1. helyezett Balassa-

H-Szo 11:00-22:30
V 12:00-22:00
étterem, bisztró, vendéglő
cseh, magyar
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, pop
magyar, angol, német, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Krusovice, Budweiser

Svejk Vendéglő Balassagyarmat bemutatkozása

Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Különböző rendezvények lebonyolítását vállaljuk, mint például esküvők ( külső helyszínen is), rendezvények, családi , munka megbeszélések .
Nyári időszakban 100 fős ... Tovább >>
Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Nyári időszakban 100 fős kerthelyiséggel rendelkezünk.
Éttermünk 14 éve működik, széles törzsvendég körrel büszkélkedhetünk.

Svejk Vendéglő Balassagyarmat képei

Svejk Vendéglő Balassagyarmat vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Hangulatos, finom ételek, széles választék, van fél adag lehetőség is, amúgy hatalmas adag, nagyon jó ár (fővárosi éttermekhez viszonyítva). Kellemes kiszolgálás. A vendégek pörögnek.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha a környéken járok, mindig betérek. Most meglepetésemre új, letisztult , modernebb étlappal találkoztam. Hárman voltunk. Egyikünk rántott libamájat evett. Végre korrekt, elfogadható áron! No és mekkora adagot! Én vargányás bélszínnel kényeztettem magam. Isteni puha, jól fűszerezett, puha volt. A gyermekem is bélszínt evett, csak ő gombaszószal.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Ma ismét itt ebédeltünk. Gyorsan kaptuk meg az ételeket, figyelmes volt a kiszolgálás. Újra finomakat ettünk. Nekünk a belső rész az igazi, annak meg van a maga hangulata, hogy a különleges vicces étlapról ne is beszéljünk. Nekünk minden rendben volt, így újra szívesen ellátogatunk ide. Forgalmas hely, ajánlatos előre asztalt foglalni.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Hétvégi kirándulás alkalmával jártunk a helyen, az internetes vélemények alapján ez tűnt a legjobb megoldásnak a környéken. A megrendelt 4 ételből 2 ételt megfelelőnek ítéltünk, a másik 2 viszont sajnos nagy csalódás volt, ízvilág és minőség terén egyaránt. Éhesen elfogyasztottuk így is, de közel sem jó érzéssel.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Rendszeresen járunk ebbe a kiváló vendéglőbe. Csodálatos a környezet, különleges a berendezés. Az ételek házias jellegűek, ízletesek, a magyaros ízek mellett, szlovák specialitások is kaphatók. Hatalmas adagok biztosítják az éhes vendégek elégedettségét. A személyzet udvarias, előzékeny, nagyon kedves. Mindenkinek ajánlom!

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Egy szombati kirándulást követően látogattunk el az étterembe. A vendéglátóhely mellett kialakított nagy parkolóban könnyen találtunk parkolóhelyet. Több asztal közül választhattunk, ám pár perc múlva már minden hely foglalt volt. Az egész csapat profizmusa figyelemre méltó. Nem kellett sokat várni a rendelésünkre, minden fogás gyorsan, melegen került az asztalunkra.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Hangulatos környezet, finom ételek korrekt áron, kedves felszolgálók ! Itt minden a vendégről szól, a gyerekekhez is nagyon kedvesek, őszinték a mosolyok.Gratulálunk a Főnök Úrnak a profi csapathoz! Maradjanak mindig ilyenek! Egy oázis a mai világban, ahová mindig jó beülni, és aztán pozitív érzésekkel távozni!

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 27. - 14 látogató hasznosnak vélte
Több éve járjuk az országot és a Felvidéket. Álltalában éhesen esünk be mindíg az éttermekbe. Ebben az esetben is így történt, igaz egy órás keresgélés után bukkantunk a Svejk Vendéglőre. Az óra a delet már jócskán meghaladta mikor a szép tiszta és hagulatos vendéglőben helyet foglaltunk. A kedves hölgy, aki udvariasan fogadta a betérő vendéget hamar ott termett az asztalunknál.
Salgótarján

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nagyon régen szerettünk volna eljutni a "Legbátrabb város"egyik kiváló éttermébe. Hangulatos környezetben szolgált fel nekünk, korrekt,gyors személyzet,nagyon jó áron házias ételeket. A tulaj kifejezetten kedves, mindenben segítségünkre volt-SOK HELYRŐL EZT HIÁNYOLOM! ! ! Kicsit kockáztattam mert olyan ételt kértem -/Prágai sertéssült knédlivel/- amilyet még soha nem kóstoltam,de nem csalódtam.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat jártunk ide, hiszen ebben a városban lakunk. A fiam lakodalmát is itt tartottuk a kerthelységben. Udvarias kiszolgálás, korrekt árakkal. Az ételek nagyon izletesek. A tulaj megkérdezi a végén, hogy meg voltunk-e elégedve mindennel. Mindenkinek tudom ajánlani! Ha átutazóban lenne valaki szivesen fogadják a betérő vendégeket. A tisztaságra nagyon ügyelnek.

Legnépszerűbb csomagok Balassagyarmaton és környékén
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.108 - 27.003,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.547,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.948 - 9.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225 - 27.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Gesztenyés Vendégház
Garáb
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Balassagyarmat környékén
Libra Hotel Balassagyarmat
Tó Wellness Hotel Balassagyarmat
Royal Club Hotel Balassagyarmat
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Svejk Vendéglő BalassagyarmatX