekünk a belső rész az igazi, annak meg van a maga hangulata, hogy a különleges vicces étlapról ne is beszéljünk. Nekünk minden rendben volt, így újra szívesen ellátogatunk ide. Forgalmas hely, ajánlatos előre asztalt foglalni.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Hétvégi kirándulás alkalmával jártunk a helyen, az internetes vélemények alapján ez tűnt a legjobb megoldásnak a környéken. A megrendelt 4 ételből 2 ételt megfelelőnek ítéltünk, a másik 2 viszont sajnos nagy csalódás volt, ízvilág és minőség terén egyaránt. Éhesen elfogyasztottuk így is, de közel sem jó érzéssel.

Legnépszerűbb csomagok Balassagyarmaton és környékén
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.17. - 2021.12.05.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.19. - 2020.12.20.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.382 - 33.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.108 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 29.208,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.474 - 28.649,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.07.16.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.258 - 11.924,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 12.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.01.03.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.042 - 98.920,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.

Szállodák Balassagyarmat környékén
City Hotel Unió  Balassagyarmat
Royal Club Hotel Balassagyarmat
Tó Wellness Hotel Balassagyarmat
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Svejk Vendéglő BalassagyarmatX