Svejk Vendéglő Balassagyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Balassa-

H-Szo 11:00-22:30
V 12:00-22:00
étterem, bisztró, vendéglő
cseh, magyar
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, pop
magyar, angol, német, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Krusovice, Budweiser

Svejk Vendéglő Balassagyarmat bemutatkozása

Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Különböző rendezvények lebonyolítását vállaljuk, mint például esküvők ( külső helyszínen is), rendezvények, családi , munka megbeszélések .
Nyári időszakban 100 fős ... Tovább >>
Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Nyári időszakban 100 fős kerthelyiséggel rendelkezünk.
Éttermünk 14 éve működik, széles törzsvendég körrel büszkélkedhetünk.

Svejk Vendéglő Balassagyarmat képei

Svejk Vendéglő Balassagyarmat vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Hétvégi kirándulás alkalmával jártunk a helyen, az internetes vélemények alapján ez tűnt a legjobb megoldásnak a környéken. A megrendelt 4 ételből 2 ételt megfelelőnek ítéltünk, a másik 2 viszont sajnos nagy csalódás volt, ízvilág és minőség terén egyaránt. Éhesen elfogyasztottuk így is, de közel sem jó érzéssel.

Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma Balassagyarmaton voltunk a legbátrabb város emléktúrán. Terveztük, hogy utána eszünk, így e honlap alapján választottuk ki az éttermet. A beírások tényleg helytállóak, mindennel meg voltunk elégedve. Erőlevest ettünk tojással és csülkös sztrapacskát, kitűnő volt és a kávé is. 20 km volt a túra, egész nap alig ettünk, de így sem tudtuk teljesen elfogyasztani az adagot, szóval tényleg bőséges.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Rendszeresen járunk ebbe a kiváló vendéglőbe. Csodálatos a környezet, különleges a berendezés. Az ételek házias jellegűek, ízletesek, a magyaros ízek mellett, szlovák specialitások is kaphatók. Hatalmas adagok biztosítják az éhes vendégek elégedettségét. A személyzet udvarias, előzékeny, nagyon kedves. Mindenkinek ajánlom!

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Egy szombati kirándulást követően látogattunk el az étterembe. A vendéglátóhely mellett kialakított nagy parkolóban könnyen találtunk parkolóhelyet. Több asztal közül választhattunk, ám pár perc múlva már minden hely foglalt volt. Az egész csapat profizmusa figyelemre méltó. Nem kellett sokat várni a rendelésünkre, minden fogás gyorsan, melegen került az asztalunkra.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Hangulatos környezet, finom ételek korrekt áron, kedves felszolgálók ! Itt minden a vendégről szól, a gyerekekhez is nagyon kedvesek, őszinték a mosolyok.Gratulálunk a Főnök Úrnak a profi csapathoz! Maradjanak mindig ilyenek! Egy oázis a mai világban, ahová mindig jó beülni, és aztán pozitív érzésekkel távozni!

cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 27. - 14 látogató hasznosnak vélte
Több éve járjuk az országot és a Felvidéket. Álltalában éhesen esünk be mindíg az éttermekbe. Ebben az esetben is így történt, igaz egy órás keresgélés után bukkantunk a Svejk Vendéglőre. Az óra a delet már jócskán meghaladta mikor a szép tiszta és hagulatos vendéglőben helyet foglaltunk. A kedves hölgy, aki udvariasan fogadta a betérő vendéget hamar ott termett az asztalunknál.
Salgótarján

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nagyon régen szerettünk volna eljutni a "Legbátrabb város"egyik kiváló éttermébe. Hangulatos környezetben szolgált fel nekünk, korrekt,gyors személyzet,nagyon jó áron házias ételeket. A tulaj kifejezetten kedves, mindenben segítségünkre volt-SOK HELYRŐL EZT HIÁNYOLOM! ! ! Kicsit kockáztattam mert olyan ételt kértem -/Prágai sertéssült knédlivel/- amilyet még soha nem kóstoltam,de nem csalódtam.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat jártunk ide, hiszen ebben a városban lakunk. A fiam lakodalmát is itt tartottuk a kerthelységben. Udvarias kiszolgálás, korrekt árakkal. Az ételek nagyon izletesek. A tulaj megkérdezi a végén, hogy meg voltunk-e elégedve mindennel. Mindenkinek tudom ajánlani! Ha átutazóban lenne valaki szivesen fogadják a betérő vendégeket. A tisztaságra nagyon ügyelnek.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 5.
Kiváló értékelés! Nagyon gyors preciz óriási adagos kiszolgálás,nagyon kedvesek a felszolgálók és a hely is nagyon hangulatos,a falon régi képekkel magnóval a környéken párja nincs! ! Bátran ajánlom mindenkinek nem lesz panasza az biztos! Nagyon tiszta hely ápolt környezet hangulatos halk zenével fűszerezve.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt hetekben két alkalommal látogattuk meg az éttermet. Kifogástalan ellátásban volt részünk. Mind az ételek minősége,mind a kiszolgálás,mind a tisztaság ,mind a hangulat remek . Köszönjük a kellemes órákat és a finom ételeket,italokat. . . Üdvözlettel:Huiber Jánosné és családja,Ajka,Balatonalmádi,Csehbánya,Budapest
(Gondos és érdekes a dekoráció is !

Legnépszerűbb csomagok Balassagyarmaton és környékén
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.06.15.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.04.28. - 2018.05.02.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 15.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, éjszakai vezetett túrával, süteménybüfével, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.12. - 2018.05.31.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.30. - 2018.09.02.

Szállodák Balassagyarmat környékén
Hotel Narád & Park Balassagyarmat
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Tó Wellness Hotel Balassagyarmat
Libra Hotel Balassagyarmat
Mátrai móka (min. 2 éj)
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)

Svejk Vendéglő BalassagyarmatX